יום ש'


10 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

פאר טסי והרצל משה הגיעו להסכם סודי

תם ונשלם? אחרי עימות ארוך וממושך של פאר טסי עם אמרגנו לשעבר הרצל משה, מגיעים השניים לפשרה כנראה בתום הליך גישור סודי. "פאר ידידי, מעתה פניי לשלום ולפיוס", כתב משה בפייסבוק

העימות נגמר? פאר טסי העימות נגמר? פאר טסי צילום: אלכס שוורץ, בטריבונה
בטריבונה ראשון, 28 יוני 2015 07:28

פוסטים תוקפניים בפייסבוק, השמצות הדדיות בכלי התקשורת והגשת תביעת ענק לבית המשפט, כל אלה ועוד בדרך להפוך להיות היסטוריה במאבק המתוקשר שהתנהל בין פאר טסי לבין הרצל משה אמרגנו לשעבר. תולדות הסכסוך בין הרצל משה לפאר טסי החלו כבר לפני כשנה אז העלה משה פוסטים קשים בגנותו של טסי שלטענתו זרק אותו לאחר ההצלחה הגדולה בלי לקבל ממנו שום תמורה על השקעה במשך שנים. הסכסוך הגיע לאחרונה לבית המשפט כאשר הרצל משה תבע את טסי ב-2 מיליון שקלים. לפני שבועיים נעצר ונחשד הרצל במשטרה בחשד שהצית את רכבו של המעבד יעקב למאי, המקורב לטסי, ויש שאומרים שלוקח חלק מסוים ופעיל בניהול הכוכב החדש לצד שרית פרנקו מ"שרית הפקות".

משה תקף אז בכתבה שעלתה באתר (16 לדצמבר 2014): "ארבע שנים רצתי איתו (פאר טסי) בלי שאף אחד לא ידע מי זה. הוא היה זמר אנונימי, היה שר ב"זמרים ממלצרים". מי שהכירו אותו היו אלה רק בשכונה שלו. אני זה שהכנסתי אותו לתודעה של הג'אנר הים תיכוני".

שלשום (שישי) התהפך העימות בצעד דרמטי כאשר העלה משה לראשונה פוסט בפייסבוק שבו הודיע על סיום הסככסוך. "אני שמח לעדכן כי בעיקר בזכות בורא עולם וגם לאור הרצון טוב של כל הצדדים, עלינו סוף סוף על דרך השלום", נכתב בפוסט. שוב התברר שדרך השלום והפיוס היא הדרך היחידה המובילה למקומות טובים ואני יכול רק להצטער, בשביל כולנו, שלא השכלנו לצעוד בדרך זו קודם לכן".

פאר טסי
השאיר את הסכסוך מאחוריו. פאר טסי (צילום: אלכס שוורץ)

הרצל משה המשיך: "גיליתי כי אין תחליף להידברות ישירה ואין כמו דו שיח כן ואמיתי כדי לסלק אי הבנות וחשדות הדדיים. בזכות הדיאלוג הישיר, הצלחנו ליישב בזמן קצר מאוד את המחלוקות - ושמנו את כל מה שהיה מאחורינו. במהלך הימים האחרונים, קיימתי דיאלוג אישי ומכובד עם יעקב למאי ויחד הגענו למסקנה שהנתק שנוצר (שנינו לא זכרנו איך ומתי הוא התחיל בכלל), הוא בעצם מה שגרם לאיבוד פרופורציות ובעיקר לכך שכל אחד מאתנו שכח את התכונות והמעלות הטובות של הצד השני. פגשתי את יעקב לפני כמה ימים (בפעם הראשונה לאחר כשלוש שנים) והדבר הראשון ששנינו עשינו היה לחבק אחד את השני. החיבוק בא לי כל כך טבעי כי נזכרתי שיעקב הוא בעיקר בן אדם טוב, פשוט ואמיתי שכל מה שבאמת מעניין אותו זה ליצור מוסיקה משובחת ולעזור לאמנים להתקדם ולהצליח. הוא היה ונשאר כזה.

"שמח שפאר טסי הפך לזמר מוביל"

בהמשך דבריו עובר משה להסביר את מעשיו ולהביע התנצלות: "חשוב לי להבהיר ששום דבר במה שכתבתי, פרסמתי או אמרתי בתקופה האחרונה, לא גרם לי לשכוח עד כמה פאר טסי הוא גם זמר ומבצע מהמוכשרים שיש לנו וגם אדם לפני הכל. לעתים יש ויכוח או אי הבנה - בין חברים, בין בני משפחה או בין אנשי עסקים - אבל שום ויכוח לא ישנה את העובדה, ואני הראשון לשמוח על כך, שבשנה האחרונה הפך פאר לזמר מוביל בזמר הישראלי, בעיקר בזכות הכישרון שלו ובזכות המקצועיות והפעולות של המנהלת המסורה שלו, שרית פרנקו משרית הפקות בע"מ". 

23
הפוסט שפרסם הרצל משה אתמול

"פאר ידידי – עוד לא יצא לנו לדבר", פנה הרצל משה בנימה אישית, "אבל אני יכול להבטיח לך שמבחינתי, כל מה שכתבתי או אמרתי בתקופה האחרונה, כאילו לא היה ומעתה פניי הם אך רק לשלום ולפיוס. אתה נמצא בידיים הכי טובות ואני מאחל לך שתמשיך לעלות ולהצליח.

אני מאמין שהצלחתי להבהיר את נקודת המבט שלי ומשוכנע שאחרי שדיברנו ושוחחנו, והקשבנו האחד לשני, כולם מבינים שדברים שאמרתי או כתבתי נבעו בעצם מתחושה של אכזבה כאב וצער ולא משום סיבה אחרת", הוסיף משה.

לא ידוע על תוכנו או טיבו של ההסכם שנחתם בין השניים אך ניתן לתאר שמעורבים בו סכומי פיצוי גבוהים ששילם טסי למשה על מנת לא לגרור את התביעה במשך שנים ואולי להסב נזק תקשורתי יקר. 

>> מאור אדרי בתגובה ראשונה לעימות עם עומר אדם

>> צפו: דודו אהרון בהשקה לאלבומו החדש עם בשורה מדהימה

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם