יום ש'


08 באוגוסט
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

מנהלו של לידור יוספי: התחזו בשמו שהתאבד

בפוסט מצמרר שעלה בפייסבוק בשמו של הזמר לידור יוספי נכתב על רצונו להתאבד לאור הקשיים בקריירה. מנהלו של יוספי טוען שמדובר במתחזה: "המשטרה במעקבים אחריו"

לידור יוספי לידור יוספי צילום: בטריבונה
בטריבונה חמישי, 23 יולי 2015 10:13

לא להאמין שיש כאלה אנשים: בפרופיל פייסבוק של הזמר לידור יוספי באנגלית פורסם פוסט שעורר דאגה עמוקה אצל כל מי שנתקל בו לרבות אנשי תעשייה המומים שחששו לחייו של הזמר הוותיק.

בפוסט נכתב: "לכולכם יקיריי, קצתי בחיי, אין בי כוח לכל התגובות שאני מקבל למרות שאני מעריך ומוקיר לכם את אהבתי אבל אני במצב נפשי לא טוב שנים אחריי שהוציאו עליי אצל אנשיי רדיו ואמרגנים למינהם חוזה העלמה ! ושיגידו מה שהם רוצים להגנתם. ה' יודע את האמת אתם לא יודעים כלום אני רוצה למות מהבושה שאני עובר תניחו לי ללכת בשקט".

סטטוס לידור יוספי

>> המציאות קשה יותר: "חשש לחייו של לידור יוספי"

על פי בדיקת בטריבונה עם אבי שגב, מנהלו האישי של יוספי, הוא טוען כי מדובר במתחזה ללידור יוספי שהמניע שלו לא ברור. לדבריו, הפרופיל האמיתי היחידי שלו כתוב בעברית ולא באנגלית. "כולם יכולים להירגע", אמר לנו מנהלו, "הפרופיל באנגלית לא של לידור, הגשנו תלונה בתחנת המשטרה ויש מעקב מצידם לזהות במי מדובר".

אחרי שלשמחתנו התגלתה האמת, נשארת רק שאלה אחת פתוחה: מה המניע להתחזות ללידור יוספי ולהכריז שהתאבד?

יוספי נחשב בשנות התשעים לאחד מהנסיכים של המוזיקה המזרחית והוציא עד היום 7 אלבומים ועובד בימים אלה על אלבום נוסף. בין להיטיו: "ראש בראש", "ילד אתה עולם" המרגש שנכתב לזכרו של בנו בן ה-3 שנהרג בנסיבות טראגיות, "שני עולמות" בדואט עם מיכל אמדורסקי, ו-"אח יא בינתי" עם עופר לוי. בשבוע שעבר יצא הסינגל החדש "תני לי לחזור".

לידור יוספי, מרקו כהן
לידור יוספי ומרקו כהן (צילום: אלכס שוורץ)

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם