יום ש'


10 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

פאר טסי תוקף את חגי אוזן: "קנאי, תסבול בשקט"

פאר טסי נגד העיתונאי ומנהל האמנים בטענה שהוא משתלח בו כבר תקופה ארוכה, בין היתר בגלל פינתו השבועית שמתפרסמת כאן באתר בטריבונה. חגי אוזן הגיב: "קשה לקנא בזמר כישלון"

פאר טסי נגד חגי אוזן פאר טסי נגד חגי אוזן
בטריבונה שלישי, 29 מרץ 2016 16:29

לפי פוסט שפרסם הערב (ה') הזמר פאר טסי בחשבון האינסטגרם שלו הוא הולך להוציא בתקופה הקרובה הרבה דברים ששמר במעמקי ליבו כבר זמן רב. מי שפותח את 'הרשימה השחורה' של טסי הוא חגי אוזן, עיתונאי ומנהל האמנים בחברת "ליאם הפקות", שמותקף בעקבות ביקורת שהעביר על אלבומו החדש "מה נשים רוצות". 

טסי כתב: "בזמן הקרוב אשתף בהמון דברים שלא שיתפתי עד כה, בתור התחלה קבלו את חגי אוזן, שימו לב... כתב, מבקר, ובו בזמן גם ״מנהל זמרים״, שמשתלח בי אישית מאז צאתו של האלבום בכמה וכמה מקומות הכל ברשת גלוי וידוע לפניי כיסאו של..", טוען טסי ושולח רמז מוסווה לאייל גולן. לפוסט צירף טסי צילומי מסך לכתבות ופוסטים של אוזן, אחת מהן היא של הפינה "האוזן של אוזן" שעולה כאן באתר מהתכנית 'סחוטרי' עם רועי בן חמו ברדיו גלי ישראל.

>> תיעוד מרגש: עופר לוי פוגש את המאבטח שנפצע בפיגוע הגרזן

בהמשך הדברים בפוסט ציטט גם טסי את הערך "קנאה" מויקפדיה תוך כדי שהוא שולח עקיצה ברורה: "קנאה היא רגש המתעורר אצל אנשים, וכנראה גם אצל בעלי חיים מסוימים, בשל הצלחתו של פרט אחר ובשל תחושת נחיתות יחסית לפרט זה. תאכל את האלבום שלי בשקט קנאים תחיו ותסבלו בשקט".

תגובת חגי אוזן לדברים: "יש בי בעיקר רחמים על פאר טסי שבצורה הכי שקופה בעולם מרגיש עכשיו את תחושת ה'פוסט להיט. זה היה צפוי. בהתאם לפאר טסי הוא מאשים את כל העולם חוץ מאת עצמו. האזנתי לאלבום שלו ולדעתי אפילו דיסק ריק נשמע יותר טוב. לא רק לדעתי, גם לדעת מבקרים אחרים וגם מהקהל אני מרגיש את זה".

"עכשיו פאר", המשיך אוזן, "כמה מפתיע, כועס וכמובן מאשים אותי בקנאה. קצת קשה לקנא בזמר שאוכל עכשיו כשלון. אם להיות לרגע אחד מיסטיקן, אני חושב שהבעיה טמונה בשם שלו. הוא לא פאר, אלא פרא. רק צריך לסדר שם את האותיות".

לכידה
הפוסט שפרסם פאר טסי הערב

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם