יום ש'


31 ביולי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

אמרגנו לשעבר של פאר טסי: "בגד בי בגידה מתועבת"

הרצל משה, מנהלו לשעבר של הזמר פאר טסי, יוצא במתקפה חריפה במיוחד נגדו וטוען: "ארבע שנים רצתי איתו שאף אחד לא ידע מי זה, עוד שהוא היה שר ב'זמרים ממלצרים'. הייתי כמו אבא בשבילו. יש בורא עולם למעלה שרואה הכל, גם כוכבים נופלים". וגם: תסקיר הקריירה של פאר טסי עד הגעתו ל-"דרך השלום"

פאר טסי מותקף פאר טסי מותקף צילום: גיא הכט
נתי לוי שלישי, 16 דצמבר 2014 18:11

פאר טסי הוא כנראה השם הכי חם כיום במוזיקה המזרחית, להיטו "דרך השלום" תופס תאוצה מיום יום וממריא אל על. אך במקביל מתגלות טענות קשות מצד אמרגנו לשעבר, הרצל משה, שמחזיק מטען כבד מאוד נגד הכוכב בהתהוות שחמק לו מבין ידיו. לדבריו, לאחר שהשקיע את כל חסכונותיו ורץ עבורו במשך 4 שנים, הוא נבגד, ונשאר חסר כל.

הרצל משה כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "חברים יקרים ולכל אוהבי הצדק, קול זה לא הכל, דרך ארץ קדמה לתורה, אדם קודם לכל ולקול, תעשה טוב תקבל טוב תעשה רע תקבל רע, יש בורא עולם למעלה שרואה הכל, לא לעולם חוסן,בורא עולם מרים ומשפיל, גם כוכבים נופלים. מייקל ג'קסון היה כוכב, וו'יטני יוסטון היתה כוכבת, ועוד הרשימה ארוכה".

פאר טסי
"הוא השתמש בי בזמן שהייתי המתופף של משה פרץ". פאר טסי (צילום: אלכס שוורץ, בטריבונה)

משה תקף בחריפות את טסי: "כתבו עליו איך הפך את המדינה? איך לא הרי הרצל משה הפך עבורו את כל המדינה מקצה לקצה, כל התעשייה מכירה את הרצל משה וכולם יודעים שהשקעתי בזמר 4 שנים את כל כספי ואת כל חסכונותיי גם את האוכל של התינוקת שלי שמתי עליו, ובסוף בגד בי בגידה מתועבת, מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים, עם צידקתי אלך עד יום מותי...ימים יגידו".

סטאטוס הרצל משה פאר טסי הרצל משה, אלו דברים קשים.
"ארבע שנים רצתי איתו שאף אחד לא ידע מי זה. הוא היה זמר אנונימי, היה שר ב"זמרים ממלצרים". מי שהכירו אותו היו אלה רק בשכונה שלו. אני זה שהכנסתי אותו לתודעה של הג'אנר הים תיכוני, אחרי שאחי אלי משה המליץ לי עליו. הכרתי לפאר את כל הזמרים, המפיקים, האולפנים, המעבדים, היחצנים, וכל התעשייה בקיצור. הוא השתמש בי כדי להכיר את כל התעשייה בזמן שהייתי מתופף של משה פרץ, ומשם התחיל ליצור קשרים עם כל מיני אנשים זרים וכך נוצרה הבגידה המאוד מאוד מתועבת. ומכאן אני משאיר את זה לבורא עולם".

מה היא תגובתך לאלה שיגידו שהאשמותיך נובעות מתסכול?
"אמת יש רק אחת. כל התעשייה מכירה את הרצל משה שהוא מוזיקאי ואדם ישר, תגובות של אנשים הרבים בפייסבוק מאמתות את גרסתי. שהיינו יחד, אלפים של אנשים הלכו איתנו דרך. היה לי קהל קבוע שהיה מגיע להופעות שלנו. הייתי יחצן, מנהל, אמרגן, משקיע ואפילו אבא. הייתי פותר בעיות אישיות הייתי הפסיכולוג שלו, שהיה בוכה הייתי בשבילו לאוזן קשבת. הכעס שלי נובע ממקום אמיתי ואני רוצה פיצוי".

אם אתה בטוח בצדקתך, למה אתה לא תובע משפטית?
"אין לי כסף, הוא גמר לי את כל הכסף ולא השאיר לי כסף לעורך דין".

ממשרד יחסי הציבור "חגית נוביק סולמון & ירון כהן" שמייצגים את פאר טסי בחרו שלא להגיב לכתבה.

דרך ארוכה עד דרך השלום

לאור הנסיקה המטאורית כלפי מעלה בשנה האחרונה, לא רבים ממעריצי הג'אנר יודעים שטסי (30) מחזיק קריירה בת כעשר שנים. טסי התחיל בלהקת הבידור של רשת מלונות "פתאל" בים המלח במסגרת העבודה מועדפת אחרי הצבא. לאחר מספר חודשים מונה טסי למנהל האומנותי של הלהקה ולאחר שנה החליט מנכ"ל רשת "פתאל" כי טסי יתחיל להופיע הופעות יחיד, כך הפך טסי לזמר הבית של מספר בתי מלון מובילים. בין לבין הפך הרצל משה למנהלו במימונו של המעבד יעקב למאי. בתעשייה הכירו אותם כצמד, תחת ניהולו של משה, יצאו מספר סינגלים כולל בהמשך החידוש המצליח ללהקת הבליינים "הכול יכול" שמושר בהופעותיו.

בנוסף לטענות משה, בראיונות לכלי התקשורת טסי מתעלם לחלוטין מעבודה לצידו. טסי מנוהל בשנה וחצי האחרונות בחברת "שרית הפקות", מנהלו האישי הוא חנן, בנה של שרית פרנקו, יחד הוציאו את אלבום הבכורה המצליח. עפ"י הערכות מקורביו, תג מחיר להופעתו של פאר טסי נאמד בסביבות ה-25 אלף ש"ח. עוד לדברי מקורב להפקה, יש מחשבות להעלות את המחיר עוד כלפי מעלה לנוכח הביקוש הגובר בעקבות הצלחת השיר האחרון.

לפני מספר שבועות הוציא את אלבומו השני "כוחה של אהבה" שממנו מתבלט הלהיט "דרך לשלום" אשר בתוך מספר שבועות נהפך ללהיט מצליח שנכנס אף לפלייליסט של גלגל"צ, זה במקביל לצאת האלבום, הוכרז על סיבוב הופעות והגעה להיכל התרבות בתל אביב. בקיץ התארח בסיבוב הופעותיו של אייל גולן לו כתב את שיר הנושא של אלבומו הקודם "הלב על השולחן".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם