יום ו'


16 בנובמבר

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

חדש בקהילת המוזיקה

כשבוע לאירווזיון: מורן מזור בשבדיה והראל סקעת מייעץ

בשמלה צמודה ומשקפיים כסמל סטטוס, מורן מזור תבצע בלדה שקטה- "רק בשבילו" בעוד כשבוע על הבמה השבדית. הסטטיסטיקה של העשור האחרון מצביעה שסולו של בוגר תכנית גילוי כשרונות, בלדה שקטה ומעט נגיעות אירופאיות עובדת דווקא לטובתנו. וגם- טיפ קטן מהראל סקעת שעשה את זה לפני 3 שנים.

מורן מזור בקדם מורן מזור בקדם צילום מסך מתוך הביצוע בקדם האירווזיון
מערכת האתר חמישי, 09 מאי 2013 08:00
 

גמר הטקס הצבעוני יערך השנה ב18/5 (מוצאי שבת) אך קודם יש לעבור בהצלחה את החצי גמר שיערך יומיים קודם ב 16/5. קדם האירווזיון שכלל מועמדים רבים והצבעה משוקללת של הקהל בבית ורשות השידור הופק בקפידה רבה על מנת למקסם את המשלחת המייצגת. לבסוף הבחירה היתה ראויה ומורן מזור נבחרה לייצג מבין עשרות המתמודדים כאשר היא אוחזת בשיר "רק בשבילו" למילים של גל שריג וללחן של חן הררי.הביצוע בקדם היה שילוב של הנקודות המנצחות- אישה בשמלה צמודה, בלדה שקטה, יוצאת תכנית גילוי כישרונות ומעט נגיעות אירופאיות.
בהסתמך על הסטטיסטיקה, יש לנו את כל מה שצריך כדי לקטוף מקום מכובד אך לא גבוה.

מורן מזור הוסיפה לבטריבונה: "הימים האחרונים שקדמו ליציאה לשבדיה מרגשים מנשוא. הככנות האריזות החזרות הסופיות וההתארגנות לחוויה הגדולה של חיי.
השיר מבחינה אומנותית לא שונה ולאחר בדיקת אין ספור טקסטים באנגלית הוחלט להשאירו בעברית במלואו כולי התרגשות ואני מקווה לייצג את ישראל בכבוד"

הראל סקעת שהיה במעמד זהה לפני 3 שנים שלח טיפ קטן:
 

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם

הגיבו לכתבה