יום ב'


18 בינואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

האם יש נתק בין משה פרץ לאמנון זנדני?

מה קורה בין משה פרץ לאמרגנו אמנון זנדני? השניים מסרבים לדבר, ובחרו להיות מיוצגים בפרשת רשות המיסים עם עורכי דין שונים. עוד לפני הגשת כתב האישום, כל הניסיונות לאתר את זנדני, עלו בתוהו, וגורמים בתעשייה מצביעים על הסיבה בכותרת. זאביק דרור בשם פרץ: "שקר וכזב"

תקופה לא קלה. משה פרץ תקופה לא קלה. משה פרץ צילום: אלכס שוורץ, בטריבונה
נתי לוי שני, 27 מאי 2013 15:44

פרסום ראשון: בתקופה האחרונה, בסמוך להגשת כתב האישום של רשות המיסים נגד הזמר המצליח משה פרץ ואמרגנו אמנון זנדני, בחשד להעלמות מס בהיקף של כ'מיליון שקלים,  מסתובבות שמועות ועולים סימני שאלה על טיב וקיום הקשר בין פרץ לאמרגנו מתחילת הדרך. 

מיום הגשת כתב האישום גם פרץ וגם זנדני אינם מוכנים לדבר עם התקשורת. מספר ניסיונות לאתר את זנדני בטלפון הנייד שלו, עלו בתוהו, כאשר לשיחות עונה בחורה שמציגה את עצמה כמזכירה של " Z הפקות" והיא המעבירה את ההודעות המתקבלות לזנדני. חלק מהניסיונות נערכו לפני הגשת כתב האישום נגדם, כאשר ביקשנו להגיע אליו בקשר לעניינים מקצועיים הקשורים למשה פרץ, הנציגה שענתה לשיחות הודיעה שתעביר את ההודעה והוא יחזור אלינו בהקדם, אך כאמור לשווא. גם גורמים נוספים בתעשייה איתם שוחחנו הנמצאים בקשר עם זנדני חיזקו את התעלומה לגביו והוסיפו שהיחסים אינם כתמול שלשום.

נקודה מפתיעה בסיפור, היא על כך ששניהם בחרו להיות מיוצגים אצל עורכי דין שונים שדרכם יוצאות הודעות לתקשורת שמייצגות כל אחד לחוד, ולא במשותף דווקא. את פרץ מייצג עו"ד אברהם שהבזי, ומשרד עורכי הדין "מעוז הראל" את זנדני.

משה פרץ

ביום רביעי, יום הגשת כתב האישום נאמר בהודעה של עורך דינו של פרץ לאתר כלכליסט כי "אי אפשר לבוא בטענות לפרץ שהרי הוא שכיר של אמנון זנדני, והוא לא ניהל מו"מ עם לקוחות ולא ניהל כספים", כך נאמר במפורש בלשון ההודעה שמגלגלת את האחריות לעבר זנדני.

אם להסתכל על פרשיות דומות מן העבר במוזיקה המזרחית שהרי פרשיות כאלה הביאו לא פעם לסיום הקשר הניהולי בין הזמר לאמרגן, וזאת ממגוון סיבות ובעיקר מהחשש לבאות.

רק בשנתיים האחרונות נולדו כמה מתקושרים:  סכסוך מכוער בין קובי פרץ ויוחאי יעיש, פרידה פתאומית של ישי לוי וגדעון מלאכי ואפילו פיצוץ בין הזמר הצעיר המצליח מאור אדרי עם מנהלו האישי, מוטי ראובן. כל השמות המצוינים עבדו שנים לא מעטות יחד, עד ל"פרידה" כאמור.   

ממשרד "Z הפקות אמנון זנדני" הכחישו את הדברים שנאמרו, ומסרו שהכול מתנהל כרגיל.

זאביק דרור מנהל יחסי הציבור של משה פרץ מסר לנו בתגובה לידיעה: "זהו שקר וכזב. אפשר לראות אותם מגיעים יחד לאירועים". 

(צילום: יח"צ)

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם