יום ו'


05 ביוני
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

לכל הדואגים: גילי ארגוב נמצא והועבר לטיפול

פרסום ראשון: לאחר חיפושים רבים בצל החשש הכבד לחייו נמצא אתמול בלילה הזמר גילי ארגוב. אמנון ארגוב מתראיין לראשונה ומספר על המצב (עדכון אחרון: 14:23)

גילי ארגוב נמצא גילי ארגוב נמצא
נתי לוי שלישי, 30 יולי 2013 08:06

אתמול (ב') דיווחנו לראשונה על כך שיש חשש כבד לחייו של גילי בנו של זוהר ארגוב לאחר שניתק לחלוטין קשר עם סובביו וגרם למשפחתו לדאוג לשלומו.

בזכות ערנות הציבור שנרתם יחד עם משפחתו וכל מכריו הופעלו מאמצים רבים לאורך שעות רבות והוא נמצא בשעות הלילה המאוחרות כשהוא במצב יחסית טוב ואין סכנה מידית לחייו. ארגוב הועבר להמשך טיפול ברשויות הרווחה.

"גילי נמצא, הכול בסדר, הוא אצלי בבית וזקוק לטיפול", אומר אמנון ארגוב בראיון ראשון לאתר בטריבונה. "אנחנו סובלים מזה כל החיים אבל לא מאבדים תקווה לגביו, זה המוטו שלנו. היום בערב הוא ילך להתאשפז, כי כל מי שרוצה לצאת מסמים יכול".

גם גילי ארגוב יכול?
"כן כל מי שרוצה לצאת מסמים יכול, במיוחד גילי. זה לא כמו שהיה פעם בתקופה של זוהר שמי שהיה מכור היו מאשפזים אותו במוסד לחולי נפש".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם