יום ד'


03 במרץ
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

סאבלימינל: "מפעילים עלינו לחץ אטומי"

לקראת הופעתו הערב בעצרת תמיכה בחייל אלאור אזריה, סאבלימינל מספר בריאיון לרועי בן חמו על הלחצים האדירים שמופעלים עליו ושאר האמנים כדי לבטל השתתפותם, אך מזהיר: "אם ישייכו אותה לצד פוליטי אני יורד מהבמה בבוז גדול" 

"מחבל שתוקף צריך למות". סאבלימינל "מחבל שתוקף צריך למות". סאבלימינל צילום: יח"צ
בטריבונה שני, 18 אפריל 2016 21:40

קובי שמעוני סאבלימינל עלה אתמול (ב') לראיון בתכנית "סחוטרי" עם רועי בן חמו ברדיו גלי ישראל וסיפר על תחושותיו לקראת הופעתו מחר בעצרת תמיכה בכיכר רבין בחייל אלאור אזריה שמאושם בהריגת של מחבל פצוע. אחרי הביטול של אייל גולן ודוד ד'אור, קובי שמעוני מבהיר שיופיע מחר למרות האש גדולה שהוא ושאר הזמרים סופגים מגופים שונים על מנת שיבטלו את השתתפותם בעצרת.  

סאבלימינל אמר בראיון: "מפעילים עלינו מכבש לחצים מטורף. מדובר בכל מיני גופים שעושים עלינו לחצים אטומי ומנסים להוריד אותנו. אבל אחת הסיבות שאני עושה מוזיקה כי יש לי מה להגיד.  מי שאומר כי כל העצרת הזו נגד הצבא ונגד הדמוקרטיה, זה קשקוש".

>> מעריצים זועמים נגד אייל גולן

אהבתם? לחצו לייק!
Tribona366
אנא המתן לטעינת הנגן...
 האזינו לפינה המלאה מהתכנית 'סחוטרי'

ש. איך אתה עונה לכל הביקורות?

"זו בכלל לא עצרת פוליטית ולא יהיה שום שר לא מימין ולא משמאל. זו עצרת תמיכה במשפחה שעוברת סבל מטורף ונמצאים בסיטואציה הזויה לחלוטין. החייל עשה טעות ויכול להיות שהוא צריך להיענש אבל זה צריך להיעשות במסגרת צבאית, בטח שלא לרצוח אותו בתקשורת, בעיתונות וברדיו ולקורא לו רוצח".

העצרת תשנה משהו?

"אני ממש מקווה שכן. מנסים להגביל אותה ולשייך אותה פוליטית, אבל אני אומר כאן ועכשיו שאם ישייכו אותה לצד מסוים אני יורד מהבמה מיד בבוז גדול. אני מבקש את מהאנשים לבוא לעצרת הזו עם דגלי ישראלי וחולצות של צה"ל ולתת לחיילים כח ולהראות למנהיגים שלנו שאנחנו אוהבים ותמוכים בחיילים שלנו גם אם טעו". 

(עדכון אחרון: 10:32)

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם