יום ש'


31 ביולי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

שרית חדד בדרך להביא ילד לעולם?

מה שעשתה תמונה אחת של שרית חדד עם תינוק, הבילוי של אייל גולן בנחשונית, ההפתעה ששמר שמעון בוסקילה לסוף האלבום, והתכנית החדשה של אורית פוקוס – הכל בטור הרכילות השבועי של סיגל פדלון "באה בטוב"

חיבה מיוחדת לתינוקות. שרית חדד חיבה מיוחדת לתינוקות. שרית חדד צילום: מתוך הפייסבוק
סיגל פדלון חמישי, 09 יולי 2015 07:51

בימים אלו עובדת האחת ויחידה, הדוגמנית אורית פוקס, על פיילוט לתוכנית טוק שואו חדשה בהגשתה ביחד עם הפרופסור ״המשוגע״ אמיר חצרוני. הפורמט מיועד לאחת הזכייניות״. תגובתה של פוקס: ״אני שמחה ונרגשת לעבוד עם חצרוני״. יוליאן לוינסון היחצ"ן ומנהלה האישי של פוקס נמצא בימים אלו במגעים עם מנהלי תוכניות בערוצי הטלוויזיה כדי לקדם את התוכנית.

אורית פוקס
אורית פוקס תמיד במיטבה (צילום: אילן סימן טוב)

בזמן שבת זוגו רוסלנה מסיימת את צילומי הישרדות, פארק נחשונית חגג יחד עם אייל גולן ומיכל הקטנה ועוד אלפי צופים את פתיחת החופש הגדול באירוע גדול אליו נהרו המונים. האלפים שהגיעו נהנו מהופעה של אייל גולן והיסטריה רבתי נרשמה כולל צרחות של מעריצות בכל הגילאים, כשהכוכב של המדינה עלה לבמה להופיע.

בסיום המופע קיבל גולן שי ממנכ"ל הפארק ירון הדר – קופסה מעוצבת ומהודרת מלאה בפרלינים מובחרים. גולן התעניין מי עיצב את הקופסה המיוחדת ומנכ"ל הפארק ירון הדר, סיפר לו כי הקופסה הינה מעשה ידיה של הקרמיקאית המוכשרת דנה לוי. את הפרלינים המתוקים שבקופסה אמר גולן כי הוא שומר לילדיו הגדולים שייהנו אף הם.

מימין ירון הדר מנכל פארק נחשונית עם איל גולן. צילום אסף לוי 2
אייל גולן וירון הדר (צילום: אסף לוי)

מה שפוסט קטן ותמונה יכולים לעשות: שרית חדד העלתה אתמול לעמוד הפייסבוק שלה תמונה מתוך אירוע הברית של בנו של הזמר חיים ישראל ובה היא נראית מחזיקה את התינוק החמוד. לא פחות מ-14 אלף לייקים, 500 תגובות ועוד מאות שיתופים, נכון לשעת כתיבת שורות אלה, מה שהעלה את סף הגירוי אצל מעריציה הרבים שכתבו שוב ושוב: "בקרוב אצלך". שמו בישראל אגב, דוד. לנו רק נשאר להצטרף לברכות.

11540901 912203412135433 806937429306431722 n
בקרוב אצלה? שרית חדד ודוד  (מתוך הפייסבוק)

האלבום החדש של שמעון בוסקילה "למה לי" הוליד כמה וכמה להיטים, אחד מהם נסתר, אי שם בסוף כסוגר האלבום הוא גרסת האם במרוקאית לשיר הנושא שנקרא "וואטאטו וואטאה". את השיר חשף לראשונה בהופעה בנתיבות שצולם לקליפ שיצא לרשת ממש אתמול –כדי לא להשאיר אתכם בידיים ריקות הוא מצורף כאן להנאתכם. אגב, זה לא החידוש היחידי באלבום הוא מצטרף ל"ילדה של אב" ו-"ירייח".


(במאי: אמיר רוזנברג)

>> לכל טורי הרכילות של "באה בטוב"

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם