יום ש'


10 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

משה פרץ הורשע בהעלמות מס של מיליון ש"ח

בית המשפט הרשיע היום את משה פרץ לאחר שהודה במסגרת הסדר טיעון עם רשות המיסים על דיווח כוזב של הכנסותיו מהופעות בתחילת הקריירה. החשש: פרץ יישלח לכלא

משה פרץ משה פרץ צילום: דורון זלצר
בטריבונה רביעי, 02 מרץ 2016 16:48

הזמר משה פרץ הודה והורשע היום (ה') בבית המשפט השלום ברמלה על ידי השופט הישאם אבו-שחאדה, במסגרת הסדר טיעון בו הודה בכתב אישום מתוקן על עבירות מס בגובה של מיליון ש"ח בגין אי דיווח מדויק על הכנסות מהופעותיו בין השנים 2007-2009 ותוספת הפרש המע"מ בסך של 140 אלף ש"ח.

 משה פרץ במסגרת ההסדר אליו הגיעו פרץ ורשות המיסים לאחר תהליך גישור ממושך, קיבל פרץ את כתב האישום המתוקן שכלל 14 עבירות של ידיעה כוזבת במטרה להתחמק או להשתמט מתשלומי מע"מ, ושתי עבירות של השמטה מתוך דו"ח בכוונה להתחמק ממס הכנסה.

לפי כתב האישום המתוקן עולה כי בין השנים 2007-2009 גובה הכנסות של פרץ מהופעות היו בכל חודש בין 164 אלף ש"ח עד 241 אלף ש"ח בחודשי השיא של עונת החתונות.

ההסדר אינו כולל את העונש שיוטל על פרץ בעקבות העבירות ושלב הטיעונים לגביו ידון בבית המשפט במועד אחר. אך כבר כעת ידוע כי רשות המיסים מבקשת בעקבות הרשעתו של פרץ להטיל עליו עונש מאסר בפועל.

"עבירות המס קרו שמשה פרץ היה בן 23 בלבד"

ממשרדו של משה פרץ נמסר בתגובה: "בית המשפט שהרשיע הבוקר את משה פרץ בעבירת מס, הורה במקביל לשלוח אותו לתסקיר לבדיקת אפשרות לביטול הרשעה זו. עבירת המס המדוברת בוצעה לפני תשע שנים, בשנת 2007, כשמשה היה בן 23 ובתחילת דרכו כזמר.

"בתקופה זו, משה לא התעסק בדבר מלבד מוזיקה ובוודאי שלא בעניינים כספיים שנוהלו באופן בלעדי על ידי אמרגנו. יחד עם זאת, משה שילם כבר את חובו הכספי לרשויות המס לפני שלוש שנים ובבוא העת יכבד כמובן גם את החלטת השופט"

משה פרץ
הודה והורשע. משה פרץ  (צילום: אלכס שוורץ)

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם