אייל גולן מודלף
חדשות אחרונות:
מני פרץ, אשת חיל, שיר חדש מני פרץ לאישתו נורית: אשת חיל
יום חמישי 13/12/12. מאת מערכת האתר.

הפרויקט של רביבו, אלבום קריוקי הפרויקט של רביבו מזמינים אתכם לדואט
יום רביעי 12/12/12

שימי רון, יום הולדת, קפה תל אביב שימי רון חוגג יובל בקפה תל אביב
יום רביעי 12/12/12. מאת מערכת האתר.

הדר ברנשטיין, בוא אליי, קליפ צפו: הדר ברנשטיין בקליפ- בוא אליי
יום שלישי 11/12/12. מאת מערכת האתר.

מעבר לכל כתבות היציע

אייל גולן מודלף

יום ראשון 11/7. מאת: מערכת היציע.
הדלפה של שיר חדש של אייל גולן מככבת ברשת. ההקלטה נעשתה כנראה דרך מכשיר הפלאפון של אחד מהאנשים שהאזין לשיר דרך גולן עצמו או המפיק יוסי בן דוד שהגיב על הידיעה: "ההקלטה הודלפה, השיר לא ייצא בכלל בתקופת 'בין המצרים' ומתוכנן לאוסף "1 סוכר שחור חזק שייצא בעתיד"

הדלפה של הקלטה של שיר חדש של אייל גולן שיצאה ברשת דרך אתר flix מעוררת תגובות רבות. על פי בדיקת היציע עולה שאת מילות השיר החדש והעתידי כתב המפיק יוסי בן דוד על לחן טורקי ככל הנראה, עם ביצוע של גולן כבלדה שקטה קורעת לב בה מזכיר את להיטיו הקודמים "זה אני" ו"על חבל דק", בלדות בהם מרגיש גולן נינוח מתמיד.

המפיק וכותב השיר יוסי בן דוד מסביר שההדלפה יצאה דרך אדם שהאזין לשיר והקליט כנראה דרך מכשיר הפלאפון שלו. "השיר עדיין רחוק מיציאה, כי בתקופת 'בין המצרים' בה אנו נמצאים, לא מתוכנן לצאת אף שיר דרכינו, ככל הנראה זאת הקלטה של אדם שהאזין לשיר דרכי או דרך אייל גולן הקליט והפיץ אותו ברשת, מסביר בן דוד. ומספר איך הגיע אליו הלחן החדש: "הלחן הוא טורקי או רומני, והגיע אליי דרך שמיעה של מספר לחנים של שירים ביוטיוב ופשוט בחרתי בו. השיר החדש לא ייצא באלבום של אייל אלא רק דרך האוסף "1 סוכר שחור חזק שייצא בעתיד".

את תגובתה הרשמית של רונית ארבל מנהלת יח"צ של אייל גולן לא ניתן היה להשיג.

האזינו להקלטה של אייל גולן לשיר "מפה לשם" שהופצה באתר פליקס.אחרי שהאזנתם להקלטה, האזינו למקור המבוצע בטורקית.תגובות גולשים