יום ד'


25 בנובמבר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

ערוץ היוטיוב הרשמי של מאור אדרי נחסם

עליית מדרגה בסכסוך המשפטי מול חברת ג'רני הפקות? ערוץ היוטיוב הפופולארי של מאור אדרי הוסר בפתאומיות עקב "הפרות של זכויות יוצרים". אדרי: "מנסים לחבל בפעילותנו". ג'רני הפקות מכחיש: "יש לי אינטרס שמאור יצליח"

מאור אדרי נחסם מאור אדרי נחסם צילום מסך
נתי לוי חמישי, 05 יוני 2014 22:36

מאור אדרי ערוץ יוטיוב

קרב גרסאות: בסביבת מאור אדרי רומזים שהסיבה להסרת הערוץ היא כתוצאה מהקרב המשפטי הקשה של מאור אדרי, המתנהל בימים אלה מול חברת "ג'רני הפקות" שערערו לעליון על אכיפת ההסכם שנחתם ביניהם, כפי שדווח לראשונה באתר בטריבונה.

ממשה זיו (מנכ"ל זיו תקשורת) מטעמו של מאור אדרי נמסר: "יש למאור אדרי ולצוותו חשש רב כי הערוץ הרשמי שלו ביוטיוב הוסר על ידי מי שמנסה לחבל בפעילותו של מאור בשל מלחמה משפטית לגיטימית שהוא מנהל כנגדו, בעוד מאור פועל במסגרת החוק על מנת למנוע מגורמים מסוימים להפריע לפעילותו, נדמה כי אותם גורמים אינם בוחלים באמצעים ועושים כל דבר אפשרי על מנת להלך אימים על מאור".

"מאור וצוותו פועלים להשבת הערוץ בהקדם האפשרי לטובת ציבור מעריציו. הם מתנצלים בפני המעריצים על הנזקים הנגרמים בשל הפעולות הזדוניות הנ"ל, והם יעשו ככל הניתן על מנת למצות את הדין עם כל מי שמחבל בפעילותו של מאור", נכתב בהודעה שיצאה לתקשורת. 

ירום כהן מג'רני הפקות, מסר בתגובה ל-בטריבונה: "אין לי מושג על מה מדובר. אני שומע על זה בפעם הראשונה, זאת לא הדרך שלי. אני לא מבין בטכנולוגיות ואין לי קשר או תביעות על היצירות שלו. במקום לשאול אותי, למה לא לפנות ליוטיוב? היה לי הסכם לשיווק ההופעות שלו בלבד וכל התביעות שלנו הן בנוגע להסכם. לי יש אינטרס שמאור יצליח ויהיה לו כמה שיותר הופעות, כי לי כרגע מגיע כסף על כל הופעה שלו. גם מול לקוחות אני אומר עליו דברים טובים".

>> צפו: מאור אדרי פותח הכול בראיון אישי

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם