יום א'


19 בינואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

אירוח בטריבונה: בן אל תבורי עונה על השאלות החמות

סיכום האירוח של בן תבורי בפורום בטריבונה: "לפעמים שאני הולך ברחוב אני שומע 'היי הנה הבן של שימי תבורי', וזאת לא השאיפה שלי, אני מחפש להצליח בזכות עצמי", על אלבום הבכורה שלו שייצא אוטוטו והרבה פרטים עסיסיים על המעריצות האדקות: "קרה לי כבר, שבחורה נישקה אותי בכוח". אירוח חם!

הפלא הצעיר חושף הפלא הצעיר חושף צילום: יח"צ
קהילת בטריבונה, עורך: נתי לוי ראשון, 18 נובמבר 2012 15:14

ביום ראשון היה זה תורו של הזמר הצעיר בן אל תבורי להתארח בפורום בטריבונה לראיון אינטרנטי בפינת אירוח זמרים. בן אל הגיע חדור מוטיבציה לפני יציאת אלבום הבכורה שלו ולצד עשרות שאלות שנשאל חשף לא מעט מידע עסיסי וחם על צד המקצועי לקראת אלבום הבכורה שייצא אוטוטו, ולא פחות על הצד הרכילותי שמעניין לא מעט את בנות ארצנו.

לנו לא היה יד בנושאים שנשאלו, כל השאלות שיוצגו לפניכם, הובאו במקורן על ידי הגולשים שפקדו את הפורום ואשר הציגו אותם לבן אל תבורי שענה לכל אחד באופן פרטני. אלה שפספסו יוכלו להתנחם בקריאת עיקרי האירוח עם בן אל, ולהשתתף באופן ממשי באירוח הבא של הזמר הוותיק שימי מזרחי ביום חמישי 25/11 , בשעה 19:00.

pic1

שימו לב השאלות מוצגות עם קרדיט לשואלים, מלבד אלה שלא הזדהו ובחרו להישאר אנונימיים. את הכתבה ניתן לראות גם במקומון "לב הנגב" במופץ באזור באר שבע והדרום.

(שיר הר כרמל): איך התחלת את הקריירה שלך? ומתי ידעת שאתה הולך להיות ממש זמר?

"האמת, שעד גיל 14 לא ידעתי שאני רוצה להיות זמר, ושאני בכלל יודע לשיר. בגיל 14 המורה ביקשה ממני לשיר בטקס מסוים את השיר "אמא" של שלומי שבת ואבא שלי שנכח בטקס התרגש מאוד מאיך ששרתי והחליט לקחת אותי לאולפן הקלטות לראשונה בחיי ולהקליט את השיר, ורק מאז התחלתי להופיע איתו על הבמה יחד השיר הזה ובכלל ".

איך זה להיות הבן של שימי תבורי, עובד לטובתך או לרעתך?

"הצד החיובי בלהיות "הבן של.." שזה נותן פוש גדול ועוזר כי יש לו ניסיון של שנים וככה אני מקבל ממנו טיפים שעוזרים לי להתקדם גבוה בקריירה. אך מצד שני שאני הולך ברחוב אני שומע "היי הנה הבן של שימי תבורי" וזאת לא השאיפה שלי להזדהות כ'הבן של..' אני רוצה להצליח בזכות עצמי ולא בזכות השם של אבא שלי ".

(אדיר): עד כמה חשובה העזרה של אבא שלך בקריירה מבחינת הטיפים והקשרים ?

"אבא שלי הוא הכי מפרגן בעולם ולא רק לי אלא לכל האחים שלי. הוא שותף להצלחה שלי במאת האחוזים, בלעדיו לא הייתי מתפרסם. הוא הלך לתוכנית "האח הגדול" רק כדי לתת לנו פוש, וכך היה שהתחילו דיבורים לגבי התוכנית "התבוריס" הוא לא היסס ואמר שוב "כן" ורק בשביל לקדם אותנו. ואכן, הרבה בזכות "התבוריס" התפרסמתי וניצלתי את המעמד של התכנית כדי להתחיל את מה שאני מנסה שנים".

(אביב חן): אתה נחשב אחד הזמרים הצעירים המבטיחים של המדינה, מה אתה חושב על סגנון המוסיקה המזרחית של היום ועל הרמה שלה? ואם היא טובה יותר מבעבר או פחות דווקא?

"אני אישית, אוהב ומעדיף אותה ככה, יש כאלה שיגידו שהמוסיקה המזרחית הידרדרה, אבל כל אחד והחשיבה שלו. המוזיקה הים-תיכונית של היום מקפיצה ומשמחת מפעם, בתור אחד שאוהב לרקוד, זה מה שעושה לי את זה".

pic2

(בר): מתי אלבום הבכורה שלך ומה יהיה בו?

"האלבום מתוכנן לצאת לקראת סוף החודש (נובמבר) אך עוד לפני ייצא סינגל חדש מתוכו, ככל הנראה שיר שקט ומרגש. באלבום מצפות הרבה הפתעות: שני שירים שכתבתי והלחנתי, בלי לפרט שמות יהיה בו גם דואט מיוחד: מה שבטוח לא עם אבא שלי, לפחות לא באלבום הקרוב".

(אביב חן): קראתי את הראיון שלך באתר מאקו שאמרת שאתה ב"ליגה של משה פרץ ואייל גולן", ואתה רק אחרי כמה סינגלים. לא נראה לך שהגזמת בדימוי !?

"לא כל מה שנאמר בתקשורת זה נכון. לא בדיוק אמרתי את המשפט הזה.. זאת הייתה רק 'הכותרת' עם תקרא טוב טוב את הכתבה תבין שאמרתי ש"אני חצי תמני וחצי מרוקאי כמו משה ואייל" לא אמרתי שאני ברמה שלהם, שינו כמה מילים כדי שאנשים יכנסו לכתבה הרי לכל כתבה צריך כותרת טובה כדי שאנשים יכנסו אליה. אתה לא חושב כך?, הלוואי שבעתיד אני יגיע למקום שהם נמצאים היום".

(בן לוי): אתה הרבה פעמיים מראה את עצמך כילד שובב והיפראקטיבי בטלוויזיה. מאז שהתגייסת לצבא נהית יותר מתון? או עדין יש בך את שמחת החיים הילדותית?

אני חייב להבהיר משהו : אני לא מראה את עצמי כילד שובב והיפראקטיבי פשוט כך אני! כמובן שהצבא ממתן אותך ואתה נהיה יותר בוגר החשיבה משתנת, אבל בי תמיד תישאר שמחת החיים ואותה לא הייתי מגדיר - 'ילדותית'. יש כאלה שיגידו שזה יפה וחיובי ויש כאלה שחושבים הפוך אך בשבילי שמחת חיים זה דבר חשוב".

(אתי): ספר על הדבר הכי הזוי שעשתה לך מעריצה? ואיך אתה מתמודד עם הערצה גדולה כזאת?

"זה לא מנומס, אבל קרה לי כבר שבחורה תפסה אותי לא מוכן ופשוט בכוח נישקה אותי!! אני אוהב ומעריך את כל המעריצים שלי, בלעדיהם אני לא שווה כלום וצריך לדעת להתמודד עם המתנה שקיבלתי לטוב ולרע כמו במקרה הזה. אגב, אני משתדל לענות למכתבים, ושיש לי זמן פנוי נכנס קצת למקומות ועונה על שאלות בפייסבוק וכו' ".

pic3

(אסי): עזוב אותך משאלות, שתף אותנו בדבר מעניין עליך שאף אחד לא יודע.

"קח דבר נחמד, אף אחד לא יודע שאני ישנוני (אוהב נורא לישון) אם אני נרדם אני לא יקום לא משנה ממה! רק אם תשפוך עלי מים" .

(אורן בן זאב): מה מצבך בעקבות התקרית שקרתה לך בקליפ (במהלך הקליפ נפל על בן אל פרוג'קטור) ?

"ברוך ה' אני בסדר, נשארה רק צלקת קטנה אבל חוץ מזה הכול טוב. (צפו בקליפ החדש)

לסיום, השארנו את כל השאלות הקצרות והרכילותיות ששאלתם את בן אל תבורי ושמעניינות את כולם לא פחות:

מתי הייתה הנשיקה הראשונה שלך? "בגיל 15 אני חושב.. "

עם איזה זמר או זמרת הייתה רוצה לעשות דואט (חוץ מאבא)? "עם הזמר אייל גולן כמובן, זה חלום של כל אחד בתעשייה" .

מי הזמר שהכי קרוב אליך בתעשייה? "נאור אורמיה".

את מי אתה מעריץ? "אייל גולן, דודו אהרון ומשה פרץ -הם זמרים גדולים".

מתי בכית או התרגשת? "לא מזמן, שנפרדתי מחברה שלי התחלתי לבכות כמו תינוק אבל מאז אנו שוב יחד".

מה מפחיד אותך? "המחשב של ליפול נורא מרתיעה אותי, אך הדרך עוד ארוכה ואני לא ייתן לזה לקרות".

מה החלום שלך? "להגיע לאן שאייל גולן הגיע. ואם אפשר, אפילו יותר".

 pic4

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם