יום ד'


03 במרץ
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

האמנים שהשתתפו בעצרת: זכו לאלפי עוקבים חדשים בפייסבוק

עצרת התמיכה בחייל אלאור אזריה שנערכה בכיכר רבין אמש משכה אלפי מפגינים ושורה של אמנים שקראו לשחרר את החייל מיד, אביו אמר: "כאן נמצא העם השפוי". האמנים הרוויחו דבר נוסף

העצרת למען החייל העצרת למען החייל צילום: אילן פולישוק, בטריבונה ©
בטריבונה רביעי, 20 אפריל 2016 13:53

עצרת התמיכה אמש (ג') בכיכר בחייל אלאור אזריה שארגן ח"כ לשעבר שרון גל משכה אליה אלפי אנשים ומשפחתו של החייל. האנשים בהפגנה היו עם דגלי ישראל וקיבלו בחום יוצא דופן את האמנים שהשתתפו בה: מאור אדרי, סאבלימינל, מושיק עפיה, עמוס אלגלי, שימי מזרחי ועוד. כל אחד מהזמרים עלה בתורו להופעה והשתדלו לבצע שירים שהיו מזוהים.

הזמרים מעידים על עלייה גדולה מאוד במספר העוקבים מרגע הודעתם בהשתתפות בעצרת: "אלפים הצטרפו מרגע שהודיעו בעקבות השתתפותם בעצרת".

מושיק עפיה
מושיק עפיה ואביו של החייל אמש (צילום: אילן פולישוק)

אמו של אלאור אמרה על הבמה בקול חנוק מדמעות: אלאורי שלי, כשמך כן אתה, איך אפשר להסתכל לך בעיניי המלאך ולנסות להרים את רוחך מבלי להישבר לרסיסים. ילד אהוב שלי, מעטים יודעים מי אתה, מחזיק בלב הרחב ביותר שאני מכירה. אתה, שגם ברגעי המצוקה הגדולים ביותר חושב על אחרים. אתה שתמיד דואג שאהיה עם חיוך על הפנים".

אביו של אלאור אמר: "אני פה כדי לשרת אתכם. העצרת הזאת היא עבור כל חיילי צה"ל ובמיוחד הבן שלי. לכל אחד ואחת יש בן או בת בצה"ל. אנחנו עם חזק, אנחנו לא ניתן לאף אחד לרמוס אותנו. מהבמה הזאת אני רוצה להגיד לבן שלי שנמצא במעצר פתוח בבסיס: 'אלאור אתה לא מאמין איזו כמות של אנשים יש פה. כל העם פה'. אני אוהב אתכם. כאן נמצא העם השפוי".

הזמרים קראו גם הם על הבמה לשחרר את אלאור ושרו שירי שבח לישראל ולצה"ל. אדרי שביצע את השיר "התמונות שבאלבום" ואחר כך עבר לשיר "אנחנו מאמינים בני מאמינים".

סאבלימינל נשא נאום על הבמה: "העצרת בכיכר רבין היא עצרת הזדהות ואהבה בכלל לכל חייל צה"ל כולם. מהטירון ועד הרמטכ"ל. ערכי צה"ל הם ערך עליון עבור כל אזרחי מדינת ישראל ושלטון החוק הוא נר לרגלנו. אין סתירה ביון החיבוק הגדול שאנחנו נותנים לאלאור ומשפחתו לבין האהבה לצבא למדינה ולציות הבלתי מעורער לחוקים והכללים. יש אמונה למערכת הצבאית המשפטית, בניגוד לאלה שמיהרו לחלות את אלאור בכיכר".

כיכר רבין

מאור אדרי עצרת

מושיק עפיה

סאבלימינל

עמוס אלגלי

שמח בעצרת
עם ישראל חי

 (צילום: אילן פולישוק)

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם