יום ג'


22 באוקטובר
 • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
  עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
 • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
  עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
 • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
  ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

"השופטת לקחה את קובי פרץ אישית והחמירה איתו"

העיתונאי אבי כאכון סבור כי השופטת הגזימה במכוון בחומרת העונש עם קובי פרץ בגלל יחסו כלפיה: "היא לקחה אותו אישית, בגלל שהוא צעק וכעס עליה במהלך הדיונים. מו"מ להסדר טיעון פוצץ ברגע האחרון". האזינו להקלטה המלאה מתוך התכנית "סחוטרי" עם רועי בן חמו

קובי פרץ קובי פרץ צילום: יח"צ
בטריבונה שני, 16 מאי 2016 20:59

עולם המוזיקה המזרחית בהלם לאחר גזר הדין הקשה של שנתיים מאסר בפועל שהשית בית המשפט היום (ב') על הזמר קובי פרץ בעקבות הרשעתו בפרשת העלמות המס. העיתונאי אבי כאכון ומקורבו של קובי פרץ חושף בראיון לרועי בן חמו בתכנית "סחוטרי" ברדיו גלי ישראל, כי עד הימים האחרונים התנהל מו"מ שלא הבשיל לכדי הסדר טיעון עם הפרקליטות בגלל התעקשותו של פרץ ללכת עד הסוף.  

"זאת גזרה עצובה לזמר הים תיכוני ולמוזיקה בכלל. לראשונה זמר מזרחי נכנס לכלא בעקבות העלמת מס", אומר כאכון. "השופטת (לימור מרגולין יחידי, ע.מ) לקחה את קובי באופן אישי בגלל שהוא יצא עליה מספר פעמים. הוא צעק וכעס עליה במהלך הדיונים בגלל כמה דברים. הוא עשה את זה לא מתוך רוע, קובי הוא ילד למי שמכיר אותו".

בהמשך השיחה מספר כאכון כי קובי פרץ בחר ללכת עד הסוף ולסרב להצעה להסדר טיעון, "הוצע לקובי הסדר טיעון שבו הוא יודה ולא יכנס לכלא אלא ירצה עבודות שירות וישלם קנס, והוא דחה את זה. הוא עשה טעות בדיוק כמו המקרה של משה קצב. אייל גולן ומשה פרץ השכילו להגיע להסדר כי אי אפשר להילחם במדינה ופרקליטות כי השופטים הם יוצאי פרקליטות, זה דבר ידוע לצערי הרב במערכת המשפט בישראל".

אהבתם? לחצו לייק!
Tribona366
אנא המתן לטעינת הנגן...

"הוא היה במשא ומתן עם הפרקליטות וזה התפוצץ ממש ברגע האחרון. קובי מתכוון לערער לבית המשפט המחוזי ואולי אחרי זה לבית המשפט העליון. אבל בסופו של דבר אם נשיא מדינה וראש ממשלה נכנסו, אז בטח זמר שלא צריך מאבטחים יגיע לשם".

"אנחנו מדינת חוק מי שטועה צריך לשלם. במקרה של קובי ואני עוקב אחרי הפרשה הרבה מאוד שנים, אני חושב שהשופטת הגזימה וטעתה כשהרשיעה אותו. על פי עד אחד אי אפשר להרים דברים. ולפי יוחאי (אמרגנו לשעבר) שהוא עד מדינה והוא יצא נקי ויושב באי במיקונוס וקובי הוא זה שמשלם".

כשנשאל כאכון האם יש סיכוי לקובי פרץ בעירור, ענה: "בהחלט כן. זה תלוי מי מהשופטים יישב שם. אם זה יהיה גרוניס אז הוא שופט עם הרבה אומץ".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם

הגיבו לכתבה

תגובות
(8 תגובות)
תגובות

 • תגובה- גזענות לשמה

  זה עונש לא מידתי גזעני שונא מזרחים ובושה למדינה

  גזענות לשמה שישי, 20 מאי 2016 10:49
  דיווח
 • תגובה- שיר

  יאללה הבנאדם גנב כסף מהמדינה מה אתם מרחמים עליו. לא מגיע לו כלום.

  שיר רביעי, 18 מאי 2016 20:21
  דיווח
 • תגובה- יעל

  שופטת שונאת זמרת מזרחיים אז היא נכנסה בו בכל הכח!!!! כואב הלב

  יעל שלישי, 17 מאי 2016 10:29
  דיווח
 • תגובה- ליאור

  היה צריך להיגמר בקנס של מיליון שקל וזהו

  ליאור שלישי, 17 מאי 2016 07:52
  דיווח
 • תגובה- רותם מ

  למה אייל גולן קיבל עבודות שירות? הכול קומבינה במדינה הזאת

  רותם מ שני, 16 מאי 2016 22:50
  דיווח
 • תגובה- די לבכות

  הוא קיבל את מה שמגיע לו

  די לבכות שני, 16 מאי 2016 22:03
  דיווח
 • תגובה- רונית

  גירזנו אותו מדינת של אשכנזים

  רונית שני, 16 מאי 2016 21:56
  דיווח
 • תגובה- יודה

  ברור שהחמירו איתו הוא זמר מזרחי ועם צבע בשיער

  יודה שני, 16 מאי 2016 21:28
  דיווח