יום ב'


01 ביוני
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

צפו: דודו אהרון בקליפ ושיר חדש

דודו אהרון שבשבועות האחרונים מעט נעלם מהנוף המוזיקאלי, חוזר היום עם שיר חדש שמלווה בקליפ קומי בו הוא מככב לצד דוגמנית אשר "מדליקה" אותו לאורך הקליפ.

מככבים. דודו אהרון ושיר אלמליח מככבים. דודו אהרון ושיר אלמליח צילום: מסך
מערכת האתר שלישי, 28 מאי 2013 07:10

את השיר החדש "האוטו שלי היופי שלך" כתב והלחין דודו אהרון יחד עם אבישי ספיר, זאת לצד מלאכת עיבוד והפקה מוזיקאלית של יעקב למאי. השיר החדש של דודו אהרון יוצא גם הוא באווירת הקיץ שבפתח, כמו גם הקליפ שברובו מציג לנו את הדוגמנית שיר אלמליח ששוטפת לדודו אהרון את הרכב. את הקליפ הפיק וביים עוזי ג'ורג', מי שגם כתב את התסריט של הקליפ.

בקרוב תעלה העונה השנייה של "הרווק" בכיכובו של דודו אהרון, עד אז נאסר על אהרון לנהל אף קשר רומנטי ולשמור את חיפוש האהבה נטו לתוכנית, אבל לשחק, מותר לו ועוד איך. בקליפ הקיצי בו הוא מככב לצד השחקנית שיר אלמליח שתשתתף בעונה החדשה של "נשות הכדורגלנים", נראה דודו מהופנט משיר שדואגת להסב את תשומת ליבו בצורה מעט פרובוקטיבית.

אמש על סט הצילומים אמר דודו אהרון- "בתקופה האחרונה אני אוסף ומקליט חומרים לאלבום הבא שלי, אני לא מתפשר על שירים ובוחר אותם בקפידה. היום אני מצלם את הקליפ לסינגל החדש "האוטו שלי, היופי שלך" שייצא בימים הקרובים לתחנות הרדיו. קליפ באווירת קיץ, במכון שטיפת מכוניות טורבו קלין בצומת סגולה בפ״ת יחד עם השחקנית שיר אלמליח"

עוד הוסיף דודו אהרון: "ב 24/7 אחזור פעם נוספת אל במת קיסריה להופעה גדולה וחדשה, ובקרוב תכנית 'הרווק' תעלה לאוויר בערוץ 10. אני מאוד מתרגש לקראת הסינגל החדש ועליית התכנית".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם