אהבה אחרת- אבי פרץ ואוריאל שלומי בדואט חדש


תגובות הדפסה שיתוף פנייה לכתב

יום שני, 10 בדצמבר 2012. מאת: נתנאל דגמי.

"אהבה אחרת"- אבי פרץ ואוריאל שלומי בדואט חדש נוסף. למילים, לחן, עיבוד והפקה מוזיקאלית של אבי פרץ.
אבי פרץ ממשיך לעמול על אלבומו הקרוב ומוציא היום דואט חדש ושקט עם אוריאל שלומי, זאת כאשר הוא מבצע בעצמו את מרבית מעבודת הסינגל.


ביוגרפיה: אבי פרץ, זמר ויוצר ותיק ברפרטואר המוזיקה הים תיכונית. אבי נולד וגדל למשפחה מוזיקאלית בעיר בת-ים, סבו היה פייטן מפורסם במרוקו. החל את הקריירה המוזיקאלית שלו כבר בגיל 13 כאשר למד לנגן על קלידים. את הפריצה הגדולה והמשמעותית בקריירה עשה אבי בשנת 1992 כאשר הוציא את השיר "קשה לי" אשר זכה לחשיפה תקשורתית רחבת היקף ולהשמעות רבות בתחנות הרדיו האזוריות. בתום אותה שנה סגר אבי אלבום בכורה שכלל בין היתר עוד מספר שירים אשר נכנסו לתודעת הציבור וקירבו את אבי אל מרכז הבמה- "שיר אהבה ישן", "גלגל הזמן" ועוד. לאחר שנות התשעים שהיו מוצלחות עבור אבי, החליט פרץ כי הוא מניח את קריירת השירה האישית בצד לטובת כתיבה והלחנה למספר אומנים. כעת הוא חוזר לעמול על קריירת השירה העצמאית שלו ולאחר שהנפיק מספר סינגלים, הוא ממשיך לעמול על אלבומו הקרוב. לשם כך הוא מוציא היום דואט חדש ושקט עם אוריאל שלומי, זאת כאשר הוא מבצע בעצמו את מרבית מעבודת הסינגל.

מילה מהספה (נתנאל דגמי- עורך מוסיקאלי):
צמד הזמרים הוותיקים האלה יודעים בדיוק מה הם צריכים לעשות בזמן שהמוזיקה המזרחית חוזרת למקום הטבעי ממנו הם באו. שיר שקט בעל ניחוח טורקי של צמד זמרים נוסטלגיים זה בדיוק מה שהקהל מבקש עכשיו.
מילות השיר:
הלכה מבלי לומר אף לא מילה/ נותרתי עם עצמי וכאבי
אם רק היית אומרת לי אולי/ הייתי מרפא את מכאובי

הלכה ולא השאירה שום סימן/ נותר רק זיכרון מר על ליבי
עכשיו שאת רחוק רחוק מכאן/ נסי לזרוק ממך את הפחדים

אין לי אף אחת אחרת/ אין לי אין לי אש בוערת/ תני לי לגשת אל ליבך

כצל עובר חולפים גם הימים/ אצלי צובט בלב עמוק בפנים
אולי עצרי לרגע לשניה/ קבלי אותי אלייך חזרה


אבי-פרץ-ואוריאל-שלומי-אהבה-אחרת תגיות: אבי-פרץ-ואוריאל-שלומי-אהבה-אחרת


כתבות מגזין אחרונות:
Comments/ תגובות: