יום ד'


19 בספטמבר

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

חדש בקהילת המוזיקה

סופית: דודו אהרון הוא "הרווק" בעונה השנייה

דודו אהרון יככב בעונה השנייה של "הרווק" שתעלה במהלך שנת 2013 בערוץ 10. על פי הערכות הוא יקבל כמיליון שקלים על השתתפותו. אהרון: "בטוח שהקסם של הפורמט יעבוד בשנית"

דודו אהרון מחפש זוגיות דודו אהרון מחפש זוגיות צילום: רונן פדידה
מערכת האתר שני, 24 דצמבר 2012 18:33

שיא נוסף בקריירה של הזמר המצליח דודו אהרון, הפעם בתחום הטלוויזיה. אחרי ההשתתפות הבלתי נשכחת בעונה הראשונה של "חי בלה לה לנד" ובימים אלה כשופט התוכנית של "אייל גולן קורא לך", יככב אהרון בתוכנית הריאליטי המצליחה של ערוץ 10 "הרווק".

אהרון (28) שהחזיק בקשר זוגי רצוף שנים מחליף את גיא גיאור הרווק הנחשק שכיכב בעונה הראשונה של התוכנית ב-2010. על פי הערכות אהרון ירוויח מהשתתפותו בתוכנית הפריים טיים הנצפית כ'מיליון שקלים. וכבר בקרוב יחל הליהוק של הנשים היפיפיות שיתחרו על ליבו של הזמר המזרחי המצליח.

"אנחנו שמחים על הצטרפותו של דודו אהרון לתכנית "הרווק", מוסרים בערוץ 10 בתגובה לידיעה. "בחרנו בדודו, שמעבר להיותו מוסיקאי מוכשר, כוכב גדול ורווק אטרקטיבי, הוא אדם בעל חוש הומור יוצא דופן, עם לב גדול שבשבילו משפחה היא ערך חשוב".

דודו אהרון: "אני מתרגש לקראת הצילומים לעונה החדשה של 'הרווק' ובטוח שהקסם של הפורמט יעבוד בשנית, אני בא לתת את כל כולי, מרגיש בשל לכך ומצפה לבאות".

דודו אהרון צלם רונן פדידה
(צילום: רונן פדידה)

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם

הגיבו לכתבה

תגובות
(1 תגובות)
תגובה

  • תגובה- טמטום

    פשוט דבר מטומטם

    טמטום שבת, 29 דצמבר 2012 14:50
    דיווח