יום ד'


17 באוקטובר

מדור חדשות

חדש בקהילת המוזיקה

אייל גולן - כל השירים

כל השירים של אייל גולן מכל האלבומים כולל הופעות, ביצועים מיוחדים מאוספים, ביצעי קריוקי, דואטים, סרטוני וידאו שונים ועד המופע הגדול עם שרית חדד בהיכל נוקיה נמצאים כאן להאזנה ולצפייה מיוחדת  

הקריירה הארוכה של אייל גולן החלה מ-1995 עם אלבומו הראשון "לחישה בלילה" ונמשכת עד היום בהצלחה רבה למרות פרשות שנקשרו אליו. גולן הוציא עד היום 16 אלבומי אולפן: "בלעדייך", הסתכלי אליי", "חייל של אהבה", "צליל מיתר", "בשבילך נוצרתי", "הוזה אותך מולי", חלק מחיי" ועוד, במהלך שנת 2014 יצא אלבומו "ימים יגידו" שמכר מעל ל-80 אלף עותקים. לגולן יש 8 אלבומי הופעה: "אייל גולן ואתניקס ההופעה", הופעות בהיכל התרבות, קיסריה, "היכל נוקיה" ולאחרונה ההופעה הגדולה עם שרית חדד וניקוס ורטיס באיצטדיון בלומפילד. בנוסף יצאו לאייל גולן עוד 5 אוספים שאיגדו בין היתר שירים שלא נכללו באלבומיו. 

במהלך הקריירה שיתף אייל גולן פעולה בדואטים עם להקת אתניקס איתם פרץ בתחילת הקריירה והוציא דואטים מצליחים במיוחד עם עופר לוי ("רצתי אחרייך"), שרית חדד ("רגע גדול","עד הסוף") דודו אהרון ("ממכרת"), ליאור נרקיס ("אני מבטיח" ו-טריפונס ("פיצריקה"). האזינו לכל השירים של אייל גולן:  

 

>> האזינו לכל נגני המוזיקה

מדור חדשות

Additional Info