יום א'


01 באוגוסט
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

מאור אדרי בפעם השלישית בקיסריה

קיסריה של מאור אדרי אתמול הצביעה על המהפך: הזמר שהגיע מז'אנר הדיכאון הוא נכון לעכשיו הזמר המזרחי הכי קצבי בארץ

מאור אדרי ב"כולנה" מאור אדרי ב"כולנה" צילום: אדם אוסקר, זיו תקשורת
בטריבונה שישי, 14 אוגוסט 2015 12:17

ADM 0104
יודע לעשות עבודה. מאור אדרי אתמול 

בזמן שאייל גולן התאחד עם אתניקס בתל אביב ומשה פרץ ועומר אדם עלו לירושלים, מאור אדרי עשה את זה לבד אמש בקיסריה. אלפים הגיעו למופע השלישי שלו באמפי ואדרי נראה והרגיש נינוח ובטוח בעצמו מאוד מאוד. אפילו הלבוש היה פחות מחייב, עם טישרט ומכנסי ג'ינס רגילים ולא חליפה מהודרת כבדרך כלל במעמדים מהסוג הזה. רוב המופע התרכז בסינגלים החדשים ובאלבומו האחרון, וגם החל בשלושה שירים מתוכו: "כולנה" שיר הנושא, "מתוך ההריסות", ו-"את האמת".

כמעט 7 שנים שהקריירה של מאור אדרי פועלת ונראה שהוא מצליח להמציא את עצמו מחדש לטובה. את הפריצה עשה בשירי הדיכאון המצליחים "לב קבור" ו-"רוחות רעות" ואתמול הגיע המפנה באופן סופי כאשר רוב המופע היה קצבי ודמה לאורכו לשואו מעולם הפופ המיינסטרימי בעולם. ולפחות בארץ, אדרי הוא הזמר המזרחי הכי קצבי שיש היום. הקהל קם על רגליו במחרוזת "גבר איטלקי", "יום הפוך", ו-"לא פשוט" וקיבל את המנה שלה חיכה כנראה הכי הרבה, "my name is" שהקהל השתולל איתו, אין דרך אחרת לתאר מה שקרה. השוונג המשיך עם "קולולו" החדש ("יש מישהי שיודעת לעשות קוללו?") וקיבע את הערב שלו בגדול.

במחצית המופע קרה משהו מוזר, ממהירות של 180 קמ"ש עבר אדרי ל"כאן בלעדייך" שהוקדש לאחיו המנהל עמי, והצגת הנגנים באופן מלא, שסיים ירד להחליף בגדים. ברקע הושמעה מוזיקת נכאים (או אינסטרומנטלית, סלחו לנו) – זמן ארוך מדי, ראובן המלאך וליאת בנאי שנכחו היו בוודאי יכולים לעשות יותר נחמד, אפילו עמוס אלגלי שישב בשורה 2 ציפה שיעלו אותו.

מכאן חזר אדרי עם "אמא שלי", והכריז על שינוי בתכניות במקום התכנון המקורי הקפיץ את מחרוזת "אבבאי" למעלה, ושוב הקהל הגיע לבמה - אווירת הקיץ הלוהטת נמשכה והשיר "my name" חזר במלוא הדרתו בגרסת דאנס, האורות עומעמו ורק הלהיטו את הערב שהיה חם גם כך.

המופע הגיע לסיומו עם "איתך יהיו לי ילדים", ו-"יאללה יאללה" ששוב הוכיחו כמה אדרי הוא זמר מקפיץ, כל הדרך לאלבום הרביעי שייצא בקרוב ומהווה נקודת שינוי. ממש בדקות האחרונות של המופע בוצעו "את עוד אוהבת", ובמחרוזת "תספרו לה" ו-"רוחות רעות", 3 שירים מצויינים מתחילת הקריירה שהיוו חיבור מושלם לפאן הקצבי.  

"My name is" לזה אני קורא מסיבה! ״ כולנה ״ בקיסריה 2015

‎Posted by ‎מאור אדרי העמוד הרשמי‎ on‎ שישי 14 אוגוסט 2015

(וידאו מתוך המופע, עמוד הפייסבוק של מאור אדרי) 

ADM 9339

ADM 8824

ADM 8982

ADM 8729

>> "יו יה" של כוורת נהפך ללהיט ברסלבי חדש

>> תופתעו מהתופעה החדשה אצל כוכבי הזמר המזרחי

(צילום: אדם אוסקר, זיו תקשורת)

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם