יום ו'


23 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

תכירו את הילד שלא הוציא סינגל בכורה אך כולם מחכים לו

לדוד מזרחי עדיין אין שיר משלו אבל ברשת הביצועים עפים והוא כבר מסומן בתור הבשורה הבאה במוזיקה המזרחית, במשפחתו שומרים עליו כאתרוג: "התגובות שאנחנו מקבלים לגביו - מפחידות" 

רק בן 15 אבל כבר מסומן שיגיע רחוק. דוד מזרחי רק בן 15 אבל כבר מסומן שיגיע רחוק. דוד מזרחי צילום מסך
בטריבונה שלישי, 17 מאי 2016 21:40

לדוד מזרחי בן ה-15 מירושלים יש עשרות רבות של ביצועים שמסתובבים ביוטיוב, בפייסבוק, בווטסאפ כלחמניות חמות. גם אלינו הגיעו כמה סרטונים בהם רואים את ילד הפלא  לרוב תוך כדי ניגון על קלידים שר ומבצע בחאפלות, באירועים וסתם בישיבה ביתית קאברים ללהיטים גדולים ואי אפשר לפספס את הכישרון הגדול שבו בורך הילד. במופע של פרויקט של רביבו בירושלים לפני מספר חודשים הוזמן דוד לבמה ובלי פחד בכלל עלה לבמה וביצע עימם את השיר "אלה אלה", וכמעט וגנב את ההצגה. 

נראה כי בעונה האחרונה של "בית ספר למוסיקה" פספסו כישרון גדול, אבל נשמע שהז'אנר המזרחי כולו בדרך להרוויח זמר עם צבע קול ייחודי שהולך לייצר הרבה מאוד עניין.

לקראת סוף החודש, בל"ג בעומר, ייצא סינגל הבכורה של דוד שיגיע אחרי שהוא זוכה לאינספור מחמאות על ביצועים לשירי קאלט מזרחיים. במשפחתו שרבים ממנה בעל רקע מוזיקלי שומרים עליו כאתרוג, והם רשמו אותו ללימודי חזנות ומכוונים שהעניינים איתו יתנהלו במסודר וברגישות לאור גילו הצעיר.

מנהלו האישי הוא דודו רועי מזרחי שבשיחה עימו מספר לנו שהוא מטפל בו נכון לעכשיו עד שיגיע מישהו רציני מהתחום וייקח אותו. ויש לא מעט הצעות. "אנחנו מקבלים תגובות מפחידות בקשר לכישרון שלו", הוא אומר ומגלה לנו כי בעמוד הפייסבוק הרשמי שנפתח מתקבלות בכל יום כל מיני תגובות שמופנות לדוד ובהם ברכות ובקשות של בחורות שרוצות לדבר איתו בטלפון, וגורמים רבים מבקשים להזמין אותו להופעות במועדונים ובאירועים פרטיים, אך הם לרוב מסרבים.

"גם הזמרים משוגעים עליו, יש לו ביצועים עם הפרויקט של רביבו, חיים איפרגן וקוקו מאילת. לא נולדנו אתמול אבל יש משהו בדוד שעושה לך צמרמורת. הוא שר הכל ולא רק מזרחית ומספיק לראות את הביצוע שלו ל"כאב של לוחמים" של עידן עמדי. הרבה אנשים בז'אנר מסמנים אותו להגיע רחוק אבל אנחנו רוצים שהוא ילך בדרך טובה ואנחנו שומרים עליו ולא רוצים להרוס את הילד".

שיר הבכורה של דוד מזרחי נקרא "אבא שלי" אותו כתב והלחין הזמר חיים איפרגן, "מדובר בסינגל מאוד מושקע עם יוצרים בכירים. דוד נמצא בגיל מבלבל והטקסט שלו מדבר עליו ומתקשר לבורא עולם". האזינו לטעימה מהשיר החדש: 

דוד מזרחי  - כאב של לוחמים: ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם