יום ג'


26 במאי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

דוז פואה: מורן מזור באלבום בכורה – "רק בשבילו"

זוכת העונה הראשונה של "אייל גולן קורא לך" מוציאה את אלבום הבכורה שכמה סמלי מכיל 12 רצועות שירים. מפיק האלבום אייל גולן מחמיא לה: "כל אחד יכול להתחבר לשיר אחד באלבום"

מזור. זכתה באלבום בכורה מזור. זכתה באלבום בכורה צילום: יח"צ
מערכת האתר שלישי, 11 יוני 2013 15:54

מורן מזור משחררת את אלבומה הבכורה "רק בשבילו" בהפקתו של אייל גולן באמצעות הלייבל "ליאם הפקות". רק בחודש שעבר הופיעה באירוויזיון זוכת העונה הראשונה של "אייל גולן קורא לך", ולמרות ביצוע מרגש שלה לשיר הנושא של האלבום היא לא עלתה לשלב הגמר.

לכבוד השקת האלבום וההבטחה שמומשה נערכה היום בצהריים מסיבת עיתונאים יחד עם אייל גולן. מזור סיפרה: "בתום שנתיים אינטנסיביות ועמוסות מאוד של עבודה, אני נרגשת להשיק היום את אלבומי הראשון. בשנתיים האחרונות יחד עם אייל גולן ויועצי המוזיקלי דורון מדלי, גיבשנו את הקו המוזיקלי לאלבומי, ליקטנו חומרים, שירים, טקסטים ולחנים ואני גאה בתוצאה המוגמרת".

עוד הוסיפה מזור: לאורך כל הדרך נעזרתי באייל גולן ובדורו מדלי ויחד הצלחנו לאסוף 11 שירים אשר מהווים את האמת הפנימית שלי במוזיקה, כולי תקווה כי תיהנו".

התרגשות כאמור הייתה גם אצל אייל גולן כאשר החמיא לה ואמר: "בשנתיים האחרונות נהניתי לעבוד עם זמרת צעיר, מוכשרת עם קול ענק ואמביציה ללא גבולות, אספנו 11 שירים שמאפיינים את מורן מזור ואת צבע קולה המיוחד, אני בטוח כי כל אחד יוכל להתחבר לשיר אחד באלבום ולמצוא את עצמו בלחנים ובטקסטים".

האזינו כאן לכל שירי האלבום: 

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם