יום ו'


18 בספטמבר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

תכירו: הזמר הכי מרענן של התקופה האחרונה

בן מצמבר מנתניה מוציא את שירו הראשון "במבט את מספרת", היפייפה והמתעתע, ונתן לנו סיבה מספיק טובה כדי לשוחח איתו ולקבל את הקביעה הבאה: "אני חצי תימני וחצי ארגנטינאי אבל אני בלונדיני והמראה מטעה. הרבה פעמים חושבים שזה לא אני". השמעת בכורה

בן מצמבר בן מצמבר צילום: יח"צ
ראיון: שלומית צברי רביעי, 10 יוני 2015 20:34

בן מצמבר בן ה-23, תושב שכונת דורה בנתניה, הוא שילוב יוצא דופן להורים ממוצא ארגנטינאי ותימני, לוק מערבי של צעיר כחול עיניים, ששירתו המזרחית האבסולוטית דומה בכלל לזו של מאור אדרי ו-עומר אדם שמזוהים עם הגוון הטורקי יותר בז'אנר.

"אני אוהב מוזיקה מקטנות, תמיד התביישתי לשיר בפני אנשים ולא ידעתי איך יגיבו לשירה שלי אז הייתי שר רק בחדר או מול המשפחה שלי. אבא שלי היה פעם מופיע עם להקת "דו רה מי" אבל אף פעם לא לקח את ענין המוזיקה ברצינות אבל מסתבר שהיה לי מאיפה לקחת השראה", אומר מצמבר בראיון אחרי שביקשתי ממנו שיספר על עצמו קצת.

חיידק השירה התחיל אצלך בפתאומיות?
"התחלתי לשיר מאהבה גדולה, קניתי ציוד לבית ומשם לאט לאט הופעתי בחפלות משפחתיות, חתונות, פעם אחת אפילו יצא לי להופיע בבאר יעקב באירוע שלא קשור למשפחה".

אתה צעיר יחסית, מי עזר לך להשקיע בסינגל ולהתקדם?
"ישבתי בפיצוצייה השכונתית וראיתי את אבי כהן, האמרגן שלי היום, ידעתי שהוא מתעסק בעולם המוזיקה אבל לא יצא לנו לדבר מעולם. בפיצוציה היה לחבר שלי כמה קטעי שירה שלי ובאופן ספונטני השמענו לו, הוא אהב ואמר שאפשר להתחיל דרך יחד. הייתי מאוד מופתע כי חשבתי שאף אחד לא יאמין בי. הוא ריגש אותי. אבי בא אלינו הביתה דיברנו הוא נתן לי את הכלים המתאימים, בזכותו אני יוצא לדרך".

שתף אותנו בסינגל הבכורה.
"רויטל נחמני כתבה והלחינה את השיר אחרי שהכרנו דרך חבר. היא שלחה לו למייל קבצי מוזיקה ואני מיד כששמעתי הייתי חייב לראות אותה. התחלנו לעבד את השיר באולפן של נתנאל ששון שבטבריה. השיר הזה למעשה היה שיר מגירה בערך 8 חודשים. עבדנו עליו המון זמן כל אחד שלקח חלק בו השקיע באהבה גדולה, ואני מקווה שבאמת יאהבו אותו. ביום שלישי ב16/6 תיערך השקה במועדון הסינדבאד עם אליקו".

אני מביטה על התמונה שבעטיפה ומאזינה לקול, המאזינים בטח יחשבו שאין קשר בין השניים. מה דעתך?
"אמנם אני חצי תימני וחצי ארגנטינאי אבל אני בלונדיני והמראה מטעה. הרבה פעמים בהופעות לא חושבים שזה אני הזמר שמופיע אבל כששומעים את הקול, מבינים שיש פה זמר ששר לעניין".

אהבתם? לחצו לייק!
Tribona366
אנא המתן לטעינת הנגן...

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם