יום ו'


29 במאי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

מאור אשואל יוצא לדרך חדשה: "הרגשתי מיצוי"

כפי שפורסם לראשונה ב-בטריבונה, מאור אשואל עזב את "ליאם הפקות" ומוציא סינגל חדש בדרך עצמאית: "לא היה להם זמן בשבילי. אני בנאדם מאוד שאפתן ורוצה שהכול יתנהל כמו שצריך. הרגשתי חוסר התקדמות ושאני קצת נעלם ולכן החלטתי לעשות את הצעד", אומר אשואל בראיון ראשון מאז העזיבה אבל מודה, "הם עשו בשבילי את כל מה שהם יכלו"

שאיפות גדולות. מאור אשואל שאיפות גדולות. מאור אשואל צילום: יח"צ
נתי לוי שלישי, 08 יולי 2014 15:26

למאור אשואל יש שאיפות גדולות. שנתיים אחרי שזכה יחד עם נסרין קדרי בעונה השנייה של "אייל גולן קורא לך", עומד אשואל לקראת שחרור אלבומו הבכורה במימונם של חברת ליאם הפקות של אייל גולן כפי שהובטח לו, אך חוצה את הכביש ובחר לעזוב את החממה הנעימה של הזמר הלאומי ויוצא לעולם הגדול, זאת לאחר שהרגיש שהוא אינו זוכה למירב תשומת הלב ולא עומד במטרות הגבוהות שהציב לעצמו.

מדוע עזבת את ליאם הפקות?
"אני בנאדם מאוד שאפתן בחיים שלי ושואף קדימה ורוצה שהכול יתנהל כמו שצריך ובזמנים שאני רוצה, אבל זה לא היה קורה. לא תמיד הם היו לרשותי. אני ראיתי שאני הולך ונעלם ולכן קיבלתי את החלטה. אני לא רוצה להישמע כועס על "ליאם הפקות", כי אני הכי לא. זאת חברה מאוד גדולה והרגשתי שאני קצת נעלם. מעבר לזה, תודה רבה לכל מה שהם נתנו לי הם באמת אנשים מדהימים".

מתי התקבלה ההחלטה לעזוב?
"סמוך לשחרור השיר "לבד בינתיים". הרגשתי שוואלה די, אני שנתיים פה, וזה לא קורה. אני צריך להיות ממוקד בעצמי בלבד ולא לסמוך על אף אחד שיעשה בשבילי, אני צריך לצאת לשטח ולעשות בעצמי עם הכוח עזר שיש סביבי, עם האנשים שאיתי, מי שירצה לעזור לי יתקבל בברכה- אבל אני אחראי לעזור לעצמי קודם כל". 

איך נראה היומיום שלך אחרי העזיבה של ליאם הפקות?
"הם נותנים לי את המתנה שמגיעה לי, מרצונם הטוב, ממנים לי אותו וזהו זה. המאסטרים שלהם. כרגע אני פשוט עצמאי, עובד לבד בינתיים".

אייל גולן מאור אשואל עוזב ליאם הפקות
אייל גולן ומאור אשואל בחגיגות היום הולדת של האחרון (צילום: אלוני מור)

אפרופו בינתיים, מאור אשואל נישא על גבי הצלחת הסינגל האחרון "לבד בינתיים", שהוא המצליח ביותר מבין כולם, דבר אשר מסב לו סיפוק רב. "השיר הצליח באופן כללי, גם בקריוקי, גם ברדיו וגם ביוטיוב, הוא הגיע בתוך 4-5 חודשים למיליון צפיות, זה לא מובן מאליו. עכשיו באמת מכירים מי זה מאור אשואל ולא רק מהתכנית, היום זה הזוכה של אייל גולן אבל עם "לבד בינתיים". בכל מקום מפרגנים בלי הפסקה, הקהל שר איתי אם זה בחתונות, באירועים, אפילו ביוטיוב, אין שם תגובה אחת רעה".

איך אתה מרגיש את המקום שלך בתעשייה, מבחינת שדרנים, קהל, והופעות?
"ב-3 החודשים האחרונים, זאת התקופה הכי טובה שהייתה לי בקריירה. אם זה מבחינת עבודה, הופעות בכל מקום: אירועים, מועדונים, מופעים גדולים שמזמינים אותי לקחת חלק. בכל מקום אני נמצא בו". 

בטח שמעת את הסיפור של עדן אבוטבול, הזוכה האחרונה, שגם כן נעלמה לגמרי.
"אני לא יודע מה היה שם ואני רוצה להיכנס לזה, אני ראיתי שאני הולך ונעלם, ועשית צעד. ברוך ה' עשיתי צעד והשיר האחרון החזיר אותי לתודעה איפה שאני רוצה להיות".

מליאם הפקות נמסר לנו בתגובה: "מאור אשואל יצא לדרך חדשה ואנחנו מאחלים לו הצלחה רבה בהמשך הדרך". 

היום מוציא אשואל את השיר החדש בניחוח יווני שנקרא "שובל זיכרונות", סינגל שביעי מתוך אלבום הבכורה שייצא לאור בחודשים הקרובים. מילים: גיל נגר, לחן: אביחי אור. שימו אוזן: 

>> המשורר שהפגיש את מרגול, אסף אטדגי ועומר אדם

>> ילד הפלא שהמיס אלפים בפייסבוק


ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם