יום ו'


23 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

הראיון של אליקו עם ציפורה אהרון פוצץ

ראיון שקיים הערב אליקו כהן בתכניתו עם ציפורה אהרון הופסק, לאחר שקרובת משפחתה נטלה את הסלולארי מידיה ולאחר מכן החליטה לתקוף את השדרן בפייסבוק. האוץ'

אליקו וציפורה אהרון אליקו וציפורה אהרון צילום: ארן חן, אלכס שוורץ
בטריבונה ראשון, 01 מאי 2016 22:04

ראיון שיזם הערב (א') השדרן אליקו כהן בתכניתו ברדיו לב המדינה עם אמו של דודו אהרון בשידור חי הופסק לאחר מקרה לא צפוי. במהלך השיחה לקחה מישהי, ככל הנראה מכרה או קרובת משפחת של ציפורה אהרון, את הסלולארי מידיה, ולדבריה, החליטה לעשות כן כי אליקו זלזל במכוון בציפורה. הצעירה שאלה את אליקו בשידור החי האם "לך יש אמא בכלל", ואליקו בתגובה החליט לעצור את הראיון באמצע.

הכל החל בפוסט שפרסם אליקו בעמוד הפייסבוק שלו זמן קצר לפני שידור תכניתו בצירוף האייטם על השיחה שקיים העיתונאי צחי קומה ב"ידיעות אחרונות" ובו תגובתה החריפה של ציפורה אהרון לאחר אירוסיהם של בנה דודו עם שיר רוזנבלום. בפוסט נכתב: "האם ציפורה הגזימה בתגובתה? פרטים נוספים בשידור החי".

13082613 1132820886769365 3559631566061495889 n
איך זה יסתיים? דודו ושיר עם ציפורה בערב נדיר (צילום: ארן חן, צלמים)

עוד במהלך התכנית החליטה אותה המכרה שנטלה את הסלולארי מציפורה ודיברה עם אליקו, לתקוף אותו קשות בפוסט עצמו, וכך כתבה: "תקשיב ותקשיב לי טוב... שמעתי אותך מצחקק לפני שהקלטת את השיחה זה אחד הסיבות שאני כן אני חטפתי לה את הפון וענית לך והשתקתי אותך ואת הכנופיה המסכנה שלך. שאלה - 'לך יש אמא בכלל?', עובדה שלא סיפקתי לך מה שכ״כ רצית לשמוע אז גמגמת וניתקת".

המכרה המשיכה לתקוף את כל מי שיצא נגד התנהגותה של ציפורה: "ולכל שאר העסקנים תתביישו שהוא גורר אתכם לתת רמה שכזאת ציפורה היא אישה צדיקה לא צעירה לגילה וזאת הטעות של כולם לשפוט אותה. בושה וכלימה". בהמשך דבריה תקפה שוב בחריפות את השדרן הפופולארי, שכזכור, ערך כבר בחודש ינואר ראיון נרחב עם ציפורה שיצאה אז לראשונה בפומבי נגד הזוגיות של דודו עם שיר. 

233213
הפוסט של אליקו 

תגובתה של המכרה נמחקה בינתיים אך עוד לפני גררה עשרות רבות של לייקים ותגובות שנחלקו בעד דבריה ונגד ציפורה אהרון. בתגובה אחרת בפוסט נכתב: "מסכן הבן אדם, רדו לו מהוריד, במקום לשמוח בשמחתו אתם רק מפיצים את התגובה הנוראית של האם. הבחור אשכרה הציע נישואין, תפרגנו קצת, חלאס להתעסק בשטויות! מה דעת כולם צריכה להיות? זה לפרגן לפרגן לפרגן! השאר זה שטויות שמחפשים".

למי שלא היה בארץ ביממה האחרונה אז רק נזכיר כי דודו אהרון החליט אמש במהלך חופשה רומנטית בקפריסין לכרוע ברך ולהציע נישואין לחברתו שיר. תגובתה של ציפורה לא איחרה לבוא ובו תקפה קשות את כלתה לעתיד ואמרה כי היא חתונה לא תהיה, והיא מעדיפה לשבת בכלא. 

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם