יום ה'


02 בדצמבר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים
באה בטוב: מה קרה השבוע בתעשייה?

שלום מיכאשלווילי גרם לכולם לקנא בו, אייל גולן עשה שוב לונדון, רגב הוד בדרך לתאילנד לעניין לא שגרתי, אשתו של אביב גפן מתלבשת ליאת אשורי, ורון שובל חוגג פרק מוצלח במיוחד. טור הרכילות של סיגל פדלון "באה בטוב"

באה בטוב: מה קרה השבוע בתעשייה?

שלום מיכאשלווילי גרם לכולם לקנא בו, אייל גולן עשה שוב לונדון, רגב הוד בדרך לתאילנד לעניין לא שגרתי, אשתו של אביב גפן מתלבשת ליאת אשורי, ורון שובל חוגג פרק מוצלח במיוחד. טור הרכילות של סיגל פדלון "באה בטוב"

רונאלדו ומיכאלוושילי. בקרוב בפרסומות? רונאלדו ומיכאלוושילי. בקרוב בפרסומות? צילום:אינסטגרם
סיגל פדלון שישי, 20 נובמבר 2015 15:30

רון שובל ורון אלוף שני הפייבוריטים שלנו מהישרדות VIP נצפו יחד כשהם אוכלים במסעדת הבשרים של עוז אסלן בקרית אונו, השניים שהבחינו בנוכחותנו היו חביבים במיוחד והצטלמו עבורנו יחד עם בעל המסעדה עוז אסלן שפינק אותם כיד המלך. אחרי הפרק המוצלח ששודר השבוע לשובל יש סיבה מספיק טובה לחייך, חוץ מזה שהשיק את הסינגל החדש "אני חוזר". 

הישרדות
(צילום: מדור "באה בטוב")

בסוף השבוע האחרון כמו בכתריסר פעמים קודמות נסע אייל גולן יחד עם בתו זוגו השורדת הפרטית רוסלנה לחופשה קרירה בלונדון. לגולן הצטרפו בני פרץ מנהלו ואשתו ויחד עם חיים רביבו.

32132
(צילום: אינסטגרם)

כשראו העוקבים באינסגטרם אחר שלום מיכאלשווילי את התמונה שהעלה ובה רואים אותו צמוד ללא אחר מכוכב הכדורגל כרסטיאנו רונאלדו - הם חשבו שהוא מחרטט אותם בתמונת פוטשופ עשויה היטב, אך מסתבר, שזוהי תמונה אמיתית לגמרי. יודעי דבר מספר כי התמונה צולמה במדריד במהלך פרסומת שפרטיה עדיין חסויים של רונאלדו בה ישתתף גם מיכאלשוולי ותעלה במהלך השנה הבאה.

לכידה
הימם את כולם. מיכאלשווילי ורונאלדו (צילום: אינסטגרם) 

רגב הוד מתרגש ושמח לקראת נסיעה לתאילנד לשם הופעה כפולה באיי פוקט וקוסמוי. זו הפעם השנייה שבה נוסע הוד לתאילנד אחרי שבחודש ינואר עשה את זה בצמוד למאור אדרי. הפעם כאמור, לא רק פלאז'ר ופאנן יהיו אלא גם עבודה, והקנאה היא באחריותכם בלבד.

7a892871bb1ce35b31cf646f5e934141 XL
רגב הוד הופעה בטיול 

שני פרידן, רעייתו של הזמר אביב גפן, נתפסה בעין המצלמה, כשהיא בעיצומו של מסע קניות הריוני, מלווה בסטייליסטית האישית - ליאת אשורי. השתיים נפגשו בחנות מדרהוד מטרניטי, בגן העיר בת"א. פרידן סיפרה לליאת אשורי כי היא מתכוננת להרחבת המשפחה וסופ"ש עברו לדירה רחבה יותר באותה שכונה – בצהלה, בתל-אביב. עוד סיפרה פרידן, כי בימים אלו היא עסוקה מאוד בלימודי חקר המוח לדוקטורט באוניברסיטת ת"א, בעבודתה באברבנל ובמחקר.

דקה לפני המהפך. שני פרידן עם הסטייליסטית האישית ליאת אשורי בחנות מדרהוד מטרניטי. צילום אסף לב.
 אשורי ופרידן (צילום: אסף לב)

>> לכל הטורים של "באה בטוב" 

>> אייל גולן ועופר לוי מתאחדים בזכות אופיר כהןותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם