יום ד'


14 בנובמבר

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

חדש בקהילת המוזיקה

2015 כבר כאן: השירים שכיכבו ברדיו בשנה החולפת

אייל גולן, שרית חדד, שלומי שבת, משה פרץ וחיים משה נמצאים ברשימת האמנים המושמעים בתחנות הרדיו, לפי סיכום אקו"ם לשנת 2014. מי מופיע במקום הראשון? ומה השירים המושמעים ביותר? הדו"ח המלא

המושמעים ביותר לשנת 2014 המושמעים ביותר לשנת 2014 צילום: יחצ
בטריבונה רביעי, 31 דצמבר 2014 17:07

חברת אקו"ם מפרסמת גם השנה את סיכום השמעות היצירות בתחנות הרדיו השונות לשנת 2014. הדו"ח כולל סיכום בארבע קבוצות: הזמרים המושמעים, שירים הישראליים, השירים הלועזיים, והיוצרים האהודים. המדידה נעשתה ברוב תחנות הרדיו החשובות, לרבות התחנות הארציות של קול ישראל וגלגל"צ, והתחנות האזוריות.

השיר המושמע ביותר ברדיו לשנת 2014 הוא "ילד של אבא" של מוקי, מיד אחריו "מתנות קטנות" של רמי קלינשטיין, ו-"עוד היום" של ישי לוי ו-מוש בן ארי כובש את המקום השלישי. הרשימה המלאה: "לב חופשי" של מוקי, "תרגיל בהתעוררות" של שלומי שבן וחווה אלברשטיין, "מסתובב" של אביב גפן עם מתי כספי, "ואם פרידה" של דיקלה, "כמעט כבר נוגע" של פוליקר, "להשתגע" של שיר לוי ו"בקרוב" של הפרויקט של עידן רייכל.

את מקום הראשון ברשימת 10 הזמרים המושמעים ברדיו כבש אריק אינשטיין ז"ל ואחריו שלמה ארצי, ברשימה נכללים כמה שמות נבחרים מהמוזיקה המזרחית: אייל גולן, שרית חדד, משה פרץ, שלומי שבת, ושם מפתיע יחסית, הזמר הוותיק חיים משה שזוכה לעדנה מחודשת. היוצר המושמע ביותר השנה הוא אהוד מנור ז"ל, אחריו מגיעים שלום חנוך ושלמה ארצי, יוסי גיספן נשאר "הנציג" היחידי של המוזיקה הים תיכונית, כאשר סוגר את הרשימה החשובה. 

page
נמצאים ברשימת המושמעים. אייל גולן, שרית חדד וחיים משה (צילום: יח"צ) 

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם

הגיבו לכתבה

תגובות
(3 תגובות)
תגובות

 • תגובה- אהרון

  אחרי הכול שנה חלשה מאוד אין להיט אחד חוץ משירים של אייל גולן

  אהרון חמישי, 01 ינואר 2015 13:43
  דיווח
 • תגובה- אוהבת את חיים משה

  חיים משה הענק סוף סוף מבינים ברדיו מה זה מוסיקה טובה... מהפנטט

  אוהבת את חיים משה רביעי, 31 דצמבר 2014 22:40
  דיווח
 • תגובה- שי

  יש שירים ברדיו שלא הייתי מוריד איתם את הזבל

  שי רביעי, 31 דצמבר 2014 20:26
  דיווח