יום ו'


15 בינואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

ראשוני: דלית זריהן ומתן גלילוב ביחד

לאחרונה מתחזקות השמועות כי פליטת הריאלטי החמה דלית זריהן, נכנסה למערכת יחסים עם הזמר הצעיר מתן גלילוב אשר נמצא בימים אלו בתחילת הקריירה המוזיקאלית שלו.

דלית זריהן ומתן גלילוב צמודים דלית זריהן ומתן גלילוב צמודים צילום: אינסטגרם
מערכת האתר רביעי, 27 פברואר 2013 11:28

לאחר מערכות יחסים שונות של זריהן עם זמרים אחרים כגון מאור אדרי ושיר לוי, הכריזה נערת הפוני כי היא לא מתכוונת להיכנס יותר למערכות יחסים עם זמרים, לדבריה "אני עם זמרים גמרתי".

אז ככל הנראה הזיכרון שלה ממש קצר וכבר מדברים על הידוק ביחסים בינה לבין המסלסל המתחיל מתן גלילוב. גם ברשת החברתית התמונות מדברות בעד עצמן ורק מתמונות המסתובבות ברשת הפייסבוק והאינסטגרם הצלחנו ללקט תמונות שאינן משתמעות לשני פנים.

גם הגולשים לא אדישים למצב ומבחינים במתפתח בין זריהן לגלילוב, זאת ניתן להסיק ע"פ דוחות של גוגל שקובעים כי הערך "דלית זריהן ומתן גלילוב" זכה לכמות רבה של חיפושים.

כשהתקשרנו לקבל תגובה לידיעה, מעיין בן סימון (מנהל יחסי הציבור של מתן גלילוב) אמר לנו- "מתן ודלית ידידים טובים מזה זמן רב. הקשר בניהם הוא ידידותי בלבד ולא מעבר לכך, נתראה ברדינג 3." ממשרדו של יריב נתי, מנהלה של דלית זריהן, סרבו להגיב.

אז האם השמועות נכונות? לנו בכלל אין ספק. אתם מוזמנים לצפות בתמונות ולשפוט בעצמיכם-

1

2

3

4

5

6

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם