יום ג'


22 באוקטובר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

עופר לוי הוא הראש (ולא הפה) של המוזיקה המזרחית

שראל בונדק בטור אישי לבטריבונה: בעקבות התבטאויותיו השונות של עופר לוי בכלי התקשורת להרבה אנשים בישראל יש חלוקי דעות עם מה שעופר לוי אומר, גם לי יש חילוקי דעות כאלה. אני מבקש מהציבור שלא יתייחס לדברים שמוציא עופר לוי מפיו אלא לשמוע את שירתו ולראותו. כזמר, לעופר לוי -אין לו מתחרים!

בונדק מזמין לקרב מול עופר לוי בונדק מזמין לקרב מול עופר לוי
ישראל בונדק שישי, 22 יוני 2012 17:09

"כש"אומן" עומד על במה עם 12-16 נגנים- הוא לא שר! הנגנים לוקחים את הבמה והוא רק בורג בתוך האנדרלמוסיה"

לעופר לוי, כזמר מוביל בעיני רבים ישנה גם מודעות עצמית גבוה. עופר לוי יודע את המעמד האישי שלו- כבית ספר למוזיקה שבתוכו נמצאים כל הצעירים.

הצעירים, קוטפי פירות הצלחה רבים (ועם עובדות לא מתווכחים), אך מבחינה כשרונית הדבר אינו מגיע להם. כש"אומן" עומד על במה עם 12-16 נגנים- הוא לא שר! הנגנים לוקחים את הבמה והוא רק בורג בתוך האנדרלמוסיה. עופר לוי אומר דברים נכונים, אך לא אומר אותם כראוי. צורת הגישה וההגשה, צורת ההתבטאות שלו- היא לא נכונה!

1340419297

מראיית מבטי אם יש זמרים שחושבים שהם יותר מוכשרים מעופר לוי, אני מזמין אותם לדו-קרב במתי בלי נגנים כלל! אם תשימו את הדיבורים שלו בצד, הוא זמר אגדה ואין שני לו.

אם עופר לוי היה רק שר, בלי לדבר, בלי להתראיין, הוא מזמן היה עוקף את כל אלה שמחזיקים מהם הופעות בקיסריות שמצהירים 5 אלף צופים ובפועל מקבלים רווחים רק מאלפיים.

אני מוכן ורוצה לעשות מופע בבנייני האומה, להזמין את כל האמנים הנחשבים בישראל (אני יבחר אותם אך לא יציין כרגע שמות). עופר לוי יופיע יחד איתם ונראה של מי תהיה הופעה יותר זכורה.

נראה מי ינצח בזה שהקהל יקח הביתה ויזכור את הבולט ביותר גם ביום שלמחרת. אתם חושבים שהאמנים שאני מכוון אליהם יסכימו לדבר כזה?

זמרים ואנשי תעשייה רבים מקבלים ביטוי בכלי תקשורת שלא מגיע להם כלל, אלא מתוך קשרים והמקורבות לצלחת. אני הולך לעשות לזה סוף, בדרך שאבחר ולא אבחל באמצעים... ויהיה מה!

אני יודע שהפה שלי הביא אותי לבית סוהר, אני לא יכול להיות צבוע וחייב להגיד את הדברים כמו שצריך- עופר לוי הוא הראש (ולא הפה) של המוזיקה המזרחית בישראל!

1340432951

אני לא סתם אומר שהוא לא הפה, כי אילו היה בידיים שלי והייתי יכול לגרום לכך שעופר לוי לא ידבר ולא יתראיין בשום מקום ואז הדברים היו נראים אחרת.

אני תמיד נותן כדוגמה את זמרת- זהבה בן בשבילי היא זמרת מספר אחת בישראל! איך זה? זהבה בן היא הזמרת הטובה ביותר בישראל. זהבה בן זה בדיוק אותו סיפור כמו עופר, רק שהיא לא מדברת בכלל!

עוד עניין לא קשור שהייתי רוצה להתייחס אליו- הפרויקט של רביבו המרגש!

אני מחזק את ידם ומצדיע להם על הרעיון. זו המוזיקה המזרחית האסלית, האותנטית והאמיתית שלשמה נלחמתי כל חיי. ואני שמח מאוד שרביב בן מנחם לקח את זה לידיים והוא מחזיר את זה למקורות.

הטור משקף את דעת הכותב בלבד.

--
ישראל בונדק אמרגנה הוותיק של הזמרת אתי לויובעבר פעיל תנועת המחאה "הפנתרים השחורים".


ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם

הגיבו לכתבה