יום ש'


31 ביולי
 • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
  עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
 • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
  עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
 • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
  ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

מאמי למה כך- בר צברי בסינגל רביעי

"מאמי למה כך"- הזמר בר צברי בסינגל רביעי בדרך לאלבום בכורה. למילים של עדי כבירי וללחן של יוסי בן דוד, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של אבי גוטמן.

מערכת האתר שלישי, 13 נובמבר 2012 02:00
בר צברי בר צברי

לצורך המשכיות מוזיקאלית, בר צברי ממשיך לחתור אל אלבום בכורה ומוציא שיר חדש, זאת כאשר הוא נעזר ביוסי בן דוד שמלחין עבורו את השיר.

דירוג הגולשים:
 • מילה מהספה (עורך מוסיקאלי):

  בר בצרי חוזר לזירה בה הוא שולט, הזירה בה הוא הצליח לגבש את אהבת הקהל. גוון קולו המיוחד של בר פשוט מרגש. השירים של בר מאופיינים בהרבה רגש והכל בזכות הייחודיות בגוון הקול שלו. אותי הוא שוב ריגש.

 • מילות השיר:

  כל הזמן חושב מתי תחזרי כבר אל חיי/ אני לא יכול יותר/ בלעדייך אין מחר
  חלום חיי להיות שלך ואתך רוצה לברוח/ לא יכולתי רק תראי/ איך יוצאת לי נשמתי
  בואי אליי כי אין לי כוח

  מאמי למה כך תגידי למה, למה כך/ אני יושב לבד חושב רק מה אתך
  מאמי למה כך אולי תישארי איתי/ אני לא יכול התעייפתי

  את האור שבחיי / את ימיי ולילותיי/ עליך לא אוותר
  מסתובב לי עם עצמי / לאן הלכה אהובתי/ לא יכול אותה לשכוח
  רק חשוב לי שתדעי / בלעדייך מי אני/ בואי אליי כי אין לי כוח

 • ביוגרפיה:

  בר צברי, זמר צעיר כבן 19 אשר מתחיל את צעדיו הראשונים כזמר ברפרטואר הים תיכוני. בר שהופיע יחד עם להקת בית הספר על במות שונות, הבחין ביכולותיו הווקאליות כבר מגיל צעיר. עם השנים התקדם צברי במעלה הכיתות והגיע אל התיכון. כחלק מפעילותו המוזיקאלית, הצטרף בר צברי אל מגמת התיאטרון בבית הספר. כניגש להשתתף באחת מן ההצגות של מגמת התיאטרון הוא זכה להכיר את אור חיה שטרית שתפסה את ליבו ולאחר תקופת חיזורים הפכה לבת זוגתו. השניים ששמרו על מערכת זוגית של שנה התבשרו בידיעה מרה כי אור חלתה במחלת הסרטן. לאחר שנה נפטרה אור מהמחלה ובר צברי לא ידע את נפשו. חברו של בר צברי שזיהה את הצער העמוק אליו נכנס בר, רשם אותו אל האודישנים של תוכנית הריאלטי "אייל גולן קורא לך" שם הוא ביצע את השיר "עכשיו" שכתב על חברתו לאחר מותה. השיר שריגש את פאנל השופטים והוקלט באופן רשמי הפך מהרה ללהיט בקרב חובבי הז'אנר הים תיכוני.
  כעת, לאחר שיצא ממסגרת התוכנית והחל את דרכו המוזיקאלית באופן עצמאי, הוא ממשיך לעמול על אלבום ראשון בקריירה. כעת הוא מוציא סינגל נוסף, ברך לאלבום בכורה שעתיד לעלות על המדפים בימים הקרובים.

 • הורדת סינגל: Array
 • האזנה בסלולר: Array
 • האזנה באתר חיצוני: Array

מאמי למה כך- בר צברי בסינגל רביעי