השדרן החרדי שעוקף את דידי הררי ואליקו
חדשות אחרונות:
מני פרץ, אשת חיל, שיר חדש מני פרץ לאישתו נורית: אשת חיל
יום חמישי 13/12/12. מאת מערכת האתר.

הפרויקט של רביבו, אלבום קריוקי הפרויקט של רביבו מזמינים אתכם לדואט
יום רביעי 12/12/12

שימי רון, יום הולדת, קפה תל אביב שימי רון חוגג יובל בקפה תל אביב
יום רביעי 12/12/12. מאת מערכת האתר.

הדר ברנשטיין, בוא אליי, קליפ צפו: הדר ברנשטיין בקליפ- בוא אליי
יום שלישי 11/12/12. מאת מערכת האתר.

מעבר לכל כתבות היציע

השדרן החרדי שעוקף את דידי הררי ואליקו

יום שני 30/7/12. מאת מערכת האתר.
סקר TGI האחרון מראה שתוכניתו של השדרן עמי מימון ברדיו החרדי קול ברמה עוברת באחוזי האזנה את אליקו ודידי הררי. מימון: "הציבור צמא אחר תוכן תורני"

השם עמי מימון עדיין לא נשמע לרובכם ודאי בומבסטי, אך במגזר החרדי הוא השם החם ביותר ברדיו, ונחשב למקביל של אליקו, דידי הררי וירון אילן במוזיקה המזרחית החילונית. עד כמה חזק? סקר TGI האחרון מראה תוצאה מעניינית ומפתיעה מאוד שהתוכנית "חדידון" של השדרן מימון ברדיו החרדי "קול ברמה" זוכה לאחוזי האזנה גדולים במיוחד.

הסקר מראה שהתוכנית שמשודרת בין שעה שתיים לארבע בצהריים, במקביל לתוכנית של אליקו כהן מרדיו לב המדינה, עוברת בחשיפה אותו ואת דידי הררי. הנתון מפתיע כל כך, שהרי בדרך לעבור את שני השדרנים הפופולאריים, מסתמן שמימון זוכה להיות מושמע לא רק אצל החרדים שהרדיו הוא כלי התקשורת המועדף עליהם, אלא גם אצל קהל חילוני מסוים שעוקב בתדירות אחר תוכניתו.

"עברנו, מכיוון שהציבור צמא לתוכן אחר תוכן תורני", מסר בתגובה השדרן החרדי עמי מימון. "זו שמחה אמיתית, בזכות הרצון הטוב שלנו להגדיל את שמו של הקב"ה בעולם. אני מודה לציבור הגדול שמחובר לקול ברמה ולתוכנית שלנו. אנחנו משפחה גדולה ונמשיך לעשות רצון השם בכל הכח, ולא נתבטא כנגד אף אחד כי כך היא דרכנו האמת והשלום, אנחנו מנצחים עם האור ולא עם החושך". יש כאן רמז?

כמו אליקו, גם מימון שר בשעות הפנאי, האזינו לדואט שיצא לאחרונה והוקדש לבתו של מימון עם הזמר יניב בן משיח:תגובות גולשים