יום ו'


18 בספטמבר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

בשר וחלב? בן סנוף יופיע בליין הגייז "אריסה"

הזמר הדתי "בן סנוף" שידוע כזמר חופות מוביל, יגיע ביום חמישי הקרוב אל ליין הגייז "אריסה" להופעה מלאה, כאשר הוא מצהיר- "אני מופיע לכל סוגי הקהל"

בן סנוף בן סנוף צילום: יח"צ
מערכת האתר ראשון, 13 ינואר 2013 13:24

הזמר שידוע בציבור כזמר מהמגזר הדתי, מגיע להופיע מול קהילה ממגזר אחר ואף שונה ביוחד. בן סנוף שיגיע ביום חמישי הקרוב אל מועדון "קומפורט 13" בתל אביב, יתארח בליין האריסה ויופיע מול קהל גייז שמחכה לקבל את הזמי הדתי בחום ואהבה. מה שנראה ממבט ראשון כדבר לא מקובל ואולי אפילו אסור, נתפס אצל שני הצדדים (בן סנוף וליין האריסה) כדבר טבעי ולגטימי.

משה זיו, איש יחסי הציבור של בן סנוף מסר בתגובה- "סנוף מבחינתו מרגיש שבאמצעות השירה הוא משמש כשליח של בורא עולם ואומר שהוא מופיע לכל סוגי הקהל, מבלי לפסול אנשים לפי גזע, מין ודת."
גם עומר, מבעלי הליין האריסה מסר לנו תגובה- "כשפנינו אל בן סנוף לראשונה, באופן טבעי הוא מיד נענה בחיוב ואמר כי תפקידו הוא לשמח אנשים ללא הבדלים בינהם."

עומר המשיך ואמר-"כמובן שלפני כן הוא קיבל אישור מהרב שלו ואני חושב שבימים שיש התבטאויות נורא גזעניות אפילו מצד חברי כנסת כנג הקהילת הגייז, אני חושב שמעשה כזה הוא גדול מהחיים וזה מעשה גדול של אהבת אדם ואנחנו שמחים וגאים בו תרתי משמע."

ביום חמישי הקרוב ההופעה של בן סנוף בליין האריסה תהיה ההופעה הראשונה של זמר מהמגזר הדתי מול קהל מהקהילת ההומו לסבית בארץ.

582269 433966146673401 110818431 nבן סנוף מגיע לאריסה

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם