יום א'


13 ביוני
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

הרצל משה תובע את פאר טסי ב-2 מיליון שקל

בכתב התביעה טוען אמרגנו לשעבר של פאר טסי כי לאחר שהשקיע רבות בניהולו ויש לו חלק בהצלחת הזמר, רומה וננטש בלי כלום. טסי אמר בתגובה לחדשות 2 כי "הרצל משה סובל מהזיות"

פאר טסי פאר טסי צילום: אלכס שוורץ, בטריבונה
בטריבונה רביעי, 03 יוני 2015 10:07

העימות הגדול שפרץ קודם דרך הרשת ונחשף ב-בטריבונה לראשונה, בין הכוכב החם פאר טסי לבין אמרגנו לשעבר הרצל משה, מגיע בימים אלה אל כותלי בית המשפט. משה תובע את טסי ומנהלתו הנוכחית שרית פרנקו, והמעבד יעקב למאי שקשור לניהול הזמר בעבר ובהווה, בבית המשפט השלום בתל אביב בסכום של כ-2 מיליון שקלים לאחר שלטענת משה ניהל את טסי במשך שנים והשקיע בניהולו מכספו ומרצו ורגע לפני פריצתו הגדולה, נטש אותו.

בכתב התביעה נטען כי "משה ביצע את סידוריו של טסי הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית והכל ברכבו הפרטי ועל חשבונו, לרבות ארגון הופעות, פגישות והקלטות". בחלק אחר בכתב התביעה מתואר כי משה שילם כסף עבורו למתנות אירועים שינתנו לאמרגנו של דודו אהרון ולזמר מושיק עפיה.

a00faca0fcac606f5ed9174b6103a6e8 XL
נכנס למאבק משפטי. פאר טסי

משה אמר אז בראיון ל-בטריבונה עם פיצוצה של הפרשה: "ארבע שנים רצתי איתו שאף אחד לא ידע מי זה. הוא היה זמר אנונימי, היה שר ב"זמרים ממלצרים". מי שהכירו אותו היו אלה רק בשכונה שלו. אני זה שהכנסתי אותו לתודעה של הג'אנר הים תיכוני, אחרי שאחי אלי משה המליץ לי עליו. הכרתי לפאר את כל הזמרים, המפיקים, האולפנים, המעבדים, היחצנים, וכל התעשייה בקיצור. הוא השתמש בי כדי להכיר את כל התעשייה בזמן שהייתי מתופף של משה פרץ, ומשם התחיל ליצור קשרים עם כל מיני אנשים זרים וכך נוצרה הבגידה המאוד מאוד מתועבת. ומכאן אני משאיר את זה לבורא עולם".

לחדשות ערוץ 2 אמר טסי בתגובה לתביעה כי מדובר ב"הזיה" והוא סובל מ"הכפשות, הטרדות, ומה לא", כלשונו.

ממשרד יחסי הציבור "חגית נוביק סולמון" שמייצגים את טסי נמסר בתגובה: "לא קיבלנו עדיין את כתב התביעה. אחרי שנקבל, נבחן ונגיב."

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם