יום ה'


20 בספטמבר

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

חדש בקהילת המוזיקה

הסינגליה

הסינגליה והשירים החדשים של המוזיקה המזרחית. הסינגליה בסנכרון מלא עם תעשיית המוזיקה המזרחית והישראלית ומרכזת בתוכה מדיה חדשה, גם כזאת שלא נפוצה

"העיר הלבנה"- להקת אתניקס בסינגל חדש מתוך אלבומם האחרון. למילים ולחן של זאב נחמה, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של יורם פוייזנר.

Media

"כבתחילה"- הזמר גד אלבז בסינגל חדש בדרך לאלבומו הקרוב. למילים ולחן של ישי ריבו, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של גד אלבז.

Media

"עושה לי את היום"- הזמר דוד נעים בסינגל שני בדרך לאלבום בכורה. למילים ולחן של דוד נעים, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של אלי קשת.

Media

"תספרו לה"- הזמר זוהר גהא בסינגל חדש בדרך לאלבום בכורה. למילים ולחן של זוהר גהא, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של צפריר יפרח.

Media

"לאן"- הזמר ישי לוי בסינגל מתוך אלבומו האחרון. למילים ולחן של עמיר בניון, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של יעקוב למאי.

Media

"איזו אהבה"- הזמר חן גואטה בסינגל שלישי בדרך לאלבום בכורה. למילים של אלון צדוק וללחן של אריק זנתי, לצד עיבוד והפקה של ציקי זנתי.

Media

"אל הלא נודע"- הזמר ניר זיו בסינגל ראשון בדרך לאלבום בכורה. למילים ניר זיו וארז אזייב וללחן של פיבוס, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של שלומי יפרח.

Media

"רק אמיתי"- הזמרת מירי רביבו בסינגל שלישי בדרך לאלבום בכורה.

Media

"קורא אליך"- אליאב שבו בסינגל ראשון בדרך לאלבום בכורה. למילים ולחן של רועי גולן, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של אודי דמארי. אליאב שבו שנחשב ל-"ילד פלא" בתחומו, מוציא היום את שירו הראשון בקריירה, זאת כאשר הוא מצפה לקריירה ארוכה עם אלבום ראשון בקרוב.

Media

"כמה טוב"- הזמר אור שאול בסינגל חדש בדרך לאלבום בכורה. למילים של אור שאול וללחן של Vassilis Gavrielides, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של תמיר צור. לצורך המשכיות מוזיקאלית, אור שאול מוציא היום סינגל נוסף, זאת כאשר הוא כותב בעצמו את מילות השיר החדש

Media

"תן לה"- הזמר אריאל קנדאבי בסינגל חדש בדרך לאלבום בכורה. למילים ולחן של תמיר גלבוע ואריאל קנדאבי, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של צפריר יפרח. לצורך המשכיות מוזיקאלית מוציא היום קנדאדבי בלדה חדשה שכתב והלחין בעצמו יחד עם תמיר גלבוע, זאת כאשר הוא מכוון לאלבום בוכרה.

Media

"דובדבן"- הזמר דודו אהרון בסינגל חדש מתוך אלבומו גיבור. למילים ולחן של אדיר מור, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של תמיר צור. לאחר שהוציא את אלבומו האחרון "גיבור" אשר זכה להצלחה רחבת היקף, דודו אהרון בוחר לתת במה לשירו החדש מתוכו.

Media

"אנא ענני"- הזמר אליקם בוטה בסינגל חדש בדרך לאלבום בכורה. למילים של אליקם בוטה ורוני אחיאל שאחראי גם על הלחן, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של עמוס כהן.

Media

"קצת מזל"- הזמרת שני יצהרי בסינגל חדש בדרך לאלבומה הקרוב. למילים ולחן של דורון גל, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של Henree.

Media

"נשבר לי"- הזמר שי שמואל בסינגל ראשון בדרך לאלבום בכורה. למילים יוסי אשכנזי, לצד לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית של שי שמואל.

Media

"אהובה"- הזמר שי שרעבי בסינגל ראשון בדרך לאלבום שני. למילים ולחן של שי שרעבי, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של אלי קשת.

Media

"דברי אליי"- הזמר משה נעמן מחדש את שירו של חיים משה. למילים אהוד מנור וללחן יווני, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של תומר מתנה.

Media

"האור בעיניי"- רון בוחבוט ואור אדי בדואט חדש. למילים ולחן של אופיר כהן, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של נדב ביטון.

Media

"נשמה"- הזמר ישי לוי בסינגל מתוך אלבומו האחרון "את". למילים ולחן של עמיר בניון, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של יעקוב למאי.

Media

"אנא עננו"- הזמר ציון יעקובי בסינגל חדש בדרך לאלבומו הקרוב. למילים של ציון יעקובי וללחן יווני, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של אודי דמארי.

Media