יום ב'


26 באוקטובר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

דניאל בן חיים מוציא שיר חדש, לאן נעלם הבס"ד?

דניאל בן חיים שולח מסר בין השורות של השיר החדש "אני לא בורח ולא שוכח, את האמונה שומר". אולם, אחרי הכיפה גם 'הבס"ד' שנמצא תמיד בראש עטיפות הסינגלים נעלם באופן פתאומי, זה אולי כי הוא "רוצה לחיות"?

דניאל בן חיים דניאל בן חיים צילום: יח"צ
מערכת האתר רביעי, 19 יוני 2013 10:01

גם דניאל בן חיים מצטרף לרכבת האמנים שמוציאים שירי הקצב לכבוד הקיץ הקופצני והמענטז בג'אנר המזרחי: "רוצה לחיות", סינגל חדש וקיצבי לבן חיים הזמר עם הקול המרענן שחזר לאחרונה במלוא הכוח לפעילות מוזיקלית.

דבר שבלט לנו לעין ולא יכולנו להתעלם ממנו, הוא לאן נעלם הבס"ד בעטיפת הסינגל החדש של בן חיים? אחרי הראיונות לתקשורת עם צאת הסינגל הקודם בהן הסביר שהוריד כיפה אך נשאר מאמין, החליט כנראה להוריד דבר סמלי נוסף: את "הבס"ד" (בסיעתא דשמיא) מנהג כתיבה דתי שנהוג אצל רבים מאמני הזמר המזרחי בכתיתבו בראש העטיפות הסינגלים והאלבומים.

כך או כך ב"רוצה לחיות" הולך בן חיים על המקצב הבלאדי, לראשונה הוא שותף במלאכת יצירה יחד עם דן סמרא שאחראי על עיבוד עם עמוס כהן, אולי מה שמסביר את הקונפליקט אצלו והמסר שהוא שולח בין השורות בשיר, מצד אחד שר שהוא רוצה "להתענג על כל יום שעובר כמה שיותר, כמה שיותר אהבה" אך ממשיך עם "אני לא בורח, ולא שוכח, את האמונה שומר". מסכימים איתו?

בתגובה מסרו ממשרד יחסי הציבור של כפיר לוי וריקי אורן: "היתה טעות תמימה עם הגרפיקאי. ההפקה מקפידה להוציא את הסינגלים של דניאל בן חיים תמיד עם בסד אך הפעם שכחו. דניאל ומנהליו שומרי מסורת ומאמינים ואין צורך להשמיץ"

 

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם