יום ש'


25 בינואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

בונדק בטור סוער: מחכה לקרב הבמה מול עופר לוי

אני עדיין מחכה לאתגר שהצבתי בפני הזמרים הנחשבים - בואו תוכיחו את עצמם על במה בקיסריה, לבדכם, מול גדול זמרי המזרח - עופר לוי, במקום להעביר עליו דאחקות בערבי קריוקי, משחקי קלפים ובטוקבקים. כדאי לאמנים שעוברים בראש ובראשונה ליד עופר לוי, ישי לוי או איציק קלה- שיורידו את הראש! שיתביישו! כי הרי הם יודעים למה

ישראל בונדק בטוח בניצחון עופר לוי  ישראל בונדק בטוח בניצחון עופר לוי
ישראל בונדק שישי, 29 יוני 2012 10:55

"כל הטוקבקיסטים המכפישים הם שליחים"

בטור שלי כאן בשבוע שעבר כתבתי על אתגר חדש שהצבתי בפני כל אותם זמרים נחשבים, והוא - להרים את הכפפה שזרקתי ולבוא ולהתמודד בלי נגנים על במה מול עופר לוי ולשיר, אני סידרתי את מה שצריך ואחראי על כל מקום שהם יחפצו: קיסריה, היכל התרבות או בניני האומה וכו'. עד לרגע הזה, שבוע ימים אחרי הצבת האתגר שאיתו אני פונה בכל אמצעי התקשורת, אותם זמרים לא הרימו את הכפפה - ואני בספק אם בכלל אם ירימו אותה.

זהו האתגר החדש שלי ועם זה אני הולך עד הסוף. אני מתכוון לחשוף את פרצופם של אמנים, בעיקר מצליחים, שמכפישים את עופר לוי. שימו לב שאף אחד מהם שאני קורא להם להגיע ולהתמודד לא יצא בריש גלי ואמר 'עופר לוי לא מוכשר, או אנחנו יותר מוכשרים ממנו', אבל אמרו את זה בחדרי חדרים, ואני נכחתי בכמה פינות כאלה.

ישבו להם במן פרלמנטים מסוימים והעבירו דאחקות עליו, בערבי קריוקי, משחקי קליפים או אפילו באמצעות שליחים שכותבים טוקבקים שונאים בכתבות - עכשיו אני יודע שכל הטוקבקיסטים המכפישים שיהיו גם בטור הזה וגם היו בטורים קודמים, הם שליחיהם של הזמרים שאני חושף את פרצופם.


(האזינו: ישראל בונדק בראיון לרדיו ירושלים השבוע)

אמרתי כבר שעופר לוי מבחינת הפה שלו הוא על הפנים (הרחבתי על כך בשבוע שעבר), אבל מבחינת זמר - הוא הכי מוכשר בישראל ותשפטו אותו ככה. למטרה הזו בדיוק אני רוצה להגיע. המעריצים זכותם לאהוב את מי שהם רוצים אבל שהזמרים לא יכפישו את מי שלדעתי הרבה, הרבה, הרבה יותר מוכשר מהם - זה הכול!

אני מבקש שירימו את הכפפה, ואם הם לא מרימים את הכפפה, אני דורש מהמעריצים לדחוק בהם ולהגיד להם: 'יקרים אתם מחזיקים מעצמכם, ואנחנו מעריצים אתכם וגם מחזיקים מכם, אבל - יש פה מישהו שזרק משהו, בואו תוכיחו את עצמם על במה, לבד מול גדול זמרי המזרח- עופר לוי. אם ירצו אפילו רק שיר אחד באקאפלה על הבמה בקיסריה, לא יותר, ורק אז נראה מי פה פועל משיקולים מקצועיים. אם הם יסרבו - כדי למעריצים לשקול ולאהוד אומן אחר.

"מפחדים להופיע באירוע שנמצא בו עופר לוי"

כאשר אני אומר זמרים נחשבים אני מתכוון כמובן לאלה שממלאים את קיסריה ונראים יומיום בטלוויזיה (ערוץ 24), מושמעים נון-סטופ בתחנות הרדיו (לב המדינה) ועושים עליהם כל מיני כתבות פפארצי ומופיעים בעמודים הראשונים בעיתונות הכתובה. יש פה 4 או 5 כאלה, והמבין יבין. עופר לוי לא אוהב את מה שאני עושה, הוא לא רוצה שאני יעשה את זה בכלל, הוא אומר 'עזוב אני לא רוצה לא טלוויזיות, לא, כלום! מי שאוהב אותי- שיאהב ומי שלא- לא'.

הרבה אנשים שאלו אותי השבוע לפשר האתגר הזה, וכאן אני יסביר אותו: הוא ומגיע בעקבות הרבה בעלי אירועים שפונים אלי ומבקשים את עופר לוי וכבר נסגרים חוזים, ולאחר מכן הם מבקשים לבטל. כשאני שואל למה? הם אומרים לי: 'תשמע הזמנו בנוסף זמר פלוני אלמוני, והוא לא רוצה להופיע אם עופר לוי נמצא או לחילופין הוא יופיע אבל רק לפני שעופר לוי יעלה'. אני מדבר כאן על זמרים בסדר גודל עצום וזה מפוצץ אותי הדברים האלה.

אם לא יעמדו באתגר הזה (וכמו שאמרתי בתחילת דבריי, אני בספק מאוד), אני יחשוף אותם ויביא עדויות שלא רצו להופיע איתו, הכול אני יחשוף! אין לי דיבור כפול- מה שאני אומר פה אני אומר בכל מקום. מי שירצה שיבין, ואני מדגיש שאני מתכוון לכל אותם אלו שמכפישים את עופר לוי.

יש מעריצים שהם מהופנטים מרוב ההערצה כלפי אומן מסוים, והם נמצאים במין מערבולת של עולם חשוך. יש הבדל בלהעריץ אומן בגלל הכישרון שלו או בגלל שהשיר יפה .

יש המון שמעריצים אומן בגלל שיש להם שירים יפים, ובאמת השירים הם יפים וקולעים למטרה. ככה יוצא שבגלל שהם אוהבים את השיר יוצא בדרך עקיפה שהם אוהבים את הזמר, אבל למעשה הם לא מבינים שת'כלס שורה תחתונה, השיר הוא טוב, אבל הזמר לא מספיק מוכשר. אם אותו שיר שהם אוהבים יבצע אותו עופר לוי, אז אתה תראו מה יהיה בו.

אנשים מפחדים לומר את מה שאני אומר, אבל מישהו צריך לעשות את זה, אין פה אפס. לדבר על עופר לוי? כדאי שאותם אומנים שיודעים בדיוק על מה אני מדבר כאשר הם עוברים בראש ובראשונה ליד עופר לוי, ישי לוי או איציק קלה- שיורידו את הראש! שיתביישו! הרי הם יודעים בדיוק את מה שאנחנו יודעים.

שבת שלום חברים!

הטור משקף את דעת הכותב בלבד.

--
ישראל בונדק אמרגנה הותיק של אתי לוי ומשמש כסוכנם של עופר לוי ושריף באזור ירושלים. בעבר פעיל בולט בתנועת המחאה "הפנתרים השחורים".ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם