יום ה'


16 ביולי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

מה עשיתי בכלא עם שר האוצר וראש רשות המיסים?

חברים, הפוסט הזה נכתב מנהמת ליבי, האח"מ לוקח את מלוא האחריות על כל האמת שבכתיבתם. ישראל בונדק בטור אישי על תביעת הענק בסך 2.7 מיליון של מס הכנסה המתנהלת מולו, תוקף בחוזקה את כל מי שלטענתו רוצה לעשות בו לינץ' משפטי, ומסיים בדבר היחיד שהצליח לשבור אותו 

טור אישי. ישראל בונדק טור אישי. ישראל בונדק צילום: מהאוסף הפרטי
ישראל בונדק חמישי, 16 יולי 2015 18:38

לפני שאתחיל כדאי לומר, הפוסט הזה אינו מיועד למי שהובחנו בהם התכונות הבאות: בעיות בהבנת הנקרא, קשב וריכוז, ושאינם חוו דיכוי מרשויות מושחתות וזאת מבלי לפגוע בכבודם ! הפוסט מיועד לכנופיות המלשינים, קנאים, אינטרסנטים וצרי העין שחברו לכנופיות שוטרים, חוקרים, רשויות מס, ופרקליטות המדינה, וכולם יחד קיבלו גיבוי מכנופיות שופטים. כמנהג הגויים תפסו יהודי כדי להעלות אותו על המוקד ולבצע בו לינץ' משפטי בהאשמות שווא שעיקרן הגשת כתבי אישום מגוחכים על עבירות דמיוניות ושקריות שרק בני השטן יכלו לעשות.

מדובר באנשים שהחמצן בשבילם זה לראות אנשים סובלים ואני לא מתכוון לתת להם את התענוג הזה, אנשים שכל בוקר מביטים במראה ולא מפסיקים לירוק, לשנוא ולקלל, מי אני? מה אני? איפה המקום שלי? מה אני עושה פה? למה לא אוהבים אותי? את מי כדאי לי להרוס היום? ולמה אני טינופת יוצאת דופן ? אין להם אלוקים ! הם רודפים בלי חשבון, יש להם שנאה עצמית, הם שונאים שנאה שאינה תלויה בדבר ואני שונא אותם, אני שונא אותם כי הם שונאים אותי. כתוב ברמב"ם: מצווה לשנוא את האויב, כי כשהאויב מכל סוג שהוא בא להרוג אותך ואתה לא שונא אותו, הוא יהרוג אותך.

cca34d17b5186097267678a76444a0b0 XL

מכאן נולדה האימרה: 'המרחם על האכזר סופו שיתאכזר לרחמן'. הם לא מסוגלים לעקל אנשים עם תרבות שונה מהם, הרקע התרבותי שלהם לא מסוגל להבין את הנאמנות לתרבות שלי, הם אנשים רעים ואין בהם רגישות, חוכמה, ואהבת האדם. הם חוטאים ביוהרה, ורואים עצמם כמורמים מעם, כאילו היו הם הסגנים של אלוקים. טיפשים שעוד לא השכילו להבין שאני עם ראש גדול שלוקח על עצמו החלטות קשות למקומות שאף אחד לא מעז להיכנס אליהם. אתם אולי יכולים להתיש אותי כלכלית ובזה הצלחתם, אך לעולם לא תוכלו לפגוע בי נפשית. התעוזה, הכוח, העוצמה, והנחישות שלי יישארו איתי עד יום מותי.

זאב בודד שכל פשעו עמידה על עקרונותיו

יותר מ-40 שנה שאתם רודפים ומכים בי, ואני לבד בשארית כוחותיי בלי עזרה מאף אחד עומד איתן. ואלו סיבות מספיק טובות להמשיך ולהכות בי, מה לא עשיתם? החל משלילת חופש הביטוי, חקירות ומעצרים, דרך פתיחת תיקים פליליים ועד הרשעות וגזרי דין כבדים והזויים, לא מידתיים וחסרי כל תקדים משפטי, מוסדות וקנסות, מאסרים, ומאסרים על תנאי, מעצרי בית, ואפילו שופט שהתבטא בגזענות (הכיר בטעותו והתנצל). נטרלתם אותי מנכסיי, ויצרתם לי דמות עבריינית מאיימת, ואם לא די בכך תבעתם אותי שוב ושוב על אותם עבירות, גם במישור האזרחי. הנזק שנעשה לי, הוא נזק בלתי הפיך והוא יישאר שם עוד הרבה מאוד זמן, ולא מדובר בעבירות אלימות, מין, שוד מזויין, שחיתות, הלבנת הון, אונס, רצח, או ניסיון לרצח, אלא בעבירות גאווה חברתיות, ואידיאולוגיות שאף שופט בישראל ולו הרשע ביותר לא יוכל לקחת ממני.

10360203 899496323406342 377297007547551427 n5b15d

צואת גמלים וחריונים של יונים? מתי תבינו כי הרדיפה אחריי היא לא הדרך הנכונה? אני חזק הרבה יותר ממה שאתם חושבים ולא אתן לכם ולאף אחד מהכנופיות אליהם אתם מחוברים לשנות בי את הביטחון הזה גם אם יתגלה שטעיתי. ישנם דברים למענם אני נלחם אני כל כך בטוח שאני צודק, שלא חשוב לי מה יהיו התוצאות, טפילים שכמותכם, ההתגייסות שלכם ושל המערכת כולה נגדי רק מגבירה בי את המוטיבציה אשר מעצימה ומחדדת עוד יותר את המאבק שלי נגדכם, ונגד אנשי המעמד בשירות הציבורי אשר עושים בו שימוש פסול לנקום במי שאינו סר למרותכם, מישהו צריך לאסוף את כל מגישי כתבי האישום המגוחכים נגדי, ולסגור את הסיפור המחליא הזה בסטירת לחי מצלצלת. אני לא עבריין ואתם יודעים זאת, ומנסים בכל הכוח לגרור אותי לשם, אני לבד, זאב בודד, שכל פשעו הוא העמידה האיתנה על עקרונותיו. ותהיו רגועים איבדתי את האמון בבני אדם, ומתוך בחירה אני מעדיף להישאר לבד. ואני מניח שכך גם אשאר לשארית חיי !

הלכו לצידי כמו טווסים והפכו למלשינים

אלו ששרצו סביבי כולל משפחתי (חוץ מאמי וילדיי) הלכו כמו טווסים והתגאו על עצם היותם במחיצתי, בחלקם נבהלו, קיבלו רגליים קרות, הלשינו עליי, הפלילו אותי, ובגדו בי וחלקם ברחו והשאירו אותי מדמם לבד במערכה, טפו גם עליהם אף אחד לא היה לצידי, אף אחד לא היה אמיתי והם לא פחות גרועים מכם וגם אותם אני ירדוף כל חיי, חלקם שילמו, והיתר ממתינים לתורם. ברוך ה' אני כמו עוף החול נופל וקם נופל וקם. חשבתי לעצמי הרדיפה הזו שלכם אחריי ממה היא נובעת? חקרתי ומצאתי: אני מסמל עבורכם את מה שאתם רוצים ולא יכולים להיות, לא ילך לכם. לא ילך לכם כי צריך רקע תרבותי של עקרונות וערכים, ותרבותכם לקוחה ממעיינות מים דלוחים ומורעלים, אתם אומנם זכרים אבל לא גברים! רובכם נמושות מסתתרות אחרי מערכת קלוקלת ומושחתת מהיסודות.

אני לא בא לכם טוב בעין, בגלל שהאמת שלי נותנת לכם להרגיש לא נוח עם חיי החושך והשקר שלכם. ועכשיו כל שנותר לכם הוא רק להעמיד אותי מול כיתת יורים, וגם זה לא מפחיד אותי. מלאי הפחד בגופי אזל, ולכם חלק נכבד בכך. אם יש משהו טוב שעשיתם למעני הוא שגרמתם לי לא לפחד מכם. אז תעמידו אותי מול כיתת יורים, אני לא מפחד מהמוות, המוות הוא משהו מחוייב במציאות, הרי במוקדם או במאוחר הוא חייב לבוא. לפחות אלך עם האמת הצדק והיושר שלי, ולכם תישאר רק התמונה למזכרת, תמונה שתרדוף אתכם בימים, בלילות, ובעיקר בחלומות שלכם!

321312

חברים: הפוסט הנוכחי הוא סיפור על עוד שלב במסע הרדיפה האובססיבי חסר המעצורים אחריי, והפעם מצד כנופיית הרשות לגביית כספים (מס הכנסה) בסחיטה ואיומים בחסות ובגיבוי רשויות החוק המושחתות. ועכשיו לסיפור המלא: בשנת 2002 בערך 13 שנים אחורה היו לי משרדים מפוארים, משרדים לאמרגנות הפקות אירועים ומופעים בארץ ובעולם. כמעט אין אמן שלא עבר דרך משרדי, היינו המשרדים המבוקשים ביותר בתחום. לא גנבנו, לא היינו סרבני מס ולא עשינו עבודות מבלי להוציא חשבונית מס כחוק, מכיוון שידעתי שאני נרדף ההוראות שלי היו חד משמעיות - הכל על פי חוק.

12 שנים שכנו המשרדים שלי באותו בניין משרדים רב קומות ידוע במרכז כלל הממוקם במרכז ירושלים, שם שכנו גם משרדי פקיד שומה של מס הכנסה, שאותם אגב הייתי פוגש כמעט מידי בוקר במעלית הבניין. ביום בהיר זומנתי אל משרדי הפקיד שומה ע"י קרוקודיל מסוים (השם המלא שמור אצלי) נדהמתי לפשר ההזמנה הרי אני אזרח הגון ישר נורמטיבי שמשלם מיסים כחוק. בתשובה לשאלתי בחקירה שנמשכה כ- 6 שעות נאמר לי כי ממעקבים ובדיקות שנעשו בענייני נמצא שאני מבזבז יותר ממה שאני מרוויח, ומכיוון שאין להם מושג עדויות וראיות מהיכן אני מביא כסף לבזבוזים דרשו הם ממני מה שניקרא כופר, כופר של 15.000 ₪ כדי לסגור עניין, הרגשתי מושפל כאילו מישהו סוחט, גונב אותי, שודד אותי, ומנסה לגבות ממני פרוטקשיין באיומים לאור יום. לאחר דין ודברים, ומשלא הצלחתי לשכנע אותם שהדרישה אינה צודקת והם בשלהם, יצאתי בהכרזה לה הם לא ציפו, באותו מעמד הודעתי למנהל החשבונות שלי שהיה נוכח (ושבהמשך התגלה כמשת"פ) שהוא מפוטר והודעתי על סגירת תיק העוסק מורשה שלי, ובצעד קיצוני ודרמתי סגרתי את המשרדים פיטרתי את העובדים ועזבתי את הבניין !

לא אשלם להם גם 50 שקל 

חלאות ציר הרשע, מה זה מבזבז יותר ממה שאתה מרוויח? פלצנים? קנאים? תפקידכם לחקור, לעקוב ולהביא ראיות והוכחות על העלמות מס מצידי, ועם כל זה לבוא לעצור אותי ולהעמיד אותי למשפט, בשביל זה משלמים לכם משכורות עתק פלוס בונוסים על הריסת משפחות ועסקים בישראל, טמבלים לא מצאתם על מי לבוא? הרי כבר הוכחתי בעבר לחבריכם ממערכות מושחתות אחרות, כי מישראל בונדק לא מוציאים כספים ככה סתם בעוואנטה, ושיותר מפעם העדפתי כלא על פני תשלומים לא צודקים שדרשו ממני. אני מבין שיש לכם תחרות מי יצליח ראשון להוציא ממני כספים.

ובכן סביר להניח שעם החלום שנובע מהמוח הקודח שלכם תישארו עד יום מותכם. חברים: מאז חלפו עברו להם 13 שנים של רדיפות, 13 שנים שבהם הם הצליחו לגנוב לי כספים שהיו מגיעים לי ממקורות שונים, בסכום כולל של שימו לב: 174.000 ₪ (יש תיעוד בניירת) ואתם זוכרים את הסכום המקורי שדרשו ממני ? 15.000 ₪, ונכון להיום אחרי גניבת הסכום הנ"ל אוכלי החינם דורשים ממני תחזיקו חזק זה לא מספר טלפון, 2.737.103 ₪ (שני מיליון שבע מאות שלושים ושבע אלף ומאה ושלוש ₪ בלבד) ובמהלך פגישה (יש פרוטוקול) שיזמה הכנופייה לפני כשבועיים עם מי שמייצג אותי (עו"ד ורואה חשבון) נאמר לו ואני מצטט: שלפנים משורת הדין הם מוכנים לבוא לקראתי ולהגיע לפשרה בה אני ישלם רק 220.000 ש"ח (מאתיים עשרים אלף ₪) במקום המיליונים, זאת ובתנאי שזה ישאר חסוי ושלא ידלוף לכלי התקשורת. יעני שלא יווצר מצב, שבונדק ניצח את המערכת, סוף ציטוט. חחח תראו על מה החמורים חושבים? זה רק מוכיח שטיפסו על עץ גבוה מאוד ועכשיו לא יודעים איך לרדת ממנו. מכאן אנו למדים שהכל מורכב משקרים נבזיים.
6531b8388fa2ad0f5c5aba34b81863bb XL 

אשכרה אקדמיה של צבועים בעלי אינטרסים אישיים פחדניים וחסרי כל יכולת גברית להודות שלמעשה מדובר במגמה פוליטית כדי לסתום את פיו של מי שאינו חוסך לומר את האמת בפרצופם של מושחתי הציבור המכונים נבחרי הציבור! פסיכים לא מצאתם על מי להתקרנף ? גם אם תבקשו 50 שקל תמורת כל הדרישה ההזויה שלכם וזה מבחינתי לא צודק, לא תקבלו. חמודים: אתם פנטזיונרים שחיים בסרט עוד לפני שהמציאו את הביטוי, למה שלא תכרעו ברך ותאמרו אנחנו חלאות קנאים וצרי עין על כי למרות כל שנות הדיכוי והרדיפה אחריך אתה נראה טוב, ושלמעשה מדובר בעוד החלטה אומללה שאין מאחוריה דבר מלבד הרצון והצורך לנקמה במי שעשרות שנים אינו סר למרותכם ושדעתו מנוגדת לערכי השלטון המושחת! אגב אני יודע שהפנטזיה שלכם ושל חבריכם במערכת החוק הצחוק הצדק והמשפט, כי בעקבות הרדיפה הבלתי פוסקת וצודקת אחריי, אעשה צעד קיצוני בו תוכלו לדחוף אותי לשנים רבות מאחורי סורג ובריח.

שיחקנו דוקים במשך 10 חודשים?

איך אני יודע? לשמחתי יש בניכם גם אנשים טובים ומביני עניין שמדווחים לי. ובכן אין לכם צ'אנס, אפשר לומר עליי הרבה דברים, חלקם טובים וחלקם פחות טובים, מה שאי אפשר לומר עליי זה שאני פראייר טירון שלא יודע להבדיל בין טוב לרע, מניין באה הרוח ולאן היא נושבת, אני מומחה יותר בלמנוע מאחרים להרביץ לי, אבל מעולם לא נותן בעצמי, הכוח שלי בפנים בגוף, אמא שלי לימדה אותי שלא כדאי להוציא את הכוח ככה סתם, אלא אם הצד השני עבר את הגבולות ואני מרגיש צורך להגנה עצמית, אגב, לשואלים אומר שוב: לא התחמקתי מתשלומי מיסים, ולא נתפסתי מעלים הכנסות, או מקבל תשלום מבלי להוציא חשבונית מס כחוק.

אחרת, ברור לכם שהייתי נעצר מיד, אך לא לפני שהרשעים היו מעבירים הודעה לתקשורת ודואגים לפסטיבל יח"צ תקשורתי ושקרי, בזו הלשון: "אדם מוכר בתעשיית המוסיקה המזרחית נעצר בחשד להעלמות מס במליוני שקלים אך מאחר ואנו כפופים לצו איסור פרסום לא נוכל לחשוף את זהותו. פרט לכך כי מדובר באמרגן מפיק מוכר, פעיל חברתי, לשעבר חבר תנועת "הפנתרים השחורים" שלא מזמן השתחרר מהכלא על הפעלת רדיו פיראטי בלי רשות" - חחחח...הרי הם אלופים בלעשות יח"צ (יחסי ציבור) לעצמם ! אגב חברים: בחודש ספטמבר הקרוב יתקיים דיון בביהמ"ש המחוזי בירושלים, בו מבקשת כנופיית רשות המיסים בתמיכה ובגיבוי חבריהם לכנופיות החוק, הצחוק, הפשע, השחיתות והמשפט, להכריז עליי פושט רגל.

מי שלא יודע פושט רגל זה אחד שחייב כספים, אין לו רכוש, אין מה לקחת ממנו, ואין לו מאין לשלם. בעצם בדרישתה זו מודה כנופיית המיסים והאוצר בכך שניטרלה אותי מנכסיי, ואין מאין להמשיך ולשדוד אותי. ועכשיו הם מבקשים לענות אותי, טיפשים, אתם באמת חושבים שזה מה שישבור אותי? מה זה יתן לכם? לילה ויום אני מקלל אתכם ומתפלל שתשלמו על כך. חלקכם שילמו והיתר ממתינים לתורם. ואני רק מבקש מבורא עולם שימשיך לתת לי את הזכות והעונג לצפות בנפילתכם. האמת היא שאני חושש מהיום שתרדו ממני, תכל'ס אחרי 40 שנות רדיפה דיכוי וניקור מצידכם, התרגלתי. הפכתם להיות חלק מחיי. מה אעשה בלעדיכם? החוקרים, השוטרים, השב"ס, השופטים, הבוגדים, העבד כי ימלוך, המשת"פים של הממסד, הנצלנים האינטרסנטיים, המלשינים, צרי העין, ופרקליטות המדינה ! מה אעשה בלעדיכם? פראיירים רק להזכירכם? כותב שורות אלו ישב בשנת 2010 בכלא חרמון עשרה חודשים רצופים בחדר סגור קטן וצפוף 24 שעות ביממה עם מי שהיו הבוסים שלכם: שר אוצר בממשלת ישראל, וראש רשות המיסים של מדינת ישראל.

46f5dadf81ac40ebf5ed54cb7b101d8a XL

כן כן ומה אתם חושבים שעשינו 10 חודשים רצופים? שיחקנו דוקים? כמה אפשר לשחק דוקים? הרי טבעי שדברנו על הא ועל דא, כך שאני יודע דבר אחד או שתיים על התנהלותכם השקרית הנבזית והבלתי מוסרית בעליל, אתם קולטים על מה אני מדבר? תחשבו על זה, ודי לחכימא ברמיזא. (תזכורת: אלו היו 10 חודשים מתוך 24 חודשי מאסר בפועל שנגזרו עליי בנוסף לקנס מאסר על תנאי ועיכוב יציאה מהארץ, וזאת לאחר 73 ימי מעצר בחקירות, ומעצר בית מלא של שבעה חודשים, עונש הזוי גזעני לא מידתי וחסר כל תקדים משפטי על הפעלת רדיו מזרחי בלי רשות. כאשר מהסעיף החמור של הפרעה לקשר בנתב"ג זוכיתי לחלוטין !) ותכל'ס אני גאה בכם! עוד אהיה הדבר האחרון שתראו בחייכם!

שום דבר לא שבר אותי, חוץ מאמא שלי

ועכשיו ממש לסיום, שימו לב כנופיות מושחתות, לסיפור האמיתי הבא: אמא שלי נמצאת בבית חולים במצב קומה, בעקבות אירוע מוחי. מורדמת ואינה מגיבה לחלוטין למעלה מחמישה חודשים, ולמעלה מחמישה חודשים שאנוכי מבלה את רוב שעות היום והלילה ליד מיטתה. רוב הזמן דומע ובוכה, ולפעמים גם שוקע ובוהה, שחס ושלום לא יקרה הגרוע מכל, ואז מה יהיה עליי? מעולם לא חשתי והתייחסתי לחיים כפי שאני מרגיש, חש, ומתייחס היום. מכל מה שעברתי בחיי, (ועברתי לא מעט בזכותכם) שום דבר לא שבר אותי כמו הרגע הזה לראות את אמא שלי אהבת חיי שוכבת ללא תזוזה.

אמא שלי מהאימהות של פעם, מהזן שהולך ונכחד, אישה שנחת שלווה רוגע ואושר לא בדיוק היו מנת חלקה, גידלה 14 ילדים, ומכלום היתה עושה לנו ארוחות מלכים, רע ועצוב לי לראות אותה כך, כמו את שאר החולים בחדרים הסמוכים, ואני ממליץ לכם כנופיות רשע ודיכוי להגיע לביקור קצר כאן במחלקה של בית החולים "עמל" במעלה אדומים, לא בתור חולים, (זה יקרה בשלב מאוחר יותר) אלא בתור מבקרים. ואני מבטיח לכם כי כל האוויר ירד לכם. ואולי תבינו (כמוני) שהחיים לא בדיוק כמו שאתם חושבים, תכירו מציאות אחרת. תסתובבו כאן בחדרים ואולי תתייחסו לחיים בפרופורציות הרבה יותר שפויות ! להתראות בספטמבר הקרוב בביהמ"ש המחוזי בירושלים בו ידון ביהמ"ש בבקשתכם להכריז עליי פושט רגל, ואל תתאמצו יותר מדי, אני מוכן להתחייב שביהמ"ש ייעתר לכל דרישותיכם, ולא בגלל צדקתכם, אלא כי מדובר בישראל. ישראל בונדק !!!

--

הטור משקף את דעת הכותב

ישראל בונדק הוא אמרגן ובעברו איש תנועת הפנתרים השחורים

*כל המעוניינים לשלוח תגובה/הערה בנוגע לטור מוזמנים לפנות למערכת האתר במייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת  

(תמונות: מהאוסף הפרטי, רמי זרגרי) 

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם