יום ב'


09 בדצמבר
 • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
  עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
 • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
  עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
 • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
  ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

האחד- חיים איפרגן בשיר חדש

חיים איפרגן יוצא תכנית "אייל גולן קורא לך" ממשיך לעשות מוזיקאלית ועובד אינטנסיבית לקראת אלבום ראשון. זה שירו החמישי של חיים איפרגן, אך למרות שניסו בהפקה להחביא- זה לא שיר מקורי, שיקו חייק ביצע אותו כבר לפני 6 שנים.

מערכת האתר רביעי, 05 יוני 2013 07:47
חיים איפרגן כשתזכרי חיים איפרגן כשתזכרי
 

"האחד" מוצג כשיר חדש של איפרגן, בשום מקום לא הוזכר שהשיר בוצע לפני 6 שנים ע"י המעבד המוזיקאלי (גם של זה) שי שיקו חייק- יוצר מוזיקה עצמאי שהתחיל דרך באופן מסתורי כנגן. בהמשך עבר לקידמת הבמה למשך מספר שנים והצליח להוציא להיטים מקומיים.
את השיר "כשתזכרי" הוציא שיקו חייק כשיר מקורי בשנת 2007, לפני 6 שנים, כחלק מהאלבום "כתבתי לך".
כעת מוציא איפרגן את אותו השיר אך עם שם שונה- "האחד". למילים של מוטי הלאלי ולחן של סוטיס וולניס. לעיבוד והפקה מוזיקאלית של שי שיקו חייק.

דירוג הגולשים:
 • מילה מהספה (עורך מוסיקאלי):

  כאן עולה השאלה, למה? למה לקחת שיר שבוצע בעבר ולהשקיע עליו כ"כ הרבה משאבים. זה שיר מצויין, אבל לא יצירה מקורית שאתה מבצע לראשונה. איפרגן זמר מוכשר בתחילת דרכו, כל מה שהוא צריך זה להוציא כעת חומרים מקוריים על גוון קולו העבה והמיוחד. הביצוע של שיקו חייק עולה על זה של איפרגן הצעיר אך המחודש מלוטש יותר. דבר נוסף, כדאי להציע את השיר החדש כקאבר בכל כלי ההפצה.

 • מילות השיר:

  גיע רגע שאת תביני
  שזאת היתה טעות לקום ולעזוב
  תכירי גבר שישחק בך
  ואז תגידי , איך עזבתי בלי לחשוב

  כשתזכרי בלילות שלנו יחד
  תדמייני שאני איתך ביחד
  כשתזכרי ותגידי איך עזבתי את האחד
  האחד שכה רצה בי
  מהפסגות מתבונן אני למטה
  אל האשה האחת שכה אהבתי
  כשתזכרי ותגידי איך עזבתי את האחד
  האחד שכה אהבתי

  אולי טעיתי כשהאמנתי
  שזה חלום שכל אחד רוצה לחלום
  כשהתעוררתי רק אז הבנתי
  שזה סיוט וכמה טוב שאת לא פה

 • ביוגרפיה:

  חיים איפרגן, זמר צערי בן 22 העוסק ברפרטואר המוזיקה הים תיכונית מזה מספר שנים בודדות. איפרגן הצעיר אשר כבר מילדותו הבחין בכישרון השיר שלו, הבין כי השירה היא מרכז חייו והחל להתאמן בביצועים ווקאלים ולאחוז במיקרופון באירועים מזדמנים. נקודת המופנה המשמעותית בקריירה השלו הגיעה כשנבחן במהלך האודישנים של תוכנית גילוי הכישרונות "אייל גולן קורא לך". איפרגן שהצליח להרשים את השופטים עבר בהצלחה את השלבים הראשוניים ואף נכנס לנבחרת התוכנית. לאחר סיום העונה, החל איפרגן לעבוד במרץ על אלבום הבכורה שלו והחל להנפיק סינגלים אשר זכו לחיבוק תקשורתי רב בעקבות מומנטום התוכנית.

האחד- חיים איפרגן בשיר חדש