ענבר ישראל מצהירה כוונות
חדשות אחרונות:
מני פרץ, אשת חיל, שיר חדש מני פרץ לאישתו נורית: אשת חיל
יום חמישי 13/12/12. מאת מערכת האתר.

הפרויקט של רביבו, אלבום קריוקי הפרויקט של רביבו מזמינים אתכם לדואט
יום רביעי 12/12/12

שימי רון, יום הולדת, קפה תל אביב שימי רון חוגג יובל בקפה תל אביב
יום רביעי 12/12/12. מאת מערכת האתר.

הדר ברנשטיין, בוא אליי, קליפ צפו: הדר ברנשטיין בקליפ- בוא אליי
יום שלישי 11/12/12. מאת מערכת האתר.

מעבר לכל כתבות היציע

ענבר ישראל מצהירה כוונות

יום שני 6/12. מאת: מערכת היציע.
הזמרת הצעירה לוחצת חזק על דוושת הגז במטרה להתמתג מחדש עם צילומים לקליפ חדש וחושני, השקת מופע מושקע ועבודה נמרצת על אלבום אולפן שיראה אור בקרוב. תעשו מקום לזמרת נוספת בג'אנר הים-תיכוני

מי אמר שאין ריבוי זמרות בג'אנר הים-תיכוני? אחרי הצלחתה המטאורית של שני יצהרי הצעירה עם הוצאת להיטה י'בינתי. זמרת נוספת לוחצת חזק על דוושת הגז, וקוראים לה - ענבר ישראל. היום היא הצטלמה לקליפ ראשון לסינגל החדש "לא מוותרת", למילים ולחן של מוטי אוחיון. הסינגל מתוך אלבום אולפן חדש עליו עובדת בימים אלה ויכלול 11 רצועות שירים שיחולק ל-2 מני אלבומים, שחלק לא מבוטל מהרצועות הם יצירה עצמית של ענבר ישראל.

לצידה של ענבר בקליפ שצולם בשני לוקיישנים שונים בתסריט שבנוי על הסרט "סקס והעיר הגדולה" (תנחשו לבד מהו) כיכב הדוגמן גיא חביב, הרקדנים אריאל כהן ומגי אזרזר. במהלך הצילומים נדמה שנרקמה ידידות צמודה מאוד בין ענבר לגיא, כאשר בכל רגע פנוי נמצאו דבוקים ומחובקים יחד!

הסינגל והקליפ ישתחררו במיוחד לרגל המופע החדש "די אל תתקשר אליי" עליו עבדה והתכוננה נמרצות במשך שלושה חודשים. הערב הראשון יתקיים ביום חמישי 9.12.2010 במועדון "הקליפסו" בתל אביב בליין של מסיבות "עריסה".


מיתוג מחדש. ענבר ישראל בצילומי הקליפ


"ידידות צמודה" - ענבר לצד הדוגמן גיא חביב

(צילום: יחצ)

תגובות גולשים