איציק קלה לאישתו ציונה: קורא אלייך
חדשות אחרונות:
מני פרץ, אשת חיל, שיר חדש מני פרץ לאישתו נורית: אשת חיל
יום חמישי 13/12/12. מאת מערכת האתר.

הפרויקט של רביבו, אלבום קריוקי הפרויקט של רביבו מזמינים אתכם לדואט
יום רביעי 12/12/12

שימי רון, יום הולדת, קפה תל אביב שימי רון חוגג יובל בקפה תל אביב
יום רביעי 12/12/12. מאת מערכת האתר.

הדר ברנשטיין, בוא אליי, קליפ צפו: הדר ברנשטיין בקליפ- בוא אליי
יום שלישי 11/12/12. מאת מערכת האתר.

מעבר לכל כתבות היציע

איציק קלה לאישתו ציונה: קורא אלייך

יום שלישי 11/12/12. מאת מערכת האתר.
לאחר הפיגוע המצער במהלך מבצע "עמוד ענן" בו נפצעה ציונה שבו אנושות, איציק קלה מוציא היום שיר במיוחד לכבודה. ציונה אשר חזרה להכרה עדיין נמצאת בתהליך שיקום שצפוי להיות עוד ארוך ואיציק קלה מחזק היום את ידה עם שירו החדש.

השיר החדש "קורא אלייך" אשר נושא בתוכו טקסט מרגש ומצמרר, יוצא היום כסינגל חדש של איציק קלה בדרך לאלבומו הקרוב. מי שאחראי על מלאכת העיבוד לשיר המרגש הוא ציקי זנתי, כאשר את השיר כתבו והלחינו עמרי סבג ומשה אברג'יל במיוחד עבור איציק קלה ללא קשר לפיגוע והיום השיר מקבל משמעות אדירה, כאשר קלה בוחר להקדיש אותו לאישתו ציונה שנפצעה בפיגוע.

כזכור במהלך החודש שעבר, נפצעה ציונה קלה בעת שנסעה ברכבה באחד הכבישים באיזור ירושלים ומטח של אבנים הושלך לעברה. אבן אחת וגדולה במיוחד ניפצה את השמשה הקדמית ופגעה ישירות בפניה של ציונה שנפצעה אנושות. ציונה שהובהלה לבית החולים נכנסה לטיפול נמרץ כשהיא מחוסרת הכרה ובשבוע שעבר היא פקחה את עיניה לראשונה.

כעת איציק קלה מוציא את שירו החדש "קורא אלייך" אשר מוקדש לאישתו ציונה. בהזדמנות זאת, מבקש איציק קלה להודות לאלפי האנשים והחברים על התמיכה, החום, הדאגה והאהבה. ויחד עם כולנו מתפלל להחלמתה המהירה ולרפואה שלמה של ציונה אשתו.תגובות גולשים