יום ה'


02 ביולי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

"הפרויקט של רביבו - לא החימום של אייל גולן"

מקורבים ל"פרויקט של רביבו" המצליח הביעו אכזבה בפני בטריבונה נגד הפרסום השולי והלא מכבד של הופעת הפרויקט במצדה שהוגדר כ'מופע פתיחה/חימום לפני אייל גולן. איך זה יסתיים?

נתי לוי שני, 01 אוקטובר 2012 02:00

נשאר עוד חמישה ימים להופעה הגדולה של אייל גולן ו הפרויקט של רביבו במצדה (6/10) אך בימים האחרונים עולות הקולות נגד המופע, או ליתר דיוק - פרסום תוכנו. מקורבים מחו על הצגת הדברים מבחינה פרסומית שהבינו שהופעת "הפרויקט" הוצגה בצורה פחותה משמעותית ובתור 'החימום להופעה של אייל גולן במצדה בחודש הבא', זו שתסיים את סבב הופעות אלבומו החדש "נגעת לי בלב".

אותם מקורבים סיפרו לבטריבונה על אכזבתם מהפרסום הרפה שמציג את 'הרביבואים' כפתיחה או חימום בלי להעריך נכון את כוח הפרויקט שנחשב לדבר הכי חם שצמח בג'אנר המזרחית בשנים האחרונות, הצלחה שמורגשת היטב בשטח אפילו על פני זמרים שמקומם נחשב בשורה הראשונה בארץ.

עוד נודע לבטריבונה שהקולות הגיעו לרביב (רביבו) בן מנחם שניסה להרחיב את מעגל הפרסום שישתווה לזה של אייל גולן. שמביטים במודעה שהופצה אפשר לנסות להבין על מה המהומה - זאת ועוד, שאייל גולן בכל אזכור תקשורתי נזכר שזו הופעתו הראשונה במקום לצד אירוח יוצאי תוכניתו נסרין ומאור אשואל - הפרויקט של רביבו נכנסים כדרך אגב באזכור קטן ולא מחייב.

בתעשייה המזרחית שבה לשם האומן יש חשיבות משמעותית ונושא הכבוד תמיד היה רגיש במיוחד, לא פחות מאשר לכסף, מקרים כדוגמת זה חוזרים כל פעם מחדש.

עדי שפירא, בשם הפרוייקט של רביבו מסרו לנו בתגובה: "הפרוייקט של רביבו שמח להופיע בפסטיבל התמר וגאה להופיע לפני אייל גולן. הטענות או השמועות לגבי נושא זה חסרות כל בסיס. חג שמח לכולם".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם