יום א'


13 ביוני
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

סיכום שירים שבועיים

שבוע פורה במיוחד היה לנו השבוע כשאייל גולן, פאר טסי, נסרין קדרי, שימי תבורי,  דקלון ושגיב כהן ועוד שלל זמרים שחרוו שירים חדשים והפכו לנו את הסופ"ש החורפי הזה, לחמים במיוחד. סיכום שבועי

סיכום שירים שבועי סיכום שירים שבועי צילומים: יח"צ / Youtube
בטריבונה שבת, 03 דצמבר 2016 18:22

סיכום שבועי של בטריבונה מרכז עבורכם את כל הסינגלים שיצאו השבוע כדי לעשות לכם קצת סדר בבלאגן ושלא תפספסו חלילה שום רגע מוזיקאלי שינעים לכם את הזמן.


שמעון בוסקילה ואליעד- לנשום

את השבוע פתחו לנו שמעון בוסקילה ואליעד שבצעד יוצא דופן החליטו לשתף פעולה ולהוציא את השיר "לנשום" אשר הלחינו יחד. על המילים חתומים יוסי גיספן ואליעד עצמו, ומי שביצע את העיבוד וההפקה המוזיקאלית הוא נועם ערקבי.

דקלון וסגיב כהן- בנתיב מעורפל

עוד שניים שמשלבים זרועות ועושים זאת כבר תקופה ארוכה הם דקלון וסגיב כהן, אשר מוציאים שיר חדש "בנתיב מעורפל" לאחר שהשלימו אלבום ביחיד. את שירם החדש כתב והלחין במקור אלן ברייר והשיר הפך לקלסיקה צרפתית שזוכה לחידוש של צמד המסלסלים.

מנור שבת- רקפת

מנור שבת מנסה להוכיח שהיא לא רק "הבת של" וממשיכה את דרכה לאלבום נוסף. השבוע הוציאה מנור את שירה השני "רקפת" בדרך לאלבום חדש. את שירה החדש כתב
עבורה שחף וולמןזאת לצד לחן של מאור תיתון. מי שאמון על העיבוד וההפקה המוזיקאלית הוא ראובן חיון.


אדיר גץ- בדיוק כמו שהיא

אדיר גץ מכוון לסגור את אלבומו החדש כבר התחילת השנה הקרובה ולשם כך הוא מגייס את צמד כוכבי הטלוויזיה תובל שפיר ודניאל ליטמן אשר יצרו איתו ביחד את השיר החדש "בדיוק כמו שהיא". על הלחן חתום אדיר גץ, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של דור אלקלעי ונועם זלטין.

אייל גולן- בלי להתכוון

אייל גולן ממשיך לעבוד ללא הפסקה ומוציא היום שיר חדש "בלי להתכוון" בדרך לאלבום נוסף אשר צפוי לראות אור בקרוב. מי שכתב את מילותיו של השיר החדש הוא אליה רוסיליו, זאת לצד לחן של סתיו שמש. על מלאכת העיבוד וההפקה המוזיקאלית אמון יעקב למאי.

שימי תבורי- יהודית

לאחר שגרם למדינה שלמה להחסיר פעימה כשנעלם והתגלה כשבוי באהבה מסתורית שאף סיבכה אותו בסכסוך קשה עם משפחתו, שימי תבורי שובר שתיקה מוזיקאלית
ומוציא שיר חדש אשר כל כולו מוקדש לאהבתו החדשה והשנויה במחלוקת. את שיר "יהודית" כתבה עבורו ימית אסף, זאת לצד לחן, עיבוד והפקה מוזיקאלית של יוני סלע.


פאר טסי ואלון דה לוקו- שתיתי

צמד נוסף שמספק עבורנו תוצר משותף הם פאר טסי ואלון דה לוקו שמשגרים את השיר החדש "שתיתי" שיצא כחלק מאלבומו החדש של פאר טסי. על המילים והלחן חתומים עדן חסון ואלון דה לוקו, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של יעקב למאי.


שימי רון- בעיניה היא מפתה

שימי רון מנסה לשחזר את הצלחות העבר ומוציא שיר חדש "בעיניה היא מפתה" בדרך לאלבום נוסף אותו יוציא בקרוב. את המילים לשירו החדש כתב ארז שרעבי, זאת לצד לחן של עופר לב. את מלאכת העיבוד וההפקה המוזיקאלית ביצע עמוס כהן.


אגם בוחבוט- עושה לי טוב

אגם בוחבוט, הילדה המתוקה מ"בית הספר למוזיקה" חולמת על הפריצה שתהפוך אותה לכוכב גדולה בז'אנר ולאחר שהרקידה אותנו עם ריו והוציאה את ארטיק מסטיק, אגם מוציאה השבוע שיר חדש ושלישי במספר- "עושה לי טוב" בדרך לאלבום ראשון בקריירה. מי שיצרו עבורה את השיר הם דולב רם ופן חזות אשר חתומים על המילים, הלחן, העיבוד וההפקה המוזיקאלית של השיר.


אתי לוי- תן לי ללכת

הזמרת הותיקה מגבירה את מאמציה בדרך להוציא את אלבומה ה22 ומשחררת היום סינגל חדש "תן לי ללכת" לקראת סגירת האלבום. אתי לוי מתכננת לסגור את אלבומה החדש בשבועיים הקרובים ולשם כך מוציאה היום את שירה החדש אשר נכתב על ידי דורון דוידסקו. מי שהלחין את השיר הוא המוזיקאי אופיר כהן. את השיר החדש שיוצא בסגנון קצבי, מכוונת אתי לוי אל המועדונים ואולמות האירועים.


ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם