עיתוי גרוע? תמיר גל סביב הד תקשורתי על פרשת סמים שמרחפת מעל ראשו.


תגובות הדפסה שיתוף פנייה לכתב

עיתוי גרוע? תמיר גל סביב הד תקשורתי על פרשת סמים שמרחפת מעל ראשו.
יום שישי. 9 באוקטובר 2009, ראיון אישי מאת: ליאור אסולין. עורך: נתי סבטו.


תמיר גל לא האמין שזה קורה לו שוב, אחרי שינוי פאזה לים-תיכוני עם אלבום אחרון מצליח,
וצעדים לתפוס מקום טוב בז'אנר המחודש, מגיעה פרשת הסמים האחרונה, שלטענתו כלל לא קשורה אליו והוא בעצם רק קורבן תקשורתי, שנתפס עקב אישיותו המפורסמת, ובכלל הסמים שנתפסו מיועדים לאחיו שהיה בגמילה.
לאחר שלוש לילות במעצר באבו כביר ולאחר ההד התקשורתי הגדול בעקבות המעצר גל משתחרר ומודיע: "אני נגד סמים מכל סוג". כמה רגעים אחרי השחרור תמיר גל בתגובה ראשונית מגיב על הפרשייה החמה עם הגרסא המלאה והאמיתית מבחינתו, הסינגל החדש שלו ולמה זה הגיע בעיתוי גרוע מבחינתו: "אחרי מסיבת התקליט, שהייתה הצלחה ענקית".
יום שני ,השעה 19:00 בערב, נתפס ברכבו של הזמר תמיר גל כמות סמים מסוג קוק, יחידת ימ"ר
שמבחינה מיד ברכב ובאומן המתוקשר, מעקבת אותו לחקירה שמסתיימת בשלוש לילות מעצר באבו כביר. עם שחרור ללא הגבלות נלוות.
"הסברתי להם שאין שום קשר בין הסמים אליי" מסביר גל,"והם בכלל לא מיועדים אליי אלא לאחי. הכול התחיל מזה שאחי שנמצא כרגע בגמילה הגיע למצב של קריז, אמא שלי שנמצאת איתו, התקשרה אליי ופשוט בכתה בטלפון והודיעה לי על המצב. אחי שנמצא במצב רגיש התחייב שזאת תהייה הפעם האחרונה שלו. רק אחרי שהבנתי שזאת הברירה האחרונה עשיתי זאת. בכל מקרה, אני בטוח שאם זה היה אדם אנונימי לא היו עוצרים אותו, רק בגלל שזה תמיר גל הכול הפך לסיפור כל-כך גדול.

אתה חושב שיכולה לצאת סטיגמה עליך?
קודם כל חשוב לי להבהיר אני נגד סמים מכול סוג שהוא, מי שמכיר אותי יודע אני מרצה בבתי-ספר ומוסדות ממלכתיים נגד זה, ככה שלא יכולה לצאת סטיגמה עליי. אם תשים לב כל הסרטים שלי יש בהם מסר נגד הסמים.בדיעבד אתה מתחרט על המקרה?
למרות שבמצב שהייתי בו הרבה אנשים היו עושים בדיוק כמוני וכל זה בשביל אחיהם, אבל
למדתי לקח מהטעות הזאת,לא הייתי עושה זאת שוב.
אני אומן וכל מה שמעניין אותי כרגע זה להתעסק רק במוסיקה ובסרט החדש שלי שנמצא כרגע בשלבי בעריכה מתקדמים. אחרי האלבום האחרון שלי 'עכשיו זה בא', שנחשב כהצלחה גדולה גם במכירות ובחשיפה ענקית, אפשר לראות את זה שביום רביעי שעבר עשיתי מסיבת תקליט במועדון הארנה 72, מיטב האומנים הגיעו לכבד אותי. עם מועדון שהיה מלא קהל ומעריצים, ואוירה שלא הייתה כזאת הרבה זמן.

מה מתוכנן הלאה?
אני עובד במלוא המרץ ובדרך הנכונה בעשייה, בקרוב ייצא סינגל חדש שלי "מה יהיה איתי?" שאפשר להגיד שפשוט נכתב עליי, שיר עם הרבה רגש, להיט בסדר גודל של "כל הבנות סביבי" את המילים ולחן יצר הזמר המוכשר 'דודו אהרון'. וכמובן בהמשך ייצא הסרט החדש שלי 'בינגו' של הפקות המזרח (ימין מסיקה, וירמי קדושי), שאני מצפה לו בכיליון עיניים.

תגיות:


כתבות מגזין אחרונות:
Comments/ תגובות: