ראיון אישי: הזמר נאור אורמיה מדבר על הכל באירוח לראיון רחב.


תגובות הדפסה שיתוף פנייה לכתב

ראיון אישי: נאור אורמיה מדבר על הכל באירוח לראיון רחב.
יום ראשון. 31 באוקטובר 2010, ראיון אישי מאת: חברי קהילת בטריבונה. עורך הראיון: נתי לוי.


ביום חמישי התארח אצלנו בפורום הכוכב הצעיר נאור אורמיה וענה על מיטב השאלות שאתם גולשי בטריבונה הפנתם אליו. נאור שיתף בכל: מההתחלה המוזיקלית הבלתי צפויה דרך הקפיצה המהירה למשבצת המפורסם, ועד ערב השקת האלבום המצליח בשבוע שעבר: " זה היה היום המאושר בחיי"אחרי שכבש את מועדון הרדינג 3' בתל אביב בערב השקת אלבום הבכורה, והפך לשם החם ביותר בשבוע החולף בעקבות ההופעה המלוטשת בליווי 9 נגנים. נאור אורמיה שהוכתר כבר כג'סטין ביבר הישראלי הגיע לראיון אינטרנטי מיוחד אצלנו בפורום אירוח זמרים . התעניינות רבה התגלתה בנאור וגולשים רבים לקחו חלק בפורום האירוח והציגו לרוב שאלות מרתקות שנענו בכנות ובהרחבה מצד אורמיה. מתוך אותן שאלות בחרנו את עיקרי הדברים מאירוח ונציג אותם כפי שהיו בדיוק עם קרדיט לגולשים על שאלתם. את סיכומי כתבות האירוח ניתן לקרוא גם במקומון של אזור באר שבע והדרום- "לב הנגב".

לא פעם אני נזכר בהתחלה שההתרגשות הייתה כשראיתי מאה צפיות ביוטיוב. לא האמנתי שמאה אנשים הקדישו זמן כדי לשמוע את השיר, והיום ברוך ה'' השיר עומד על מעל לחצי מליון צפיות


(אורן בן זאב): איך התחילה למעשה קריירת השירה שלך?
נאור אורמיה: "זה סיפור מעניין, בהתחלה הייתי מדרבק באירועים והייתי מלצר מזמר במסעדת הוזנסקי בראשל"צ. בכל הזדמנות שהייתה לי הייתי עולה לשיר.. הכול התפרץ שהכרתי את האמרגן שלי- רוברטו ממש במקריות: היינו אני אחותי ואמא שלי במסעדה בראשל"צ, ואחותי החליטה לפנות אליו והציגה אותי, רוברטו שמע והביא לי כרטיס ביקור וביקש שאשלח לו שיר, ומאז ברוך ה' זה ממש חלום שמתגשם".(אריאל סבג): שיר הבכורה שלך "איפה הימים", זכה להצלחה גדולה, עד כמה הוא הצליח?, ואיך קבלת את ההצלחה שהגיעה בעקבותיו?
נכון, "איפה הימים" היה שיר הפריצה שלי ולשמחתי הוא זכה להרבה פרגון בתחנות הרדיו וערוצי המדיה, זה מטורף לראות את השיר שלי בין עשרת השירים המושמעים ברדיו! לא פעם אני נזכר בהתחלה שההתרגשות הייתה כשראיתי מאה צפיות ביוטיוב. לא האמנתי שמאה אנשים הקדישו זמן כדי לשמוע את השיר, והיום ברוך ה'' השיר עומד על מעל לחצי מליון צפיות".

(שירה אבוטבול): השירים שכתבת, הם דברים שקורים לך בחיים האישיים?
"כמובן שיש חתיכות מהחיים שלי שאני מכניס לשירים, רובם מבוססים על דברים שקרו לי ועברתי, או על דברים שאני מזדהה איתם. חשוב לי להתחבר לשירים שעשיתי, כי רק ככה הם באים באמת מהלב ומהנשמה וזה בדיוק הכוונה שאני מנסה להעביר בשיריי".

אחד הנושאים היותר מעורים שהיו באירוח עם נאור היה השקת אלבום הבכורה ("נאור אורמיה") ביום שלישי במועדון הרדינג 3' בתל אביב. הגולשים אביב חן ודניאל דנין התעניינו בכך. "זה באמת האירוע המרגש ביותר שלקחתי בו חלק, לא אשכח אותו כל החיים שלי התרגשתי ברמות מטורפות שכל מי שהיה שם יכול להבחין ולהרגיש בזה. הייתה הופעה טובה, ולשמחתי אנשים נהנו- וזה מה שחשוב.

לניקול דנין השיב: "כששרתי את השיר "אינתה עומרי" בערבית מצרית. זה היה מין רגע של חזרה לשורשים, כי אני מצרי וריגשה אותי מאוד העובדה שאני שר את השיר הזה מול סבי וסבתי שלא ראו אותי מעולם מופיע בהופעה חייה. סף ההתרגשות שלי גבר במיוחד כשסבא שלי עלה לרקוד איתי על הבמה לצלילי השיר.(אסי): איך אתה מתמודד עם ההצלחה המסחררת בתור בחור צעיר (18)? ואם בהיותך 'כוכב' מתייחסים אליך שונה ?
"אני ממש לא מחשיב את עצמי ככוכב, אני מגשים את החלום שלי. אפילו בבית הספר, למשל, אף פעם לא התייחסו אליי שונה בגלל שאני זמר. את ההצלחה, אני מקבל בכל האהבה שבעולם ואני משתדל לתת ולפזר המון אהבה בחזרה בדיוק כמו שנותנים לי. זה דבר מדהים לראות איך אנשים מקבלים את המוזיקה שלי. אני נמצא בצוות שלא ייתן לי לסטות מדרך הישר ומהדרך הבטוחה ולפי דעתי הצורה הטובה ביותר להתמודד על זה היא פשוט לקבל את זה בכיף ובאהבה".

יום ההשקה ברדינג היה היום המאושר בחיי. כששרתי את השיר "אינתה עומרי" בערבית מצרית, זה היה מין רגע של חזרה לשורשים... סף התרגשות שלי גבר במיוחד כשסבא שלי עלה לבמה לרקוד

(אסי): יש אנשים שמחפשים את קרבתך מאז שאתה אומן?
"הכרתי המון אנשים מאז שהתחלתי לשיר אבל אני מכבד את כולם ונותן להם את הכבוד הראוי להם. אני שמח שיש אנשים שרוצים להיות קרובים אליי אבל זה תמיד אני ששומר דווקא על מעגל האנשים שקרוב אליי ועל החברים הטובים שלי שהיו איתי עוד לפני שיצאו השירים וחשוב לי שיישארו גם אחרי".(אורן בן זאב): יש זמר מסוים שהוא מודל חיקוי עבורך?
"היום בג'אנר הים תיכוני יש המון אמנים ויוצרים מוכשרים ואני חושב שזה לא נכון להתחקות לאחד מסוים כי מכל אחד אפשר ללמוד משהו וכל זמר משמש לי כמושא הערצה. אני מדמה את זה לבית ספר: בו הזמרים והאמנים הגדולים הם המורים- ואני אחד התלמידים. הכבוד הוא לי לחלוק איתם אותו ג'אנר".

אייל גולן משה פרץ ודודו אהרון יש יחידים, אני לא מתיימר להיות דומה להם מבחינה ווקאלית הם זמרים ענקיים בעיניי, ולכל אחד יש את הייחוד שלו


(אבי אלזם): איך אתה מרגיש עם הפריצה המהירה שלך, הרבה בעקבות החשיפה אצל דידי הררי? אתה לא נרתע שיש לך פרצדורה שנורא דומה לכוכב נולד?
"אני מרגיש שהדרך נעשתה בצורה נכונה, דידי הררי הוא שדרן מדהים ובאמת אצלו קיבלתי את החשיפה הראשונה, אני מודה לכל האנשים שאוהבים את השירים שלי ועל ההערכה.. אני לא יודע להסביר איך זה קרה ולא מנסה, כי זה עדיין הזוי וקשה אפילו לי לעכל את זה.
לגבי תכנית כוכב נולד אני חושב שהיא תוכנית מעולה והיא משמשת כמקפצה ענקית לאנשים מוכשרים ומיוחדים שרוצים להצליח, אבל בכל אופן הדרך שלי והדרך של כוכב נולד מאוד שונות, אני שמח בחלקי על מה שהשם נתן לי".

(גולש לא מזוהה): באלבום הבכורה שלך לא מרגישים בשירים שאפשר להגיד עליהם "וואו!", אתה לא עולה בהם לסולם עם טון שמזכירים את אייל, דודו, ומשה מדוע?
"אייל גולן משה פרץ ודודו אהרון יש יחידים, אני לא מתיימר להיות דומה להם מבחינה ווקאלית הם זמרים ענקיים בעיניי, ולכל אחד יש את הייחוד שלו. אני מביא משהו משלי ומנסה להביא את הכול דרך הנשמה וככה זה מתבטא בשירים שהוצאתי" .(נתנאל דיגמי): אתה כזמר די מתחיל בתחילת דרכו נהנתה מתקציב די ענף יחסית לזמרים מתחילים אחרים במקביל אליך, זה לא סוד שהתקדמת ונהיית זמר הרבה יותר מתקדם מהשאר. אתה חושב שהכסף שהושקע בך שיחק תפקיד בהתקדמות שלך או שהיכולת שלך היא הסיבה היחידה?
"אני שמח שאתה חושב ככה, אבל האינפורמציה שלך לא מדויקת כל כך. כאן זה מקום מעולה לענות ולתת את הכבוד הראוי למנהל שלי רוברטו בן שושן שעשה הכול ובילה ימים כלילות להביא לקידום שלי.
אין ספק שבשביל להצליח חייבים שילוב של השניים כסף עוזר להגיע למעבדים, המלחינים והכותבים הכי טובים שיש ואני שמח שרוברטו מצא לנכון להשקיע בי. צריך לזכור שיכולות מוזיקליות לא ניתן לקנות אלא זה דבר שנולדים איתו, אגב, יש זמרים שהושקעו בהם סכומים כפולים ומשולשים משלי אבל זה לא סוף פסוק".

(ניקול דנין): מה הדברים שהכי מרגיעים אותך?
"משפחה, חברים ובמיוחד הים שנמצא מרחק הליכה מהמקום שאני גר. הים הוא מקום שאני הולך בכדי להתנתק מהכול, חלק גדול משיריי נכתבו שם".
בסיום האירוח שארך שעתיים הודה אורמיה לגולשים הרבים שלקחו חלק: " תודה רבה לכל השואלים, שמחתי להתארח בפורום בטריבונה ולשמוע שאלות מעולות ומקצועיות. תודה מכל הלב על האהבה הפרגון והערכה, אין לי מילים לתאר כמה שחשוב לי לענות על כל שאלה ושאלה, מקווה שזה יקרה שוב בקרוב. אתם מוזמנים להיכנס לקבוצה שלי בפייסבוק "נאור אורמיה" ולהתעדכן שם על כל האירועים, ההופעות והדברים הכי חמים שקורים בחיים שלי.. תודה על הכול אין עליכם בעולם אתם גדולים!".


נאור_אורמיה-ראיון_אישי תגיות: נאור_אורמיה-ראיון_אישי


כתבות מגזין אחרונות:
Comments/ תגובות: