יום ש'


02 ביולי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"

עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני אדם זה כמו רצח, מהשמיים רצו לכבס אותו וזו כפרת עוונות גדולה בשבילו", אומר לוי, ולא שוכח לתת מוסר: "גבר שלא שומר טהרת המשפחה, למה שלא ילך עם פרגיות בחוץ?". בלעדי

הן פיתו אותו. עופר לוי על הפרשה החמה הן פיתו אותו. עופר לוי על הפרשה החמה צילום: יח"צ
ראשון, 17 נובמבר 2013 18:56

עופר לוי הופיע אמש במועדון בראשון לציון ובמהלך ההופעה הפסיק את הסאונד לטובת כמה מילים על הפרשה שמעסיקה מדינה שלמה. בראיון בלעדי לאתר בטריבונה הוא מרחיב את הדיבור על הזמר המצליח שלכאורה קיים יחסי מין עם קטינות, מגן ושופך אור כמו שרק לוי יודע: "אייל גולן (הוא הזמר המפורסם, שעד יום רביעי הוטל צו איסור פרסום על שמו) חף מפשע והוא זכאי, מסיבה פשוטה, הוא בן 40 פלוס, והוא לא נראה דוגמן, הוא לא כזה מושך, זה הן פיתו אותו כי הוא מפורסם", אומר לוי בדעה שונה ונוקבת.

"הבנות מפתות את הגבר ולא הוא אותן. הן רצו לתפוס כותרות, מה זה בשבילן לשכב? מה זה בשבילן לעשות אורגיה? עובדה. לעשות דברים של תועבה. סדום ועמורה. קל לתפוס זמר מפורסם שמצליח ורוצה לעלות ולהצליח בחיים. במדינה רואים משהו מצליח רוצים להוריד אותו".

אז התקשורת אשמה?
"זה לא תקשורת אל תשקרות. אם זה היה זמר גיי עם גבר בן 16-17, ואפילו שניים, עושים אורגיה של גברים, על זה היו מדברים? בשביל זה יש מצעד הגאווה. בגין חוקי המדינה והממשלה הוא לא עבריין אבל בדיני תורה יש פה ים עבירות. זרע לבטלה, נידה. סדום ועמורה".

אלה דברים קשים.
"לכן אולי הוא קיבל את כפרת העוונות הזו, מהשמיים רוצים לכבס אותו, זו כפרת עוונות כה גדולה, כי שמלבינים פני אדם ברבים כאילו רצחו אותו והוא נחשב למת. אדם שעושה עוונות ולא מספיק לעשות תשובה הוא צריך כפרת עוונות. אני לא תומך בתקשורת, לא בו ולא בבנות שניסו לתפוס גב על האומן. היא באה להיות עם הזמר המפורסם כי הוא סלב. חוץ מזה, אני לא מכיר את הסיפור ואני ניזון רק משמעות. לא הייתי שם ולא ראיתי, אם אין שם עדים כשרים ששומרים תורה ומצוות, אז ביהדות זה לא נחשב".

"למה הוא השכיב אותן בכוח? הבנות גירו אותו!"

הזמר המפורסם
הבנאדם לא גירה אף אחד כי הוא לא מפתה. הזמר החשוד 

"באים תובעים אדם על לא עוול בכפיו, הוא לא אנס ולא עשה מעשה בכוח", סבור לוי, "הבנות באו וגירו אותו, הוא לא פיתה אותן. אם הוא היה יפה תואר, חתיך הורס, אז יאללה אולי היה כאן פיתוי קטינות, אבל פה הבנאדם לא גירה אף אחד כי הוא לא מפתה, הבנות באו הסיתו וגירו. אבל לבוא להאשים אותו בכל מיני האשמות, מה רוצים ממנו? למה הוא השכיב אותך בכוח, הוא אנס אותן? לא, הוא לא אנס אותן".

אבל אתה יודע, לכאורה הן היו קטינות.
הן לא קטינות. קטינה לפי דת זה מגיל 6. בגיל 3 התחתנה רבקה ליצחק וגיל 11 הולידה את יעקב ועשיו. חמתי התחתנה בגיל 11 וחצי, ובגיל 13 ילדה את יוסי גיסי. בדור שלנו הן מתחתנות קשישות. חבר'ה תפתחו עיניים, באים לדון אותו כי הוא מצליח (.......מצונזר........) כל הכבוד לו, שאפו, נהייתי מעריץ שלו, סוגד לו על ההתנהגות ופתאום אני שומע שהוא היה עם בחורות, לא התרגשתי מזה. גם איתי 24 שעות מתחילות בחורות אבל המזל שלי שאני יהודי ששומר תורה ומצוות, יהודי ששולח את אשתו למקווה, שומר שבת קודש, גבר ששומר טהרת המשפחה, קל וחומר שלא יסתכל בחוץ, גבר שלא שומר על טהרת המשפחה, אז למה שלא ילך עם פרגיות?".

מה פתאום הפכת להיות המגן של הזמר המפורסם?
"אני אומר מהלב שלי, אני לא בא להגן על מעשיו נהפוך הוא, אני נוזף בו: שישמור שבת, שיניח תפילין, ואני אומר לו חיי ההוללות לא מביאים לשום מקום. הקב"ה 'מגביה שפלים עד מרום ומנמיך גאים עדי ארץ'. אני כאן כדי להאיר את עיני ישראל להניח תפילין, לשמור שבת קודש, וטהרת המשפחה".

>> מקורב בכיר לזמר: רוצים לחסל לו את הקריירה

>> דיווח ראשוני: הזמר הצעיר נחקר במשטרה

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם