יום ה'


13 במאי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

אייל גולן מגיב לראשונה: "מגעיל, מצטער שזה קרה"

אייל גולן בראיון שיתפרסם מחר ב"ידיעות אחרונות" מגיב לראשונה ובהרחבה על הפרשה מאז שהתפוצצה, החקירות, התקופה הקשה שעבר, והסיטואציה המביכה בביתו, עליה הוא מצטער: "לא מכיר המון גברים שיבקשו ת.ז מבחורה בזמן שהיא עושה בהם מין אוראלי"

מצטער. אייל גולן מצטער. אייל גולן צילום: בטריבונה
מערכת האתר חמישי, 03 אפריל 2014 12:47

אייל גולן לא התראיין מאז שהתפוצצה פרשת "משחקי חברה", בה נחשד בתחילתה בקיום יחסי מין עם קטינות, מה שלא הוביל כידוע להגשת כתב אישום נגדו אך פגע קשות בשמו הטוב ובקריירה המצליחה. בראיון נרחב שהעניק לעיתונאי רז שכניק ויתפרסם מחר במוסף "7 ימים" של ידיעות אחרונות", הוא מדבר ובהרחבה על כל החודשים הקשים שעברו עליו.

אייל גולן

אייל גולן: "אחרי שלושה ימים הבן שלי ליאם מטלפן אליי ואני שומע את הקול שלו שבור... שאלתי אותו איך הוא מרגיש, הוא אומר לי 'הכל בסדר, אבא, תהיה רגוע'.. לא יכולתי להחזיק את השפופרת. התפרקתי ברמות שאני לא זוכר את עצמי. בכיתי ככה רק בהלוויה של סבא שלי שגידל אותי. לא יכולתי להחזיק את הטלפון ולא רציתי שישמע אותי בוכה. מצדי עכשיו תיקחו אותי עשר שנים לבית־סוהר, לא אכפת לי. אבל הקול של הילד שלי שבור ריסק אותי".

אחד מרגעי השפל לאורך הפרשה, שפגעו קשות בתדמיתו היו כאשר החלו להתפרסם הקלטות מתוך החקירה של אייל גולן, ונודע על המפגש הביתי של גולן יחד עם אביו ו-2 נערות. "כן, זה נשמע גרוע מאוד" מודה אייל גולן בראיון, "אבא שלי הגיע אליי לדירה אחרי אינספור פעמים שהוא מצלצל אליי ואני מתחמק. ואז הוא עולה לדירה ונכנס עם שתי בחורות. ואז הן נכנסו וישבו בסלון, ואתה יודע, אני עומד כזה והולך כזה לכיוון המטבח אצלי. אחת מהן יושבת בדיוק על הקצה כזה של הספה. אני נעצר לידה והיא כזה באה לפתוח לי את המכנסיים, מורידה לי את המכנסיים ועושה מה שעושה. איך שזה מתחיל, אבא שלי לוקח את השנייה ויוצא למרפסת". 

אם יש דבר שגולן מודה שהוא מתחרט עליו לאורך כל הפרשה, הוא המפגש של ה"כמה דקות" הם הנערות. "אין משהו שאני יכול לומר חוץ מלהצטער על הסיטואציה ולהגיד שאני בן אדם וטעיתי בדבר הזה", הוא אומר,  "מגעיל, גועל. קרה. ושוב פעם, מצטער שזה קרה. כשאני מסתכל על זה, אכזבתי גם את עצמי בסיטואציה הזאת. לא הייתי עושה את זה שוב ואני לא אעשה את זה שוב, ברור. אבל גם אני בן אדם כמו שאמרתי, וגם לי קורים דברים. עובדה שבסוף קמתי והלכתי. אני לא מכיר המון גברים שבחורה מבצעת בהם מין אוראלי והם בדיוק מבקשים ממנה תעודת זהות תוך כדי, וגם יעצרו אותה באמצע ויגידו לה די, מספיק, לכי".

>> התאבדות כלכלית? קובי פרץ השקיע הון בשיווק אלבומו

>> עופר לוי משיק אלבום חדש: "האישה של חיי"


ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם