איפה היית- אסף לוי בסינגל שביעי


תגובות הדפסה שיתוף פנייה לכתב

יום רביעי, 12 בדצמבר 2012. מאת: נתנאל דגמי.

"איפה היית"- אסף לוי בסינגל שביעי בדרך לאלבום בכורה. למילים ולחן של מוטי אוחיון, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של ציקי זנתי.
לצורך המשכיות מוזיקאלית, מוציא היום אסף סינגל נוסף במטרה להוציא את אלבומו הראשון בקריירה כבר במהלך השנה הקרובה.


ביוגרפיה: אסף לוי, זמר צעיר ותוסס בפאתי המוסיקה הים-תיכונית, יצא אל עולם הבידור לראשונה עם שירו הבכורה "לא בחלומות", השלכותיו של השיר היו חיוביות וקיבלו שלל אימוצים משדרי רדיו פופולארי בטענה כי מדובר בתגלית פרי ידם במוסיקה. לוי אשר זכה לספין תקשורתי מצומצם אך יעודי, הצליח לחבור אל שאר התעשייה בפרק זמן קצר גם ללא קבוצת הפקה רחבה לצידו. אסף לוי לא חדל מעשייה מוסיקאלית, והוציא לאור שיר שהמשיך לתרגם את כישוריו המוסיקאליים "פזמון לאהבה", גם בשיר זה הצליח לקבל מעגל תקשורתי כאשר פורסם בשלל תחנות רדיו ורשתות תקשורת.
יחד עם זאת, לוי יצטרך להעשיר את הרזומה המצומצם על מנת להיכנס לתודעה גם בשל שמו ולא רק בשל שיריו. כיום אסף לוי עובד על אלבום סולו ראשון, שיכיל חומרים מוסיקאליים ברפרטואר ים-תיכוני מודרני, לשם כך הצטייד לוי במפיקי מוסיקה מוכשרים שיעבדו לצידו לאורך אלבומו הבכורה.


מילה מהספה (נתנאל דגמי- עורך מוסיקאלי):
צריך הרבה אומץ כדי לשלב כל כך הרבה סגנונות מוזיקה בתוך שיר אחד וכמובן שגם עבור המעבד זו לא עבודה קלה. התוצאה? בהחלט מרצה. שיר קצבי ושונה, נעים לאוזן ואני בטוח שאם אסף ימשיך כך הוא גם יקטף טת הפירות בקרוב.
מילות השיר:
עכשיו את עוזבת בלי שום סיבה/ אני במבול רגשות אהובה
תני לי קצת שקט תראי שאני/ אתגבר על הכול לבדי

פוחד מלראות את עצמי לבד/ כותב לך שירים עם גיטרה ביד
תני לי קצת שקט תראי שאני/ אתגבר על הכול לבדי

אבל איפה היית, שהייתי צריך אותך
תגידי לי מה איתך? הלב שלך ממני ברחאסף-לוי-איפה-היית תגיות: אסף-לוי-איפה-היית


כתבות מגזין אחרונות:
Comments/ תגובות: