יום ש'


25 בינואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

ישראל בונדק יכנס לכלא בגלל קנס של 25 אלף שקל

בסיטואציה בלתי נתפסת בגלל הסירוב לשלם קנס של 25,000 שקלים אמור האמרגן הוותיק ישראל בונדק להיכלא מרצונו למשך חמישים יום: "6 כנרים ילוו אותי אל הכלא", הוא יורה.

מערכת האתר. שישי, 28 ספטמבר 2012 02:00

מסתמן: האמרגן ישראל בונדק יחזור בקרוב לכלא שנית. הפעם מרצונו, עקב הסירוב לשלם קנס של 25,000 אלף שקלים שגזר עליו השופט אלכסנדר רון בנוסף לעונש מאסר של 18 חודשים שאותם כבר ריצה בכלא חרמון, על הפעלת רדיו פיראטי בירושלים ("קול המזרח") ששידר מוזיקה מזרחית. לבונדק ניתנה אופציה ל"המיר" את המאסר בחמישים ימי מאסר בפועל.

בחילופי דברים שמנהל בונדק עם רשויות החוק הוא שלח מכתב אחרון באמצעות עורך דינו לפני שבועיים בו פירט את רצונו להיכנס למאסר בחודש ינואר במקום תשלום הקנס, עד לרגע זה אינו קיבל תשובה למכתב וכפי הנראה נכון לעכשיו בתחילת חודש ינואר הוא ירצה את ימי המאסר.


יאסר שוב? ישראל בונדק החיים כמו בסרט

בונדק מנהל מלחמת חורמה בפרקליטות ומערכת החוק, שלטעמו רודפת אותו במשך תקופה ארוכה ובשיאה רק לאחרונה ניתן גזר דין נוסף שחייב אותו לשלם מעל לרבע מיליון שקלים לקופת המדינה בגלל הרשעתו בהפעלת תחנת הרדיו הפיראטית, שבגינה כבר כאמור, ריצה עונש מאסר ממושך וחסר תקדים בחומרתו.

הסיבה לסירוב התשלום אינה נובעת רק מבעיה כלכלית - אלא בעיקר בגלל הרצון לא להיכנע לדבריו ל"רדיפה נגדו" לאחר ששילם את חובו לחברה "מעל ומעבר" לנדרש. מלחמתו כבר הובילה לתוצאות כאשר במהלך השנה נאלץ השופט רון להתנצל בפני בונדק על התבטאותו הבעייתית בו כינה את תנועת הפנתרים השחורים אליה השתייך, כ"תת תרבות".

בשיחה עימו בונדק אינו נשמע מודאג מהסיטואציה המשונה: "שהשתחררתי מהמאסר אמרתי לשותף שלי לחדר שישמור את המצעים, כי יש סיכוי טוב שאחזור שוב". הוא אומר לנו ברצינות אופיינית. "הרבה אנשים הציעו לי לשלם את הקנס במקומי אבל זו לא הסיבה, אם הייתי חושב שלא שילמתי את המחיר הכבד אז הייתי משלם את הקנס. לכלא אכנס בליווי של שישה כנרים שינגנו לי כל הדרך עד השער".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם