עלו לאוויר: אייל גולן קורא לך 3 בתוכנית ראשונה
חדשות אחרונות:
מני פרץ, אשת חיל, שיר חדש מני פרץ לאישתו נורית: אשת חיל
יום חמישי 13/12/12. מאת מערכת האתר.

הפרויקט של רביבו, אלבום קריוקי הפרויקט של רביבו מזמינים אתכם לדואט
יום רביעי 12/12/12

שימי רון, יום הולדת, קפה תל אביב שימי רון חוגג יובל בקפה תל אביב
יום רביעי 12/12/12. מאת מערכת האתר.

הדר ברנשטיין, בוא אליי, קליפ צפו: הדר ברנשטיין בקליפ- בוא אליי
יום שלישי 11/12/12. מאת מערכת האתר.

מעבר לכל כתבות היציע

עלו לאוויר: אייל גולן קורא לך 3 בתוכנית ראשונה

יום חמישי 6/12/12. מאת מערכת האתר.
אחרי הפרק הראשון של אייל גולן קורא לך 3 אפשר לקבוע ארבעה דברים: הרגש נשאר בגדול, דודו אהרון הפתיע, אייל גולן הפך לממלכתי מדי ועדי לאון נשאר שנון כמו תמיד.

היא רק החלה אתמול וכבר מתמודדים המיוחדים והמשונים שבלטו הצליחו לרגש ולהעביר שעדיין יש עניין בתוכנית ויש טעם בעוד עונה שהתחזקה בשני השופטים החדשים שהצטרפו- דודו אהרון וגל אוחובסקי. דודו אהרון אחרי ההופעה בלה לה לנד, הצליח להעביר את הכדור לצד השני והתגלה כמשוחרר, קר רוח ומקצועי עם ביקורות לעניין. לא התיפייף יותר מידי, נראה כשופט מקצועי מן המניין ונתן את הקונטרה הראויה לשופטים הוותיקים. אהרון לא התבטל בפניהם ידע לנקוט עמדה הפוכה שרצה, עזר במקצועיות, הצהיר את אהבתו לשירי הדיכאון והפך לפחות לפי הפרק הראשון למרענן הרשמי של העונה. ממש כך.

אם חשבנו שגל אוחובסקי הגיע כדי להראות צד אחר, נדמה שברובו מדבר בקול אחד ומשדר על אותו הגל עם שאר השופטים של התוכנית. למרות שהיו לו מספר הבלחות, נראה שגל אוחובסקי שומר על עקרונות התוכנית ועל האג'נדה הברורה שמבדילה אותה מהמקבילים אליה- כוכב נולד וthe voice, מה שהתקבל בהפתעה ואולי אפילו אכזבה מצד הצופים שציפו ממנו להביא משהו הרבה יותר ביקורתי.

התוכנית אתמול באמת ריגשה, המתמודדים שהגיעו נשאו סיפורים אישיים מעבר לשירים והיה נראה כי הטעם לעוד עונה בהחלט קיים. בין המתמודדים הגיע בחור מגמגם, ילד בן 13 שהצליח להפיל את השופטים. (מה עם הבית ספר, נראה לך משוגע, בית ספר זה לאשכנזים) וטרנסג'נדרית שאומנם לא הצליחה לעבור אבל בהחלט גנבה המון תשומת לב.

שלוש שעות ויותר נמתחה גם הפעם התוכנית, המתמודדים המרגשים הצליחו להצדיק את אורכה, אבל למה היה צריך את "העם עם הגולן" תוכנית הפרשנות המיותרת? הפאנל המכובד שלה עם יהונתן כהן המנחה מערוץ הספורט, סאבלימינל, שמעון בוסקילה ורביב בן מנחם (רביבו). הדעתנות של כולם והניסוח היפה, לא הצליחה לכסות את התוכן החלול של תוכנית מסוג זה. למה בכלל צריך תוכנית שתפרשן את הפרק שהוא יותר מ3 שעות כשהוא בעצמו פרק של פרשנות? נוו באמת.

אז שוב הפקת "אייל גולן קורא לך" הצליחה להפתיעה וגרום לעניין רב אך מה שנותר כרגע זה לחכות להמשך התוכניות ולראות מה צופנות לנו התוכניות הבאות.

אייל גולן קורא לך3
הפתיעו. אייל גולן ודודו אהרון

תגובות גולשים