יום ב'


23 ביולי

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

חדש בקהילת המוזיקה

הפייסבוק של אלי לוזון נפרץ וגרם לשערורייה

מתחזה שפרץ לעמוד הפייסבוק של אלי לוזון העלה תמונות מזוויעות בשמו של הזמר באיומים שכך יעשה לאדם שלא ירשם כמנוי לעמוד. לוזון החליט להגיש תלונה במשטרה ואמר ל-בטריבונה: "לא בזמן הקרוב יגיע המשיח עם הרוע הזה של האנשים". לא לבעלי לב חלש

אלי לוזון והפייסבוק הפרוץ  אלי לוזון והפייסבוק הפרוץ צילום: יח"צ
נתי לוי ראשון, 09 ספטמבר 2012 20:14

אתמול בערב נדהמו חברי הפייסבוק של החשבון השני של הזמר אלי לוזון (Eli Luzon B) כאשר פורסמה תמונה מזעזעת של יד חתוכה עם הסטאטוס הבא: "אמן מי שלא נרשם כמנויי זה יקרהה לו עודד היום". היום המשיך המתחזה והעלה סטאטוס נוסף עם תמונה מזוויעה עוד יותר מהקודמת (לא לבעלי לב חלש), והתגובות הנזעמות לא איחרו לבוא, חלק מהמגיבים לא הצליחו לעכל מה עובר פתאום על אלי לוזון.

דרך בטריבונה נודע ללוזון בזמן ששהה באולפן הקלטות על פריצת עמוד הפייסבוק שלו והמתחזה שמעלה סטאטוסים בשמו, לוזון נדהם מהחדשות הרעות שקיבל מאיתנו: "אוי ואבוי, לא ראיתי את זה אבל יש אנשים משעוממים, מה אני יגיד לך? לא בזמן הקרוב יגיע המשיח עם הרוע של האנשים. אבדוק איך מבטלים את הפייסבוק הזה", הוא רתח במהלך השיחה עימו.

לאחר הסברים החליט לוזון שבשעות הקובות יפנה להגשת תלונה בתחנת המשטרה הקרובה אליו כדי שיאתרו את הפורץ שלא בחל באף מאמצעי הגועל. מעריצי וחברי הזמר נקראים לא להתייחס.

2

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם

הגיבו לכתבה